نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: این Exchange Server کجاست؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان

این Exchange Server کجاست؟

آقا من میخوام از طریق sql server نصب شده و از طریق فواصل زمانی معین دریک شبکه داخلی Emailهایی رو بفرستم که مثلا موجودی های انبار رو به من اطلاع بده -راهنمای sql server میگه باید exchange server رو نصب کنم رو کامپیوترم ولی هرچی گشتم ندیدمش .میخواستم بدونم چه تفاوتی بین Exchange Server با Email Server وجود داره چون ویندوز من Server 2003 هست ؟ :?: :?: :!:

میخواستم بدونم چه تفاوتی بین Exchange Server با Email Server وجود داره چون ویندوز من Server 2003 هست ؟
    :roll:

(:D)

:skull:

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان
    یکی از جالبترین مواردی که اینمدت ودر کار با این Forumداشتم و به اون پی بردم اینه که یه آدمی با اسم مستعار Gladiator خیلی لذت میبره دانش خودشو به رخ دیگرون بکشه و بالاتر از اون خیلی لذت میبره دیگران رو مورد تمسخر و استهزاء قرار بده اگه فکر میکنید حرفهام از رو بغض و حسد میگم میتونید یه نگاهی به تمامی پست هاش بندازید و نحوه پاسخهای ایشون به دیگران رو ببینید از دیدگاه شخص ایشون اگه یه سئوال ابتدائی بپرسی دیگه توی این دنیا باید بری بمیری چون عاقل و دانشمند فقط ایشون هستند و دیگرانی که فاقد چنینی دانشی هستند شایستگی و لیاقت هیچ چیزی رو ندارند .فکر میکنم یکی از اهداف اصلی هرفروم انتقال دانش افراد به سایرین میباشد و نه مدعی بودن حالا اگر بنده شبکه ندونم و بخواهم ابتدائی ترین سئوال خودم رو بپرسم آیا مستوجب تخفیف و تحقیر هستم -حالا چون شبکه نمیدونم احتمالا پس هیچی از دنیای کامپیوتر نمیدونم!!!وقتی رفتار هموطن خودم رو با سایر اشخاص در Forumهای خارجی میبینم و اینکه با چه پاسخهای خوب و متین سعی در کمک کردن به سایرین دارن اونوقته که واقعا در مورد دوستم جناب Gladiator تاسف میخورم که خیلی حس لذتی در وجودشون برای تحقیر دیگران وجود داره .عموما اسمهای انتخابی اشخاص باید بیانگر روحیات اون فردهم باش اما در مورد دوستمون Gladiator ظاهرا این مسئله وارونه بنظر میرسه چون تااونجا که یادم میاد توی این فیلم شخصیت Gladiator همیشه یاور و کمکی برای دیگران بودند.پوزش به دلیل مطول شدن کلام.موفق باشید.سعی میکنم پاسخ سئوالات خودم رو توی همون Forumهای خارجی پیدا کنم .دیگه خداحافظ هرچی Forum فارسیه.

دیگه خداحافظ هرچی Forum فارسیه
    ممکنه خیلی ها توی این سایت با شما هم عقیده باشن ٬ شما تازه واردی و تقصیری نداری ولی اگر اندکی صبر میکردی و چند سوال دیگه میپرسیدی و جوابی مشابه میگرفتی میتونستی این مطلب رو بیان کنی . من کاری به سوالی که پرسیدی ندارم ولی جوابش رو میتونی توی سایت مایکروسافت پیدا کنی ٬‌ مهم نیست که سوال شما در چه حد و حدودیه ٬‌ نه ما چیزی بلدیم که به رخ دیگران بکشیم و نه اشخاصی که توی این بخش از این سایت فعالیت میکنند در حدی هستند که بشه چیزی به رخشون کشید ( از قدیم گفتن مورچه چیه که کله پاچش چی باشه ) شما خیلی زود قضاوت کردی فقط میتونم بهت بگم : به سلامت .

میخواستم بدونم چه تفاوتی بین Exchange Server با Email Server وجود داره چون ویندوز من Server 2003 هست ؟
    دوست عزیز ؛

Exchange Server یک ایمیل سرور کامل است ( قابلیتهای دیگری هم داره ) . میتونه یک نسخه اش رو از نزدیکترین مغازه مرتبط تهیه کنی . :)

در مورد سایر مطالب : فعلا" حس و حال ندارم ، بعدا" رسیدگی میکنم .

خوش باشید
    UNIX is simple. It just takes a genius to understand its simplicity
    -- Dennis Ritchie

کاربر دائمی
    محل زندگی
    عالم ماده
    یه آدمی با اسم مستعار Gladiator خیلی لذت میبره دانش خودشو به رخ دیگرون بکشه و بالاتر از اون خیلی لذت میبره دیگران رو مورد تمسخر و استهزاء قرار بده اگه فکر میکنید حرفهام از رو بغض و حسد میگم میتونید یه نگاهی به تمامی پست هاش بندازید و نحوه پاسخهای ایشون به دیگران رو ببینید از دیدگاه شخص ایشون اگه یه سئوال ابتدائی بپرسی دیگه توی این دنیا باید بری بمیری چون عاقل و دانشمند فقط ایشون هستند و دیگرانی که فاقد چنینی دانشی هستند شایستگی و لیاقت هیچ چیزی رو ندارند .فکر میکنم یکی از اهداف اصلی هرفروم انتقال دانش افراد به سایرین میباشد و نه مدعی بودن حالا اگر بنده شبکه ندونم و بخواهم ابتدائی ترین سئوال خودم رو بپرسم آیا مستوجب تخفیف و تحقیر هستم -حالا چون شبکه نمیدونم احتمالا پس هیچی از دنیای کامپیوتر نمیدونم!!!وقتی رفتار هموطن خودم رو با سایر اشخاص در Forumهای خارجی میبینم و اینکه با چه پاسخهای خوب و متین سعی در کمک کردن به سایرین دارن اونوقته که واقعا در مورد دوستم جناب Gladiator تاسف میخورم که خیلی حس لذتی در وجودشون برای تحقیر دیگران وجود داره .عموما اسمهای انتخابی اشخاص باید بیانگر روحیات اون فردهم باش اما در مورد دوستمون Gladiator ظاهرا این مسئله وارونه بنظر میرسه چون تااونجا که یادم میاد توی این فیلم شخصیت Gladiator همیشه یاور و کمکی برای دیگران بودند.پوزش به دلیل مطول شدن کلام.موفق باشید.سعی میکنم پاسخ سئوالات خودم رو توی همون Forumهای خارجی پیدا کنم .دیگه خداحافظ هرچی Forum فارسیه.
    من هم بار اولی که از ایشان سوال کردم خیلی جواب جالبی نگرفتم ...
    ولی زود قضاوت نکرده و ولش نکردم تا جایی رسیدم که منو مهندس خطاب کرد :lol:

گل من هر آدمی یک اخلاقی داره مخصوصا ایرانا
    غیر قابل پیشبینی و ...
    شما هم عجله نکنید جواب می گیرید
    موفق باشید
    فدای گلادی خودمون هم بشم که اینقدر قدرت دفعش بالاست.
    شما ار اباید تو بسیج استخدام می کردن :? :flower: :kiss:

تاپیک های مشابه

1. exchange server
    نوشته شده توسط izadi در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 4
    آخرین پست: چهارشنبه 17 فروردین 1390, 09:09 صبح
  2. سوال درباره exchange server
    نوشته شده توسط saharv در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 19
    آخرین پست: دوشنبه 20 دی 1389, 18:02 عصر
  3. نصب exchange server 2000
    نوشته شده توسط hamidnet در بخش ASP.NET Web Forms