نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: لینک کردن دو فایل

لینک کردن دو فایل

سلام ، من یه پروژه با سی شارپ نوشتم که یه سری تنظیمات رو برای کاربر انجام میده و بعد یه فایل exe رو صدا می زنه . حالا می خوام کاری کنم که این دو تا فایل exe یکی بشه و یه دونه exe داشته باشم تا کاربر نتونه فایل دوم رو تنهایی اجرا کنه . میشه اینکارو کرد ؟ یا کسی راهی به نظرش می رسه ؟ نرم افزاری وجود داره که بتونه این دو تا فایل exe بگیره و یه فایل بسازه ؟

کاربر دائمی آواتار MH2538
    محل زندگی
    No Man Land
    میتونی بجای اینکه هر دوتا فایل رو تو هم ادغام کنهیو بعد استخراج کنی از روش زیر استفاده کنی.
    از طرف فایل اول به فابل دوم یک پارامتر مشخص ارسال کن و با ارسال پارامتر اون رو اجرا کن.
    توی فایل دومت هم چک کن اگر پارامتر ارسالی همونی بود که از طرف برنامه اول ارسال میشه برنامه رو اجرا کنه و در غیر اینصورت پیغام بده که شما نمیتونید این فایل رو مستقیماً اجرا کنید

مرسی از راهنماییتون . اما exe دوم رو من نساختم و هیچ دخل و تصرفی هم نمیتونم توش داشته باشم . حتی نمیدونم با چه زبونی نوشته شده .

کاربر دائمی آواتار MH2538
    محل زندگی
    No Man Land
    می تونی برنامه اول رو که خودت نوشتی طوری بنویسی که فایل دوم رو در داخل خودش جا بده و هر زمان که خواستی اون رو استخراج کنه و اجرا کنه.
    کار پیچیده‌ای هم نیست.

میشه راهشو بگید البته با جزییات

کسی نظری نداره ؟

کاربر دائمی آواتار ghafoori
    محل زندگی
    اصفهان-نجف اباد
    می توانی به راحتی در resource برنامه تان یم فایل اضابه کنید به قسمت properties برنامتان بروید و از منوهای سمت چپ resources را انتخاب کنید و نوع resource خود را فایل بگیزید و گزینه add resource را بزنید و فایل را اضافه کنید در زمان اجرا هم ان را داخل پوشه ای کپی کنید و ان را اجرا کنید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •