نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: گزارش گیری از چند جدول در یک صفحه ریپورت

گزارش گیری از چند جدول در یک صفحه ریپورت

فرض کنید 2 جدول به نام A , B داشته باشیم و هر کدام دارای فیلد های متفاوتی باشند و به خواهیم 2 جدول را چاپ کنیم به صورتی که ابتدا تمام اطلاعات جدول A چاپ شود و بعد از آن تمام اطلاعات جدول B در همان صفحه چاپ گردد

در بحث های گذشته خیلی جستجو کردم اما به نتیجه درستی نرسیدم

در ضمن از quick report استفاده می کنم

منون می شوم اگر سوال من را بصورت کامل جواب دهید چون قبلاً یک سری اطلاعات را دیدم ولی درست سر در نیاوردم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    آنجا سرای ابدی است
    شاید یک راه سریع استفاده از یک query باشد. البته تا آنجاکه بتوان فیلدها را به هم تبدیل کرد وگرنه نمی شه!

کاربر دائمی آواتار Valadi
    محل زندگی
    فعلا در خدمت شما
    شما بایستی query استفاده کنی و همه جدول ها را Join کنید

کاربر دائمی آواتار daffy_duck376
    محل زندگی
    قزوین
    شما میتونی از 2 تا QRSubDetail استفاده کنی که خاصصیت DATA SOURECE اولی رو جدول A
    و دومی رو جدول B بذاری این برای زیر هم چاپ کردن برای روبهردو چاپ کردن یه جدل واسطه
    درست کن با فیلد های جدول a و b تمامی رکورد های دوتا جدول رو تو اون وارد کن بعد تو گزارش از جدول واسطه استفاده کن این روش عملی تره query هم میشه استفاده کرد ولی خیلی سخته چپ و راست ERROR میده اگه بازم سوال داشتی من در خدمتم

کاربر دائمی آواتار SYNDROME
    محل زندگی
    تهران

با سلام

اول نگفتید مشکلتان دقیقاً چی است.
    اگر منطورتان این است که تعداد ستونهایتان زیاد است می توانید در هر باند دو خط درست کنید و چاپ کنید.
    اگر هم منظورتان نحوه ارتباط دو جدول است که دوستمان گفت با Join می توانی بر قرار کنید.
    موفق باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    یک راه قشنگ اینه که دو تا ریپورت جداگانه طراحی کنی و وقتی می‌خوای نمایش بدی از کامپوننت QRCompositeReport (که جزو کامپوننتهای Quick Report است) استفاده کنی.
    این کامپوننت، هر چند تا ریپورت را که بهش معرفی کنی، پشت سر هم می‌چسبونه و یک ریپورت خروجی می‌ده.

السلام علیکم
    دوستان عزیز و گرامی از راهنمایی شما صمیمانه تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم زحمات شما را جبران کنم.

من از دوتا QRSubDetail استفاده کردم و خاصیت Dataset هر باند را به ADOQUERY مورد نظر وصل کردم و الحمدلله مشکل من حل شد.البته خود Quick Report را به هیچ ADOQUERY ربط ندادم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    كاشان

نقل قول: گزارش گیری از چند جدول در یک صفحه ریپورت

نقل قول نوشته شده توسط daffy_duck376 مشاهده تاپیک
    شما میتونی از 2 تا QRSubDetail استفاده کنی که خاصصیت DATA SOURECE اولی رو جدول A و دومی رو جدول B بذاری این برای زیر هم چاپ کردن
    آقا من اين كار رو ميكنم ولي جواب نميده
    ميشه يه نفر بيشتر توضيح بده؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •