نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ادیت کردن CCD Image

ادیت کردن CCD Image

سلام
    من یک CCD Image روی هارد دارم که قفلش کرده اند و با آنکه به راحتی با
    clonecd virtual drive میشه اون را خواند و اجرا کرد ولی با ultra iso و winiso نمی شه اون را باز و ادیت کرد
    میخوام یک فایل را در این ایمیج پاک کنم یا طوری خراب کنم که کار نکنه. آیا دوستان راه حلی بلدند؟

Wink

نقل قول نوشته شده توسط baambooli مشاهده تاپیک
    سلام
    من یک CCD Image روی هارد دارم که قفلش کرده اند و با آنکه به راحتی با
    clonecd virtual drive میشه اون را خواند و اجرا کرد ولی با ultra iso و winiso نمی شه اون را باز و ادیت کرد
    میخوام یک فایل را در این ایمیج پاک کنم یا طوری خراب کنم که کار نکنه. آیا دوستان راه حلی بلدند؟
    معمولا برای اینجور قفلها تا اونجا که من دیدم ؛ روی cd یک virtual session یا یک virtual track (فکر میکنم با نام : Track0) ایجاد میکنن که گاهی باعث میشه بعضی از برنامه های رایت اونا رو حتی بعنوان Audio CD تشخیص بدهند.
    من قبلا با استفاده از نرم افزار IsoBuster میومدم و فقط Track1 رو بصورت ISO ایمیج میگرفتم و بعد هر کاری میخواستم میتونستم باهاش بکنم.
    آخرین ویرایش به وسیله whitehat : یک شنبه 01 اردیبهشت 1387 در 11:05 صبح دلیل: :)
    ...مرا به خانه ام ببر، اگرچه خانه؛ خانه نیست

این حالت توی سی دی های یک شرکت کامپیوتری هم هست... که روی ترک هاش حساسه و شما نمی تونین به این صورت که فقط ترک صفر رو استخراج کنین و بعدش رایت کنین...البته این شرکت هم به دلیل این که دو فایل شبه ویروس توی سیستم کاربر میزاره و همیشه این دو فایل در حال اجرا هستن و نمی گذارند که کاربر برنامه رایت سی دی یا رجیستری ویندوز رو باز کنه!! محکوم به شکست است!!!
    آخرین ویرایش به وسیله whitehat : یک شنبه 01 اردیبهشت 1387 در 11:08 صبح دلیل: از درج مستقيم نام پرهيز كنيد... با تشكر

تاپیک های مشابه

1. کلیک بروی کنترل image اچ تی ام ال
    نوشته شده توسط rezaei manesh در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 8
    آخرین پست: چهارشنبه 11 مرداد 1385, 09:13 صبح
  2. image to pdf
    نوشته شده توسط MortezaDelphi در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 12 مهر 1384, 13:57 عصر
  3. کار با image در اپلت ها
    نوشته شده توسط zahraakbari در بخش Java SE : نگارش استاندارد جاوا
    پاسخ: 0