نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: سوال در مورد اکسس هفت

کاربر جدید آواتار anssarri
    محل زندگی
    نارمك

Exclamation سوال در مورد اکسس هفت

سلام به دوستان عزیز.
    برنامه ای در ویژوال بیسیک ایجاد کرده ام که از اکسس هفت جهت دیتابیس و کنترل دیتا جهت ارتباط با بانک استفاده می کنه.
    چون بنده ویزاردی به بانک وصل می شوم، پس برنامه فقط مسیر اولیه که من موقع ارتباط دادن بهش داده ام رو میشناسه.
    اگر مقدور است یک نمونه کد برای وصل شدن به بانک از طریق مسیری که کاربر میدهد را
    برای بنده قرار دهید تا برنامه مسیر جاری را بشناسد.

با تشکر.

کاربر دائمی آواتار MMR_1344
    محل زندگی
    تهران
    دوست عزیز میتونی برای اینکار نام و مسیر مورد نظر رو در یک متغیر بریزی بعدش اون رو برای باز شدن فایلت صدا بزنی
    Dim a As String
    a=App.parh & FileName
    OpenFileName For Input As #1

نقل قول نوشته شده توسط anssarri مشاهده تاپیک
    سلام به دوستان عزیز.
    برنامه ای در ویژوال بیسیک ایجاد کرده ام که از اکسس هفت جهت دیتابیس و کنترل دیتا جهت ارتباط با بانک استفاده می کنه.
    چون بنده ویزاردی به بانک وصل می شوم، پس برنامه فقط مسیر اولیه که من موقع ارتباط دادن بهش داده ام رو میشناسه.
    اگر مقدور است یک نمونه کد برای وصل شدن به بانک از طریق مسیری که کاربر میدهد را
    برای بنده قرار دهید تا برنامه مسیر جاری را بشناسد.

با تشکر.
    من این سوال رو در دو تاپیک خوندم که هر دو تا رو هم خودتون نوشتید و توی این تاپیک هم جوابتون رو دادم : https://barnamenevis.org/showthread.php?t=86955
    پس چرا دوباره سوال پرسیدین؟ اگر کئد من غلط بود توی همون تاپیک می گفتین لازم نبود دوباره تاپیک بدید . فقط واسه راهنمایی خدمتون عرض کردم.
    موفق باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •