نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: قفل نرم افزاری

قفل نرم افزاری

سلام......
    سه - چهار تا CD دارم که میخوام روشون قفل نرم افزاری بذارم ....

:?: کسی از شما چنین کاری را انجام میده ؟ خرجش چقدر است ؟

:?: توی بازار چیزی سراغ ندارین ؟ قیمت اون چنده ؟

فکر کنم با وضع موجود باید قیدش رو بزنی !!
    ولی یه جا سراغ دارم. آتین (باید بگی قفل Cd میخواهی...) ولی بازهم بگم که با افزایش سرعت پردازنده ها و ورود نرم افزارهای جدید قفل روی CD داره به فنا میره....

کاربر دائمی آواتار ali_abbasi22145
    محل زندگی
    يك جايي در پايتخت
    اگر روی فایل exe , setupباشد exe protecterانجام می دهد

نه ... ebook هستند ....

کاربر دائمی آواتار Mahdi_S_T
    محل زندگی
    خراسان رضوی
    آقای کرامتی جدیدا قفلی را عرضه نمودند که خیلی هم تعریف شده به سایت نوین مدیا مراجعه کن

آقا قضیه این exe protector چیه؟

نه ... ebook هستند
    چون E-Book است از هر نوع قفلی نمیتونی استفاده کنی
    یه راه استفاده از Dummy فایل ها هست که با استفاده از نرم افزار های مختلفی میتونی حجم Ebook ها رو 2 GB کنی تا تا حدی جلوی کپی کردن کاربران رو بگیری البته این نوع فایلها رو هم میشه کپی کرد ولی برای کاربران ناشی بد نیست

پیشنهاد میکنم از ترکیب چند قفل استفاده کنی به جای یک قفل

موفق باشی :wise2:

e-book ها رو zip کن(رمزدار) بعد با یک برنامه exe که خودت مینویسی باز کن و نمایش بده یا به فایل exe متصلشون کن.بعد روی برنامه ات قفل بزار

e-book ها رو zip کن(رمزدار) بعد با یک برنامه exe که خودت مینویسی باز کن و نمایش بده یا به فایل exe متصلشون کن.بعد روی برنامه ات قفل بزار
    با این روش که شما فرمودد کافیه فقط یک نفر سی دی اصلی رو تهیه کنه بعد وقتی فایلهای رمزگذاری شده باز شد اونا رو توی یک سی دی دیگه کپی کنه (حالا بدون Autorun)

مشروط به اینکه بعد از extract بقایای آن را باقی بگذاری و مستقیم در حافظه load نکنی.حرف شما(Delphi KDE) درست است

کاربر دائمی
    محل زندگی
    پشت كامپيوتر
    آقا بابک یک روش ساده
    1- ابتدا از طریق یک برنامه فایلهای PDF یا هر چی دیگه ای که داری را Encrypt کن ( یا روشهای دیگه که من در سی دی برنامه نویس دیده ام)
    2-یک برنامه کو چک دیگه بنویس و در سی دی قرار بده تا کاربران از طریق آن بتوانند فایلها را باز کنند
    3- از طریق برنامه ات فایلها را Decrypt کنید (تبدیل دوباره به فایل Pdf صحیح) و هنگام باز کردن از طریق برنامه (Activex Pdf) طوری آنها را باز کن که فرد نتواند فایل Pdf ایجاد شده را کپی ، و یا دوباره باز کند.(آقای کرامتی کدی در این زمینه در تاپیکها ارائه داده)
    4 - در هنگام بستن برنامه Pdf را حذف کن

عیب این روش این است که کاربر در هنگامیکه Pdf از طریق برنامه شما باز است کامپیوتر را بدون شاتدان خاموش کند
    اگر کسی کامپوننتی یا راهی برای باز کردن فایل البته pdf از طریق Stream داشته باشد مشکل خاموش شدن کامپوتر هم حل می شه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    من قفل سخت افزاری روی نرم افزار ها می زارم
    اگه خواستی تماس بگیر 03232253466

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •