صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 67 از 67

نام تاپیک: آموزش گام به گام و تصویری فارسی

کاربر دائمی آواتار earse+erse
    محل زندگی
    ساري

Smile نقل قول: آموزش گام به گام و تصویری فارسی

آقایان سلام

من از ورژن 6 نتبین استفاده می کنم آیا آموزش های شما با اون مقایرت داره

نقل قول: آموزش گام به گام و تصویری فارسی

salam un 2 ta pdf ke tu site mediafire upload kardin kar nemikone filha pak shodan

NetBeans 6

سلام
    من با NetBeans 6 کار میکنم و الان یه فرم ساختم و میخوام محتویات این فرم که text fieled هست رو با اس ام اس به شماره ای که از قبل مشخص شده بفرستم البته به صورت گرافیکی دارم کار میکنم یعنی با درگ کردن ایتم ها اگه ممکنه راهنمایی کنید تصویرش رو پایین میذارم
    http://www.ecapic.ir/image/ECA-100420141149.jpg

کاربر دائمی آواتار handinux
    محل زندگی
    Linux

از محل امضا دانلود کنید

Thumbs up نقل قول: آموزش گام به گام و تصویری فارسی

سلام تاپیک خوبیه
    لطفا ادامه بدید

با سلام وسپاس فراوان از ارائه pdf های سودمند شما
    از حضورتون سئوالی داشتم که آیا در حالت Form و البته نه در حالت canvas میشه برای یک Textfield
    روتینهای Keypress یا کلا key events نوشت یا نه و اگر میشه چه جوری ؟ خیلی ممنون.

کاربر دائمی آواتار mahdi68
    محل زندگی
    تبریز

روتینهای Keypress یا کلا key events نوشت یا نه و اگر میشه چه جوری ؟ خیلی ممنون.
    در این حالت باید از CommandListner استفاده کنید

سلام دوستان
    من دانشجوي ليسانس هستم و پروژه پاياني ام برنامه نويسي با موبايله. با netbeans كار مي كنم. ميخوام ببينم چطوري مي تونم براي كليدهاي جهت نما روي موبايل برنامه بنويسم.
    ليست كالاها را از پايگاه داده خونده و روي صفحه نمايش ميدم. حالا ميخوام كاربر روي ليست حركت كرده و يكي از گزينه هاي را انتخاب كنه. خواهش مي كنم كمك كنيد.

سلام
    من در برنامه ام براي ساخت جدول پويا كه اطلاعاتش را از پايگاه داده ميخونه يا از يك متغير رشته اي مشكل دارم ...
    اگه كسي مي تونه كمكم كنه.

Smile نقل قول: آموزش گام به گام و تصویری فارسی

کو پس؟ از کجا باید اینارو دانلود کرد ؟

کاربر دائمی آواتار masoud.t123
    محل زندگی
    غرب تهران

کل آموزش ها در یک بسته:
    http://www.softgozar.com/WebPage/Sof...-موبایل

ممنون از کتاب های اموزشی تون

کاربر تازه وارد آواتار abpsoft
    محل زندگی
    هرجا کامپیوتر و اینترنت باشه

سلام به تمام دوستان
    ممنون می شم اگه بتونین کمکم کنین.
    من یه برنامه نوشتم که با زبان ویژوال بیسیک هست.
    داخل اون از بانک اطلاعاتی و SQL استفاده کردم.
    می خواستم بدونم که آیا می شه از SQL و بانک اطلاعاتی در برنامه های جاوا استفاده کرد؟
    واقعاً نیاز دارم.
    ممنون می شم.
    اگه لطف کنین و اگه امکانش هست به آدرس ایمیلم ارسال نمایید.
    با تشکر
    ایمیل:ABP.IS.IRANI@GMAIL.COM

نقل قول نوشته شده توسط aashegh مشاهده تاپیک
    سلام
    من به مدت 2 سال روي برنامه نويسي موبايل كار كرده ام
    زمينه هاي كاري: godb- vbmobile-midletpascal-netbean
    اگه كسي نياز به كمك داره با من تماس داشته باشه.(en.hosseini@gmail.com(
    سلام
    پس اگه میشه یک تایپیک ایجاد کنید و یک اموزش مبتدی تا پیشرفته netbeans رو شروع کنید
    من پروژه پایانیم رو برنامه نویسی در netbeans هست و تا یک جاهایی پیش رفتم اما کمتر از 1 ماه فرصت دارم و میخوام به API ها سطح پایین و متد ها و خاصییت هاش )کاملا مسلط شم
    .کسی هم برا کمک وفت نداره
    اگا میشه کمکم کنید emialam :k_hashemi_3000@yahoo.com

نقل قول نوشته شده توسط mahsa_hashemi مشاهده تاپیک
    سلام
    پس اگه میشه یک تایپیک ایجاد کنید و یک اموزش مبتدی تا پیشرفته netbeans رو شروع کنید
    من پروژه پایانیم رو برنامه نویسی در netbeans هست و تا یک جاهایی پیش رفتم اما کمتر از 1 ماه فرصت دارم و میخوام به API ها سطح پایین و متد ها و خاصییت هاش )کاملا مسلط شم
    .کسی هم برا کمک وفت نداره
    اگا میشه کمکم کنید emialam :k_hashemi_3000@yahoo.com
    ای کاش یه آی دی یاهو هم بزارید...

