مشاهده دست آورد نظرسنجی: می خواهید شرکت تاسیس کنید؟

رای دهنده
152. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بله، من باید از سهامداران اصلی شرکت باشم.

111 73.03%
  • نه، با شرکت های موجود همکاری می کنم .

41 26.97%
صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 51 از 51

نام تاپیک: می خواهید شرکت نرم افزاری تاسیس کنید ؟

نقل قول: می خواهید شرکت نرم افزاری تاسیس کنید ؟

هرنرم افزار نويسي دوستدار تاسيس يك شركت بزرگ نرم افزاري است ولي به نظر من بازارنرم افزار احتياج به ايده هايي نو در كليه زمينه ها داردوجنبه دوم تاسيس يك شركت نرم افزاري بازار ايده هاي جديد است يعني بتواني بازار ايده هاي جديد خود را بشناسي تا در اين بازار موفق باشي

تو ایران اگر شرکت تاسیس کنی چند تا کار که می توانی انجام بدی
    1- می توانی خودت سرمایه بذاری و ایده های ناب خودت و افرادی که ادعا دارند بلد اینکارند و جمع کنی و مثلا کارت انجام بدی نهایتشم از دو حالت خارج نیست 90% به شکست می رسی و پول به باد می رود و اگر 10% احتمال داشته باشه که ایده ات به سرانجام برسه یا یکی ازت می دزده و می بره یا اینکه مشابه ان رو تو بازار می بینی که زودتر از برنامه ات دادند بیرون و باز بهترین حالت ان اینه که برنامه ات رفته بیرون دو روز بعد کرک شده تو بیرون مشاهده می کنی
    2- از ایده ها که بگذریم می رویم سر نیاز مردم و ادارات که جز حسابداری و اتوماسیون و طراحی وب و چهار تا دیگه از این برنامه های جنگولکی که فقط با دیتابیس کار می کنه چیز دیگه ای نیست که بازم چند تا حالت پیش می یاد ا- داشتن پارتی 2 داشتن پارتی 3- داشتن پول 4- داشتن بازاریاب فوق حرفه ای که ما ندیدیم تازه همه اینها را داری برنامه ات می نویسی و ارائه می کنی با کلی تیم می روی آموزش می دهی تو ادارات می زنه و رییس اداره عوض می شود ایشونم با فلان شرکت نرم افزاری دیگه که الان کلی پارتی 100 برابر بیشتر از تو داره دوستند یک بودجه چند میلیونی با رقم بالا می گیرند و برنامه را پس از یکسال بدون کوچکترین دلیل عوض می کنند من تمام اینها رو از تجربیات شخصی خودم که دیدم براتون دارم توصیف می کنم

ولی اینم باید بگم که با نومیدی و من و تو نمی تونیم از این جور حرفها واقعا به جایی نمی رسیم به نظر من تو هر جایی که باشید اگر نمونه باشید یک بار دو بار سه بار شکست بخورید ولی یک روزی موفقیت می بینید بهتون قول می دهم

نقل قول نوشته شده توسط ali_kolahdoozan مشاهده تاپیک
    بازار رو بیخیال . امکان پرداخت رشوه داشته باش . پارتی هم داشته باش . شرکت هم داشته باش کار دولتی بت میدن برو کیف کن
    با سلام
    دوسا عزیز (ali_kolahdoozan) شما که لوگوی خودتون رو با نام مبارک محمد (ص) زینت دادین چرا رشوه ، درسته جامعه این طوریه ولی شما گفتین محمد رسول الله فی قلوبنا واقعا شرمندتونم حتما در اولین فرصت لوگوی خودتون رو عوض کنید
    دوستان درسته مشکلاتی تو مملکت در مورد پذیرش پروژه ها داریم ولی نباید انسانیت رو به دنیا و به پروژه های نرم افزاری بفروشیم
    یقین پیدا کنین که به هر شرایطی که شده باشه (البته انسانی) و حتی منجر به سخت ترین تلاش ، من حتما شرکتی که دارم در سطح حد اقل ایران مشهورش می کنم و یقین به خدا و خودم دارم که این کار رو انجام می دم چون مسلمانم و ایرانی هستم
    ممکنه برا بعضی ها شوخی باشه ولی یقین دارم اسم منو به یاد داشته باشین و بعد چند سال شاهد شکوهی باشین که ازش حرف زدم
    وقتی کسی دنبال چیزی هستش کل کهکشان ها و کاینات یکی میشن تا تو رو به اون مطلبت برسونن به شرطی که خودت واقعا بخواهی (پائلو)

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    Hurricane

هر زمان که احساس کنم پولی دارم هم که می تونم توی کار بندازم . امپراتوری تشکیل بدم؛ می رم و یک شرکت می زنم.... وگرنه هیچ وقت... تازه اون موقع است که می بینم شرک نرم افزاری بزنم یا نه..؟!؟!

کاربر دائمی آواتار nathan
    محل زندگی
    شهسوار

دوستان و همكاران عزيز سلام به همه و خسته واقعاً نباشيد!!!!!!!!!!!!!!!!!
    با دوستاني كه وضعيت آي تي رودرايران فرمزمي دونن 100 %موافقم. تازه وقتي هم كه برنامه روتموم مي كني و ران مي كني وتحويل مي دي حالااگه مردي بياوپولتو ازكارفرما بگير . . .
    جالبه كه تخفيفات بالاي 125000 توماني به خودشون مي دن.

کاربر تازه وارد آواتار Saeed_script
    محل زندگی
    تهران

تا زمانی یک قانون درست و حسابی برای نرم افزار در ایران نباشد ، وضع همینه که هست!

Angry نقل قول: می خواهید شرکت نرم افزاری تاسیس کنید ؟

همه دوستان از کرک شدن نرم افزارها گله مند هستند
    اما چه کسی قادر به این کار است؟
    آیا بقال سر کوچه؟
    وقتی خود برنامه نویسان به همکاران خود احترام نگذارند و برنامه ها را کرک کنند دیگه از مردم عادی اصلا نباید انتظار داشت

سلام
    به نظر من اصلا چه خوت شركت بزني چه بري تو شركت ها هيچ كدوم فايده نداره
    بهتره كه زندگيت رو بكني و مثلا اگر مي خواي يك كار علمي بكني از برنامه نويسي كمك بگيري!!!
    يا حق

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

JUST DO IT

الان بعد گذشت 6-7 سال از بحث های دوستان، به نظرتون آیا وضع بهتر شده یا بدتر؟ هنوزم سرمایه گذاری و تلاشش در این زمینه رو بی نتیجه میدونید؟

سلام
    خلاقیت راه حل شماست.

12. چهارشنبه 03 تیر 1394, 09:07 صبح

صفحه 2 از 2 اولاول 12

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •