نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: درخواست برای ایجاد تاپیک ساندویچ مغز (تست هوش)

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    بندر امام خمینی (ره)

Tick درخواست برای ایجاد تاپیک ساندویچ مغز (تست هوش)

سلام به جناب ادمین

ممنون بابت زحمات و خدمات بی وقفه و گرانبهاتون
    کلیشه ای هستش اگه بخوام تقدی و تشکر کنم پس همون بهتر که مستقیما برم سر اصل مطلب. من 1 سالی هست توی وبسایتتون عضوم ولی به دلایلی نتونسته بودم فعالیت چندانی داشته باشم.

شاید به این دلیل بود که من میخواستم مدیریت یکی از قسمتهای انجمن رو بر عهده بگیرم که با مخالفت به حق شما مواجه شدم اما حالا بعد از 1 سال دوباره درخواست دارم که بخشی رو بعنوان معما برای سایت در نظر بگیرین که واقعا جای خالی اون توی سایت پیدا میشه.

من خودم توی بخش الگوریتم و طراحی چند تا معما پرسیدم که خودتون میتونین بیبینین که از اکثر تاپیک های اون بخش ویزیتور بیشتری داشته ولی متاسفانه اونجا جای این کار نیست. شاید بگین برای سایت برنامه نویس نمیشه این قسمت رو ایجاد کرد ولی هدف من ایجاد محیطی گرم و صمیمی هستش که علاوه بر سرگرم شدن دوستان بازدیدکننده به رشد و ارتقای سطح هوش برنامه نویسان عزیز منجر بشه

من اکثر سوالهام هوش کامپیوتری هستن و همونطور که خودتون میتونین مشاهده کنین
    میبینین که از امتحانات استخدامی مایکروسافت و ..... انتخاب شدند. بهر حال باز هم از شما استدعا دارم با پیشنهاد من موافقت کنین و مطمئن باشین که از این کار پشیمون نخواهید شد و برای این کار میتوننی مدتی آزمایشی این قسمت رو ایجاد کنین. بیش از این سرتون رو درد نمیارم و براتون آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم
    یا حق

اگر سرگرمی است ربطی به سایت برنامه نویس نداره . اگر مربوط به الگوریتم است در همان بخش مطرح کن . نیازی به بخش جدید و مستقل نیست
    UNIX is simple. It just takes a genius to understand its simplicity
    -- Dennis Ritchie

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند
    سلام
    منهم با نظر جناب Inprise موافقم . بدنه اصلی سایت نباید زیاد بزرگ بشه در غیر اینصورت استفاده از سایت مشکل خواهد شد. در ضمن در پستهایی که دوستمون اشاره کردند که معما گذاشتند قبل از اینکه جهت ارتقای سطح علمی دوستان باشد برای اخذ نمره شخص ایشان بوده است ( همانطور که در اول پست هم اشاره کردند - پست شماره یک -) که این هم مخالف قوانین سایت میباشد.
    دو تا سوال قبلی رو به زیبایی جواب دادین که واقعا لذت بردم و نمره هاشون رو گرفتم. من این نمره ها رو مدیون شما هستم و خیلی هم ازتون تشکر میکنم.
    لینک
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=85166

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    بندر امام خمینی (ره)
    سلام خدمت همه
    با نظرتون موافقم و قبول میکنم که نباید تاپیک جدیدی ایجاد بشه

بدنه اصلی سایت نباید بزرگ بشه و اگه اجازه بدین من همونجا معماها رو مطرح کنم
    ولی من اصلا برای گرفتن نمره اینکار رو نمیکنم چون استاد اصلا نمره ای برای اینها نمیده
    ما سر کلاس معماری کامپیوتر و محیطهای چندرسانه ای و .... با این استاد کلاس داریم و 10 دقیقه آخر معما طرح میکنه تا بچه ها جواب بدن و مطمئن باشین استاد حتی اگر همون لحظه کسی بهش جواب رو بگه به کسی نمره نمیده.

من همینطوری نوشتم که نمره هاشون رو گرفتم یعنی اینکه فقط من تونستم جوابش رو بدم و اون هم به کمک دوستان عزیز برنامه نویس بود و بقیه بچه های کلاس نتونستن جواب بدن. تازه من به همه دوستام هم گفتم که از کجا جوابها رو پیدا کردم.
    بهر حال ازتون معذرت میخوام

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    بندر امام خمینی (ره)
    شرمنده باز مزاحم میشم
    حد اقل یه زیرمجموعه باز کنین تو همون تاپیک تا معماها پخش و پلا نشن !!!
    یخورده منسجم تر باشن. استقبال هم که زیاده
    خواهش میکنم

سلام
    من نمی دونم چرا وقتی توی سایت مبحثی بیان میشه کسانی که مخالف هستند این قدر زود جبهه گیری میکنن؟
    ماهمه منطق خووندیم و میتونیم خیلی راحت و منطقی حرفامونو رو روشن و بدون بحث بیان کنیم
    جناب آقای محمدخان تقاضای منطقی کردند و فکر نکنم بد باشه که با ایشون همکاری داشته باشیم و این تفکر نمره گرفتن ایشون ازاستاد به نظر من کاملا اشتباه هست.
    البته من فقط نظر شخصی خودم رو گفتم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    همین جوری که نمیشه یه بخش رو راه اندازی کرد. به هر حال وقتی که واقعا نیاز به اون بخش احساس بشه یه بخش رو برا اون موضوع خاص قرار میدن. درسته که جناب mohammadkhan معما های بدی رو مطرح نمیکنن و میخوان که معما ها در یک بخش جدا به صورت مرتب شده قرار بگیرن ولی ایشون تا کی میتونن که این معما ها رو مطرح کنن؟ مطمئنا مدت خیلی زیادی این موضوع دوام نخواهد اورد و در صورت ایجاد یک بخش، اون بخش به صورت راکت در میاد. حالا ممکنه هر چند وقت یکبار یه نفر یه معمایی رو مطرح کنه ولی بخش آنچنان فعالی نمیشه. در کل منم با جناب Inprise موافقم.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    بندر امام خمینی (ره)
    از نظر همگی ممنون
    مخصوصا مژگان دات نت
    من یکی بی خیال موضوع شدم و همونجا معماها رو مطرح میکنم
    فکر کنم حق با دوستان مخالف باشه
    راستی مژگان دات نت، چرا توی معماهای جدید شرکت نمیکنی؟
    این آخری خیلی جالبه و باید سورس یه برنامه رو دستکاری کنی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند
    سلام
    من نمی دونم چرا وقتی توی سایت مبحثی بیان میشه کسانی که مخالف هستند این قدر زود جبهه گیری میکنن؟
    ماهمه منطق خووندیم و میتونیم خیلی راحت و منطقی حرفامونو رو روشن و بدون بحث بیان کنیم
    سلام
    با توجه به تاریخ ثبت نامی و تعداد پستهای شما فکر نمیکنم اینقدر زیاد تو سایت گشته باشید که در همین زمان اندک به این نتیجه رسیده باشید.

در ضمن جناب mohammadkhan شما هم اگر واقعا میخوای بحثها ادامه نداشته باشه میتوانی از امکان جدید سایت استفاده و گفتگو را تائید کنید تا تاپیک بسته بشه .

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    بندر امام خمینی (ره)
    جناب حسین بازیان از لطفتون ممنون
    من کاری که شما گفتین رو انجام میدم همیشه و گفتگو رو تاید میکنم ولی تاپیک بسته نمیشه. البته بهتره که نشه چون ممکنه بعضیها نظر دیگه ای هم داشته باشن

و یه ایراد کوچیک هم میخواستم از حرفتون بگیرم. البته با عرض پوزش. به نظر من هوش و خلاقیت و برنامه نویسی بلد بودن هیچ کس به تعداد پستهای زیاد و تاریخ ثبت نام و ..... بستگی نداره. اینو واقعا میگم و بهش اطمنینا دارم. کسایی رو توی سایت برنامه نویس میشناسم که هنوز 10 تا پست هم ندادن ولی تو کارشون استادن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند
    نقل قول نوشته شده توسط mohammadkhan مشاهده تاپیک
    جناب حسین بازیان از لطفتون ممنون
    من کاری که شما گفتین رو انجام میدم همیشه و گفتگو رو تاید میکنم ولی تاپیک بسته نمیشه. البته بهتره که نشه چون ممکنه بعضیها نظر دیگه ای هم داشته باشن

و یه ایراد کوچیک هم میخواستم از حرفتون بگیرم. البته با عرض پوزش. به نظر من هوش و خلاقیت و برنامه نویسی بلد بودن هیچ کس به تعداد پستهای زیاد و تاریخ ثبت نام و ..... بستگی نداره. اینو واقعا میگم و بهش اطمنینا دارم. کسایی رو توی سایت برنامه نویس میشناسم که هنوز 10 تا پست هم ندادن ولی تو کارشون استادن
    سلام
    دوست عزیز گفته های من رو سوء تعبیر نکنید . من نگفتم ایشان پست کم یا تاریخ عضویتشان جدیده پس استاد نیستند. من گفتم ایشون تاریخ عضویتشان جدیده یعنی تازه عضو سایت شدند پس هنوز تو سایت خوب نگشته اند که به این راحتی به این نتیجه رسیده باشند که دوستان زود جبهه گیری میکنند. به چند پست از این دست برخورد کرده اند که چنین با قاطعیت میگویند که دوستان زود جبه گیری میکنند؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •