نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: :: درخواست کمک از اساتید Delphi برای ساخت پلاگین::

Exclamation :: درخواست کمک از اساتید Delphi برای ساخت پلاگین::

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی کاربران و اساتید فعال این بخش.

ابتدا لازم میدونم یک سری توضیحات رو بدم.

Multimedia Builder یک نرم افزار هست با انعطافی بسیار بالا که خوشبختانه امکانش هست که توسط Delphi برای اون پلاگین نوشت و قابلیت هاش رو بالا برد. این برانامه برای این کار یک کیت توسعه مخصوص دلفی (Delphi SDK) رو در اختیار قرار داده که میشه باهاش پلاگین نوشت و .... در ضمن بگم که پلاگین هایی که نوشته میشه با پسوند DLL هستن.

حالا من چند جایی گیر کردم که خواهش دارم که یکی از اساتید لطف بکنه و به من کمک بکنه.

من اگه بخوام کل توضیحات رو اینجا بنویسم خیلی زیاد میشه .

از یکی از اساتیدی که قصد کمک داره خواهشمند هستم که به من یک پیام خصوصی بفرسته و من موضوع رو کاملا باهاش در میان بزارم و اگه تونست کمکم کنه.

اگه یکی این لطف رو به من بکنه خیلی خیلی زیاد ازش ممنون میشم . و هیچ وقت لطفش رو فراموش نمیکنم چون این موضوع خیلی برای من ارزشمند هست .

کاربر دائمی آواتار babak869
    محل زندگی
    کرمانشاه
    لطفا سوالتون رو کامل مطرح نمایید چون با مشورت همه دوستان و استفاده از نظر اساتید سایت میتونید به نتیجه مطلوب برسید

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار Valadi
    محل زندگی
    فعلا در خدمت شما
    من یک نمونه سورس در زمینه دارم اگر پیدا کردم در سایت قرار می دهم

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر
    من البته دو روزی بیشتر نمیشه که دلفی رو نصب کردم و واقعا چیز زیادی ازش بلد نیستم.
    اگر اینطوره بهتره زیاد خودت رو خسته نکنی. چون برنامه نویسی خوب در دلفی به اندازه کافی سخت هست، اگر به این سختی پیچیدگی های یک Plugin SDK مانند موردی که ذکر کردی رو هم اضافه کنی حالا حالا ها وقتت رو میگیره.

بهتره کار رو به یک برنامه نویس حرفه ای واگذار کنی.

با تشکر از نظر شما .
    ولی من از دوستان خواستم کمکم کنن چون خیلی برام واجب هستش. و من شنیده بودم توی این انجمن هیچ کس بدون جواب بیرون نمیره به همین دلیل این مشکل رو اینجا مطرح کردم. ( هر چند که هنوز مشکل رو نگفتم و فقط توضیح دادم تا دوستان ببینند بعد مشکل رو بگم)

با تشکر

لی من از دوستان خواستم کمکم کنن چون خیلی برام واجب هستش. و من شنیده بودم توی این انجمن هیچ کس بدون جواب بیرون نمیره به همین دلیل این مشکل رو اینجا مطرح کردم. ( هر چند که هنوز مشکل رو نگفتم و فقط توضیح دادم تا دوستان ببینند بعد مشکل رو بگم)
    کمکی که تا بحال خواستی این بوده که کسی بیاد و کمکت کنه ! خوب این کمک خیلی فلسفی است . اگه مشکل "خاص" و روشن و مشخصی داری بنویس طبیعتا اگر کسی بلد باشه کمک میکنه .

بهتر هست انتظار نداشته باشی کسی وقت خیلی زیادی بگذاره و نوشته های طولانی رو بخونه تا بتونه به مسئله فرد دیگری کمک کنه ، چون طبیعتا چنین آدمی باید خیلی بیکار باشه و فکر نمیکنم خود تو هم انتظار داشته باشی کسی که بیکار است بتونه مشکل جدی برنامه نویسی تو رو حل کنه . مهمترین فایده فروم ها این هست که تو در مسیر انجام کارهات اگر به نکات مبهم یا خطاها یا مشکلات کاملا مشخص و تعریف شده ای رسیدی بتونی از دیگران بپرسی .
    UNIX is simple. It just takes a genius to understand its simplicity
    -- Dennis Ritchie

تاپیک های مشابه

1. در حالت کلی، Delphi 7 بهتره یا Delphi .NET ؟
    نوشته شده توسط مهندس بیژن در بخش برنامه نویسی در Delphi Prism
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 29 مهر 1385, 01:29 صبح
  2. برنامه نویسی موبایل بوسیله delphi
    نوشته شده توسط saeidmot در بخش Symbian OS
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 31 مرداد 1385, 05:54 صبح
  3. Mastering Delphi Update for Delphi 2006
    نوشته شده توسط Inprise در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 26 فروردین 1385, 00:13 صبح
  4. SQl AND DELPHI