نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: قالب بندی صفحات با انداز‌ه های متغیر

Question ایجاد کنترلهای پویا

باسلام
    من برای قالب بندی صفحات سایت ازtable اچتملی استفاده کردم. در یک بخش از سایت امکان جستجو وجود دارد، مشکل من در قالب بندی صفحات مربوط به نتایج جستجو می‌باشد، به فرض مثال پروژه‌ای برای آژانس های مسافرتی کل کشور در نظر بگیرید که در نتیجه جستجو لیست آژانس های مسافرتی یک شهر نشان داده می‌شود، در کنار اسامی هر آژانس اطلاعات دیگری مثل آدرس، تلفن و تورهای مسافرتی و کنترل مربوط به رزرو تور و... وجود دارد، اگر برای هر آژانس از یک پنل استفاده نماییم و این پنل را در یک table اچتملی قرار دهیم، و داخل پنل نیز برای قالب بندی کنترل‌ها ازtable اچتملی استفاده نماییم، مشکل اینجاست که چون تعداد نتایج جستجو متغیر است چگونه باید بنابر نتیجه ، صفحه را قالب‌بندی نمود؟ از طرف دیگر تا آنجا که اطلاع دارم کنترل‌های اچتملی در داخل کد#C قابل شناسایی نیستند
    و دیگر اینکه برای هر آژانس یک رشته طولانی توضیحات در داخل یک فیلد از پایگاه داده وجود دارد، که این رشته درپنل مربوط به هر آژانس به صورت چند خطی ( 2 یا 3 خطی) نمایش داده می‌شود. مشکل من این است که اگر از lable یا textbox استفاده کنم، این توضیحات به صورت یک خطی نمایش داده می‌شود و صفحه یک scroll افقی می‌گیرد. چطوری می‌توان این رشته طولانی را در چند خط نمایش داد؟

باتشکر

اشکال شما این است که Table را 100% در نظر می گیرید ! به Table اندازه بدید تا Scroll افقی نخوره

خاصیت width را در Table حتما باید ست کنید.

هم میتونید اندازه به پیکسل بدید:

<table width="300">
    <tr>
    <td></td>
    </tr>
    </table>

هم میتونید به درصد:

<table width="98%">
    <tr>
    <td></td>
    </tr>
    </table>

شما این خاصیت رو تعیین نکردید که این اتفاق رخ میدهد.

موفق باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •