نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: تزریق قفل به فایل های کمپایل شده

کاربر تازه وارد آواتار ali_sayahiyan
    محل زندگی
    اصفهان

تزریق قفل به فایل های کمپایل شده

سلام دوستان
    راستیاتش من از سر کنجکاوی کار با پورت usb موفق شدم یه قفل سخت افزاری درست کنم که قدرت پردازش و زخیره اطلاعات و داخل خودش دار(فقط با 950 تومان)!!!
    از طرف دیگه بر حسب کنجکاوی بر سر این که یه فایل exe چطوری کار میکن موفق شدم اطلاعات خودمو به یک فایل کمپایل شده اضافه کنم!!
    دست آخر تونستم یک قفل نرم افزاری هم سخت افزاری درست کنم که بشه به یک فایل کمپایل شده(exe) اضافه کنه!!مثلاً به setup هر نرم افزاری میتونی اضافش کنین.زمانی که فتوشاپ رو می خواهید نصب کنین نیاز به قفل نر افزاری یا سخت افزاری دار و از این جور کارا !!
    حالا من 2 تا سوال از شما دوستان عزیز داشتم
    1.علاقه دارین تا من تمام مرا حل به صورت گام به گام واستون توضیح بدم؟
    2.به نظر شما این قفل ارزش تولید برای بازارو دار یا که نه؟!!!

کاربر دائمی آواتار ICEMAN
    محل زندگی
    Hyper-V
    سلام ...
    من اطلاعی در مورد باز ندارم ولی در مورد مراحل کار در مورد USB خیلی کنجکاو شدم بدونم مراحل کار به چه صورت هست

ممنون میشم اگه یه توضیحی بدی

نقل قول نوشته شده توسط ali_sayahiyan مشاهده تاپیک
    سلام دوستان
    راستیاتش من از سر کنجکاوی کار با پورت usb موفق شدم یه قفل سخت افزاری درست کنم که قدرت پردازش و زخیره اطلاعات و داخل خودش دار(فقط با 950 تومان)!!!
    از طرف دیگه بر حسب کنجکاوی بر سر این که یه فایل exe چطوری کار میکن موفق شدم اطلاعات خودمو به یک فایل کمپایل شده اضافه کنم!!
    دست آخر تونستم یک قفل نرم افزاری هم سخت افزاری درست کنم که بشه به یک فایل کمپایل شده(exe) اضافه کنه!!مثلاً به setup هر نرم افزاری میتونی اضافش کنین.زمانی که فتوشاپ رو می خواهید نصب کنین نیاز به قفل نر افزاری یا سخت افزاری دار و از این جور کارا !!
    حالا من 2 تا سوال از شما دوستان عزیز داشتم
    1.علاقه دارین تا من تمام مرا حل به صورت گام به گام واستون توضیح بدم؟
    2.به نظر شما این قفل ارزش تولید برای بازارو دار یا که نه؟!!!

آیا از Process Injection استفاده کردید ؟
    ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدید.
    ...مرا به خانه ام ببر، اگرچه خانه؛ خانه نیست

محل زندگی
    اصفهان
    آیا از طریق Process Injection اینکار رو انجام دادید یا تغییر در ساختار و هدر فایلهای pe ؟
    سلام دوستان عزیز
    از طریق دست بردن داخل header فایل exe وsource خودمو داخل یک سکشن جدید تزریق میکنم و به بر نامه دستور میدمدم (EnterPointe ) اول برنامه منو اجرا کنه
    چشم در اولین فرست توضیح کامل واستون میدم الان داخل این میان ترما گیر کردم
    فقط یک سوال داشتم که اول کدام قسمت علاقه دارین که بگم
    1.ساختار پورت usb
    2.برنامه نویسی اسمبلی میکرو کنترلر (AVR)
    3.برنامه نویسی driver سخت افزار با ++C
    4.ساخت سخت افزارUSB
    5.ساختار فایل EXE
    6.تزریق code به فایل کمپایل شده

راستش نمی دونم از کجا شروع کنم فکر می کنم از قسمت 5 شروع کنم بهتر باشه نه؟!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Web
    با سلام به همه دوستان
    البته هر قسمت و دوست داشتی می تونی توضیح بدی
    ولی به نظر من اول کار usb و نوع ساخت سخت افزاری و ارتباط با کامپیوتر و ساخت برنامه driver usb رو توضیح بدی بهتره من قبلا ارتباط با serial port بوسیله micro controler 89c51 رو کار کردم از ارتباط های usb هم اطلاعات خیلی خیلی کمی دارم ولی سراپا گوشم و منتظر توضیحات شما

نقل قول نوشته شده توسط ali_sayahiyan مشاهده تاپیک
    سلام دوستان عزیز
    از طریق دست بردن داخل header فایل exe وsource خودمو داخل یک سکشن جدید تزریق میکنم و به بر نامه دستور میدمدم (EnterPointe ) اول برنامه منو اجرا کنه
    چشم در اولین فرست توضیح کامل واستون میدم الان داخل این میان ترما گیر کردم
    فقط یک سوال داشتم که اول کدام قسمت علاقه دارین که بگم
    1.ساختار پورت usb
    2.برنامه نویسی اسمبلی میکرو کنترلر (AVR)
    3.برنامه نویسی driver سخت افزار با ++C
    4.ساخت سخت افزارUSB
    5.ساختار فایل EXE
    6.تزریق code به فایل کمپایل شده

راستش نمی دونم از کجا شروع کنم فکر می کنم از قسمت 5 شروع کنم بهتر باشه نه؟!
    بنظر من هم اگه از مورد 5 شروع کنید و به 6 برسید (!) خیلی بهتر باشه.
    در هر صورت اگه واقعا اینکار رو انجام بدید خیلی عالیه.
    ...مرا به خانه ام ببر، اگرچه خانه؛ خانه نیست

کاربر دائمی آواتار saeed_rezaei
    محل زندگی
    ایلام
    سلام.
    دوست من شما که این همه اطلاعات رو دارید همه هم دوست داریم که یاد بگیریم. از طرفی توی میان ترمی.
    خوب یه زحمت بکش. با توجه به مباحثی که در نظر گرفتید، فایلهای پی دی اف رو تهیه کنید. اینجوری هم به اسم خودتون ثبت ثبتش می کنید. هم از وقتهای کوچلوی اضافی مابین وقتهاتون استفاده می کنید، هر کسی هم قسمت مورد علاقه خودش رو بر می داره، نوشته هاتون قویتره و قابلیت انتقال بالاتری دارن.
    پیشاپیش از تمامی زحماتت قدردانی می کنم عزیز.

خوب اینکه خیلی بچه گونه هست چون سکشن جدیدت رو میشه حذف کرد و جامپ اول انترپوینت رو هم برداشت . اینکار شاید سه دقیقه طول نمیکشه . اگه Packer نداشته باشی قفلت کاملا بی ارزش هستش و باید به این دقت کنی
    بعضی از PE ها رو نمیتونی بهشون سکشن اضافه کنی به دلائل مختلف مثلا اگر برنامه خودش Pack شده باشه تو نمیتونی بهش سکشن اضافه کنی یا انتری پوینتش رو دستکاری کنی بنابراین حتی همین روش ساده که فایده ای نداره فقط روی بعضی از برنامه ها قابل اجرا هستش

محل زندگی
    Hyper-V
    میشه کد رو تو قسمت های Garbage فایل نوشت ، این کار رو هم از طریق یه Disassembler میشه انجام داد .هم از طریق برنامه ای که می نویسی

محل زندگی
    اصفهان
    خوب اینکه خیلی بچه گونه هست چون سکشن جدیدت رو میشه حذف کرد و جامپ اول انترپوینت رو هم برداشت . اینکار شاید سه دقیقه طول نمیکشه . اگه Packer نداشته باشی قفلت کاملا بی ارزش هستش و باید به این دقت کنی
    بعضی از PE ها رو نمیتونی بهشون سکشن اضافه کنی به دلائل مختلف مثلا اگر برنامه خودش Pack شده باشه تو نمیتونی بهش سکشن اضافه کنی یا انتری پوینتش رو دستکاری کنی بنابراین حتی همین روش ساده که فایده ای نداره فقط روی بعضی از برنامه ها قابل اجرا هستش
    قابل توجه این دوست عزیز بگم که قفلی که من نوشتم سکشن اصلی برنا مرو کد میکنه و زمانی که یرنامه ران میشه در صورت فعال بودن قفل داخل رم سکشن اصلی دی کد میشه(همون کاری که packer میکنه!اطلاعات فایل رو کمپرس می کنه ولی زمانی که فایل pack شده ران میشه ابتدا برنامه packer اجرا میشه فایل اجرائی شما رو داخل رم دی کمپرس می کنه و بعد به اول فایل اجرائی پرش می کنه) و سپس به اینتر پوینت اصلی پرش می کنه ، من نمیخوام در ابتدای کار این مطالب رو پیش بکشم ،این روشی رو که بهتون می گم رو می تونید روی تمام فایل های اجرائی انجام بدید و به خوبی جواب بگیرید فقط فایل های setup چون در آخر فایل اجرایی اطلاعات فایل های نصب رو دارد نمیشه سکشن جدید اضافه کر د که این فایل هارم طبق ترفند خودم بهتون میگم چطوری می توانید بدون اضافه کردن سکشن جدید این کا رو کنید

محل زندگی
    اصفهان
    بعضی از PE ها رو نمیتونی بهشون سکشن اضافه کنی به دلائل مختلف مثلا اگر برنامه خودش Pack شده باشه تو نمیتونی بهش سکشن اضافه کنی
    شما اگر توجه کرده باشید برنامه های packerکد خودشون رو به دا خل یک سکشن جدید آخر فایل اجرائی اضافه می کنه،و ایتر پوینت برنا مه رو به اول کد خودش تغییر میده ،چرا؟
    چون که در اصل یک برنامست که سکشن های را که کمپرس کرده در ایتدای کار دی کمپرس کنه بعد برنامه رو اجرا کنه!
    منظورم از این حرفها این بود که ما چه فایل اجرائی PACK شده رو با ش این کارو کنیم چه pack نشده هیچ فرقی نمیکنه!فقط پرش به اینتر پوینت های متفاوتی دارن،من این کارو کردم به خوبی جواب داد

منظورم از این حرفها این بود که ما چه فایل اجرائی PACK شده رو با ش این کارو کنیم چه pack نشده هیچ فرقی نمیکنه!فقط پرش به اینتر پوینت های متفاوتی دارن،من این کارو کردم به خوبی جواب داد
    با تشکر از شما
    البته این توضیحاتی که دادین خیلی علیه اما سوالی که فورا به ذهنم رسید اینه که اگه یه فایل EXE دارای check sum باشه چی؟

محل زندگی
    Hyper-V
    نقل قول نوشته شده توسط bigboy_user مشاهده تاپیک
    با تشکر از شما
    البته این توضیحاتی که دادین خیلی علیه اما سوالی که فورا به ذهنم رسید اینه که اگه یه فایل EXE دارای check sum باشه چی؟
    میشه فایل برنامه رو طوری Patch کرد تا دیگه Checksum چک نکنه البته مقالات زیادی هم در مورد Fake Checksum و FakeCRC هست خود من یکی دو تا اینجا post دادم بگردی حتما پیدا میکنی
    حتما راهای دیگه ای هم داره که از دوستان خواهش میکنم معرفی کنن

میشه فایل برنامه رو طوری Patch کرد تا دیگه Checksum چک نکنه البته مقالات زیادی هم در مورد Fake Checksum و FakeCRC هست خود من یکی دو تا اینجا post دادم بگردی حتما پیدا میکنی
    درسته روشهایی هست که باعث میشه checksum دیگه چک نشه ، من میخواستم نظرali_sayahiyan را بدونم
    به هرحال من هم مثل سایر دوستان منتظر م.............

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •