نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: Unable to connect to SQL Server database

کاربر دائمی آواتار www2006
    محل زندگی
    Mash <--> Teh

Unable to connect to SQL Server database

سلام ...
    میخوام از قسمت ASP.Net Configuration یکسری تنظیمات رو انجام بدم . وقتی صفحه مربوطه باز میشه و تب Security رو انتخاب میکنم با این پیغام مواجه میشم :

There is a problem with your selected data store. This can be caused by an invalid server name or credentials, or by insufficient permission. It can also be caused by the role manager feature not being enabled. Click the button below to be redirected to a page where you can choose a new data store.

The following message may help in diagnosing the problem: Unable to connect to SQL Server database.

قبل از اینکه Sql Server 2005 رو نصب کنم ، این قسمت درست کار میکرد .. فکر میکنم دلیل این خطا هم همینه .. کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    دلیل این کار به خاطر نصب 2 تا SQL Server می باشد یکی مربوط به SQlserver که موقعی که خود VS2005 رو نصب می کند و دیگری هم SQL Server 2005 که شما نصب کردید و خطایی که شما می بینید برای این است نمی تونه Sql Server خودشو پیدا کنه من فکر کنم شما باید بروید در Web.Config مربوطه ConnectionString رو به درستی تنظیم کنید

محل زندگی
    Mash <--> Teh
    توی Web.Config در قسمت ConnectionString چیز خاصی نوشته نشده ( < / ConnectionString > ) ... یعنی اصلا ً چیز اشتباهی نیست که من بخوام درستش کنم ..

یه جای دیگه نوشته که باید از دستور aspnet_regsql و محیط Cmd استفاده کنم .. ولی با این کار هم مشکل حل نمیشه . یعنی در آخر کار پیغام setup failed نشون داده میشه ... دلیلش هم دقیقا ً همین پیغام ( عنوان تاپیک ) هستش

محل زندگی
    Mash <--> Teh
    من نتونستم منظورمو برسونم یا اینکه تا حالا کسی بعد از نصب VS ، نخواسته Sql server نصب کنه !؟

نقل قول: Unable to connect to SQL Server database

سلام.منم همین مشکل رو دارم و داره روانیم میکنه کم کم! من از ویژوال استادیو 2012 و sqlserver enterprise 2008 r2 استفاده میکنم . اول ویژوال رو نصب کردم بعد اس کیو ال رو ولی موقع ساخت دیتابیس ارور میده که باید از نسخه اکسپرس استفاده کنم! واسه استفاده از قسمت سکوریتی هم ارور دوستمون رو میده! کمک!

تاپیک های مشابه

1. Unable to connect visual ...
    نوشته شده توسط nima_dir در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 06 آذر 1387, 14:18 عصر
  2. Unable to start debugging on the web server . unable to attach to ASP.NET worker process (typically
    نوشته شده توسط alirezaict در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 27 آبان 1386, 21:25 عصر
  3. connect database
    نوشته شده توسط mehdi_mohamadi در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 7
    آخرین پست: چهارشنبه 12 اردیبهشت 1386, 21:00 عصر
  4. Unable to connect to SQL Server database
    نوشته شده توسط programmable در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 08 اردیبهشت 1386, 23:25 عصر
  5. Connect DataBase Access & HTML
    نوشته شده توسط delphi77 در بخش Access