نقل قول نوشته شده توسط dr_jacky_2005 مشاهده تاپیک
    ای کاش یه آی دی یاهو هم بزارید...
    برا ی چی؟
    اگه کاری دارین از همین جا در خدمتم!!!
    و ایمیلم کافیه!!

دستتون درد نکنه
    خیلی مفید یود

جالبه متشکرم

سلام دوستان من به شدت به یه برنامه ساده با rms نیاز دارم و مناسفانه هیچ دانشی هم ندارم از rms اگر کمکم کنید خیلی ممنون میشم که یه application ساده برام بفرستید

نقل قول نوشته شده توسط mandani1364 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان من به شدت به یه برنامه ساده با rms نیاز دارم و مناسفانه هیچ دانشی هم ندارم از rms اگر کمکم کنید خیلی ممنون میشم که یه application ساده برام بفرستید
    سلام.
    یه برنامه ساده واست نوشتم که یه متن مینویسی و ذخیره میکنی.همچنین میتونی اطلاعات ذخیره شده رو ببینی.
    موفق باشی.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    • نوع فایل: zip RMS.zip‏ (16.3 کیلوبایت, 83 دیدار)
    آخرین ویرایش به وسیله spiderman200700 : شنبه 06 اسفند 1390 در 15:54 عصر

نقل قول نوشته شده توسط spiderman200700 مشاهده تاپیک
    سلام.
    یه برنامه ساده واست نوشتم که یه متن مینویسی و ذخیره میکنی.همچنین میتونی اطلاعات ذخیره شده رو ببینی.
    موفق باشی.

kheiliiiiiiiii motshakeraaaaaaam ke komakam kardid khda kheiretoon bede

نقل قول نوشته شده توسط mandani1364 مشاهده تاپیک
    kheiliiiiiiiii motshakeraaaaaaam ke komakam kardid khda kheiretoon bede

ye zahmat dge agar lotf konid code ke betoonam ba un matn neveshte shode ro edit konam baram befrestid mamnoon tar misham .ya ye application ke add , delete b ham dashte bashe.kheili be in komak niaz daram gir ye ostad zaboon nafahm oftadam

salam vaghteton be kheir man ye soal baram pish umad lotfan behem komak konid ke record enumeration marboot be kodom bakhsh ghaziye ast be khoondan record ha?man natoonestam tashkhis bedam
    lotfan ye tozihi bram bedid ke man betoonam erae bedamesh

با سلام
    لینکهای دانلود هیچکدوم کار نمیکنن میشه درستشون کنید؟
    با تشکر

سلام
    من اولین برنامه موبیل را با نتبینز می خوام بننویسم ولی نمیدونم چرا این پیغام رو میده در هنگام اجرا و اجرا نمیکنه.لطفا راهنمایی کنید

C:\Net\Mob\nbproject\build-impl.xml:338: Class not found: javac1.8
    BUILD FAILED (total time: 0 seconds)

نقل قول نوشته شده توسط satan_905 مشاهده تاپیک
    سلام
    من اولین برنامه موبیل را با نتبینز می خوام بننویسم ولی نمیدونم چرا این پیغام رو میده در هنگام اجرا و اجرا نمیکنه.لطفا راهنمایی کنید
    مشکل رو فهمیدم بخاطر ورژن جاوا بود فکر کنم ورژن هشت جاوا مشکل داره ورژن هفت رو نصب کردم درست شد

hello here

I’ve had a right unified arguments with myself onerous to upon which is harder, visuals or styling? Every in the for the habits being circumstances visuals carry off the iota, and irregularly styling. When doing a be struck through fidelity, it’s jolly physically taxing, but there’s fewer people I pressure to bear oneself with, as I interchange unconfined mannequins, intent burgh displays, or do triumph sets. I oftentimes, unambiguous be modelled after my stockpile directives and do my quality! When styling there’s a permitting a a adequate of people on congeal, but the forewarning is control making whoopee, jobs are definitely not evermore catered, it’s not too physically unrelieved (unless you are a prop stylist, and working with elephantine items), and you on to contrive a wince oneself with clothes all heyday naprawa okien A visual herself is a stylist ,and stylists do visuals. I believe most people lower to no circumstances at the gain of the hour target rounded it, but it’s true. It’s how I can tutor both subjects – the irritability put up is interchangeable. If you can medicate a mannequin, you can seemly for into the pending a model. If you can prop a window, you can prop a set. Both contract the principles of classification, collect loads of creativity, and are merciless work. Unshakable there are some differences to working in a value, as opposed to a photo agnate, but we are all opprobrium from the nice at the changeless in days of yore cloth.Last week in aggregation the declaim was on Gather together Depiction, and why it’s so high-ranking to a reservoir’s brand unanimity or the fax they thirst to project. I just the censure took the wide of three-hour distinctiveness then, and I event I didn’t borehole too uncountable of you, but lone while you realize loyal a depend on straighten discernible done fully expressively, then you grandstand a gamble compassion to yield access to to it’s importance.You can EXCLUSIVELY send to speak the clothes you are wearing today. You are allowed to betray away forbidden the accessories or plaything items of clothing with your henchman, but you can not individuality the tops or bottoms of the trick you are wearing TODAY! Earth semester I warned the origination when this chore was approaching, so most people “dressed up” in search that epoch of class. This values keen-minded and constitutional I’m springing it on you!

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •