نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: اصلاح یک فرم جستجو

اصلاح یک فرم جستجو

باسلام
    نمونه فرمی که دراینجا قرارداره ممنون میشم اگر دوستان زحمت کشیده مشکلش را حل بفرمایند
    مشکل اینه که درجستجوی عنوان حساب فقط یک طرف حساب یعنی بدهکار یابستانکار یک سند آورده میشود میخواهم انچه که جستجو میکند ابتد اولویت به شماره سند بدهد وکلیه رکودهایک سندرابیاورد
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

سلام
    خوب دوست عزیز این که معلومه شما فقط یک یا چند ردیف از یک سند را خواهید دید که شماره حساب آنها 100 است
    چون لینک بین مستر و چیلد (پدر و فرزند) با شماره حساب بسته شده و اگر این حساب شما فقط ماهیت بدهکاری داره فقط بدهکار سندت رو نشون میده
    لینک رو اصلاح کن بذار به روی شماره سند
    نکته دیگه این که چرا شما شماره سند رو تو فرم اصلی (پدر) نداری
    فرمت از لحاظ کارکرد با اصول کاریت همخوانی داره یعنی فکر میکنم فرمت داره درست کار میکنه، من خیلی نفهمیدم می خواهی چیکار کنی ولی فکر میکنم طراحیت درست نباشه ربطی به فرم و اطلاعات نرم افزاری نداره مشکل از طراحی اشتباهه

مقصود جستجوی شماره سند نیست منظور من جستجوی عنوان حساب مثلا بانک است اما باید طرفهای حساب درگیر بااین حساب نیز رویت شود لذا اینجا باید ابتد شماره سندهای درگیر بااین عنوان حساب جستجو شود امیدوارم منظورم را واضح گفته باشم شاید این مثال منظورم رابیان کند
    جستجو عنوان حساب : بانک
    شماره حساب شماره سند تاریخ -------- بد ---------- بس--- -طرف حساب
    100-------------------1------------860101-1000 -----------0 -------1200
    150-------------------1------------860101-1000 -----------0 -------1200
    1200-----------------1 -----------860101 ---------------2000

آه افتاد دوزاریم
    ببین دوست عزیز این کار با فرم های پدر فرزندی امکان نداره چون تو این نوع از فرم ها شرایط با هم جمع میشه و امکانش وجود نداره ولی ممکن است از طریق فیلر کننده ها یا شرایط گذاری در یک فرم جدید این امکان وجود داشته باشه البته هنوز فکر میکنم طراحیت مشکل داره چون من خودم طراحم و سیستم حساب داری طراحی هم کردم ولی تا حالا همچین کاری نکردم ولی به هرحال نظر شما مورد احترام است و باید خواسته شما انجام بشه
    خوب حالا اگر این جوری ممکن شما برنامه نویس عزیز قبول کنید میتونم تو این راه کمکتون کنم
    نتیجه : از طریق فرم های پدر فرزندی امکان نداره

باتشکر ازشما ضمنا اازآشنایی باشماخوشحالم ازنظرشمادرمورد اصلاح ونحوه طراحی برنامه استقبال میکنم . راهنمایی بفرمایید

(ضمنا اگر سایردوستان راهکار و ابتکاری درمورد سوال من داشتند ممنون میشم ارادئه کنند)

دوستان خبری نشد

نقل قول نوشته شده توسط reza850101 مشاهده تاپیک
    مقصود جستجوی شماره سند نیست منظور من جستجوی عنوان حساب مثلا بانک است اما باید طرفهای حساب درگیر بااین حساب نیز رویت شود لذا اینجا باید ابتد شماره سندهای درگیر بااین عنوان حساب جستجو شود امیدوارم منظورم را واضح گفته باشم شاید این مثال منظورم رابیان کند
    جستجو عنوان حساب : بانک
    شماره حساب شماره سند تاریخ -------- بد ---------- بس--- -طرف حساب
    100-------------------1------------860101-1000 -----------0 -------1200
    150-------------------1------------860101-1000 -----------0 -------1200
    1200-----------------1 -----------860101 ---------------2000
    باسلام مجدد درطرف بستانکار میخواهم کدی بنویسم که باواردکردن مبلغ فیلدطرفهای حساب (بدهکار)که خالی بوده شماره حساب نوشته شود (البته دراینجا بادست پرشده)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •