نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: برنامه کلوپ و کم نمودن تاریخ

Question برنامه کلوپ و کم نمودن تاریخ

سلام دوستان
    1 - یک برنامه ویدیو کلوپ می خواستم بنویسم آیا کسی تحت اکسس آماده آن را دارد و برایم بگذارد ؟ ممنون میشوم که این کار را انجام دهید
    2 - می خواستم ببینم چطور میتوانم که تاریخ 6 رقمی شمسی را به اضافه فیلد روزم کنم و نتیجه آن را در فیلد اتمام زمان ببینم
    مثلا 21/07/86 به اضافه 12 روز برابر با 03/08/86 شود و چطورمی توان این تاریخ را از هم کم کرد ممنون می شم کمکم کنید چون می خواهم یک برنامه توپ برای ویدئو کلوپم بنویسم.
    3 - می خواستم کاری انجام بدهم که همانند ایرانسل طرح های متنوعی برای فروشم انجام دهم ولی به خاطر اینکه 4000 عضو دارم مدیریت سختی میخواهد و می خواستم با اکسس چنین کاری انجام دهم آیا شدنی است یا خیر ؟ بیشتر سختی این امر در تاریخ است که می بایست کسر و اضافه شود .
    اگه کمکم کنید ممنونتون می شم که بفرمائید چنین تاریخی رو چطور کسرو اضافه کنم که ماه ها و روزها و سال قاطی نشود.
    ضمنا از ماژول تاریخ آقای حمید آذری استفاده میکنم . اگر مشکل دارد و یا update آن وجود دارد لطف بفرمائید راهنماییم کنید

یک خواهش بزرگ

لطفا اگه ممکنه برنامه ای بگذارید که در آن تفاضل تاریخ . جمع دو تاریخ . ایام هفته . نام ماهها جمع تاریخ با یکعدد به عنوان روز، ماه،سال و ................... برایمان بگذارید تا همه از این تاپیک بهره ببرند
    ممنون میشم دوستان

کاربر دائمی آواتار مهدی قربانی
    محل زندگی
    تهران
    سلام
    دوست عزیز ببینید می تونید از پست 46# این تاپیک می تونید ایده بگیرید البته عملیات ذکر شده برای تاریخ میلادی قابل استفاده هست ولی فکر میکنم با تبدیل تاریخ شمسی به میلادی بعد محاسبه ( کم یا اضافه کردن ) تاریخ مورد نظر سپس تبدیل مجدد تاریخ میلادی به شمسی این کار شدنی باشه .

کاربر دائمی آواتار HAMRAHSOFT.IR
    محل زندگی
    هرجا كه غم و ناراحتي باشه
    نقل قول نوشته شده توسط mehdi-gh مشاهده تاپیک
    سلام
    دوست عزیز ببینید می تونید از پست 46# این تاپیک می تونید ایده بگیرید البته عملیات ذکر شده برای تاریخ میلادی قابل استفاده هست ولی فکر میکنم با تبدیل تاریخ شمسی به میلادی بعد محاسبه ( کم یا اضافه کردن ) تاریخ مورد نظر سپس تبدیل مجدد تاریخ میلادی به شمسی این کار شدنی باشه .

به بخشید این (از پست 46# این تاپیک می تونید ایده بگیرید ) کجاست

مشه راهنمای کنید

کاربر دائمی آواتار مهدی قربانی
    محل زندگی
    تهران
    با عرض معذرت لینکش رو یادم رفت تقدیم کنم
    https://barnamenevis.org/showth...t=57045&page=5

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید