نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: باگ VB یا چیز دیگه ؟

باگ VB یا چیز دیگه ؟

سلام دوستان

من یه دستور نوشتم که قرار متن یه سلول از DATAGRID رو عوض کنه اگر قبل از اجرای این دستور یه MSGBOX ظاهر بشه یا اینکه روی خط مربوطه BREAK POINT قرار بدم دستورم اجرا میشه در غیر این صورت اجرا میشه ولی عمل نمیکنه ؟؟
    حالا نمیدونم ایراد کار منه باگ VB ???

ممنون

برنامتون رو اینجا قرار بدین

شما مثله اینکه خیلی دوست داری توی vb باگ پیدا کنی ؟ ... بهتره یه بار دیگه دزتورتو چک کنی
    Mobin Ranjbar

Software Engineer, Big Data Evangelist and Startup Guy

www.linkedin.com/in/mobinranjbar

www.MobinRanjbar.com
    www.Hadoop.ir
    www.BigDataWatcher.com

< به سوالات و درخواست هایی مبنی بر ارسال سورس کد ، نوشتن برنامه و ... از طریق پیام خصوصی پاسخ داده نمی شود >

آره vb از این جور باگها داره منم یکبار به همین مشکل برخورده بودم و دستورش از دستورات پایگاه داده بود وقتی از stop استفاده می کردم درست بود اما وقتی پاکش می کردم خطا می داد .
    یکبار دیگه هم به باگ خود وی بی برخورد کردم ؛ در مورد یه برنامه بود که واسه شرکت نفت نوشته بودم بعد برنامه رو وقتی کامپایل می کردم فقط توی یک فرم وقتی می خواست msgbox بیاد runtime error می داد اما وقتی برنامه رو با سورس اجرا می کردم هیچ خطایی نمی داد .
    یه باگ هم توی تایمرش داره که توی بعضی برنامه ها تایمرم کار نمی کرد البته بعد از کامپایل این اتفاق می افتاد .
    به هر حال نمیشه گفت وی بی باگ نداره اما خطاهای موجود در برنامه فقط احتمال 0.01% احتمال باگ خود وی بی رو داره. بهتره برنامه ات رو یه بار دیگه چک کنی یا اینجا بذار ما کمکت می کنیم .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هلند
    سلام
    از DoEvents استفاده کن شاید درست شد.

سلام دوستان

قبل از هر چیز ممنون از توجهتون
    و اینکه قصد من اقعا اینه که جوابم رو پیدا کنم (حالا bug vb یا شاید هم نقص کد خودم)

code فرم مورد نظر خیلی زیاده و database من هم sql .

کد رو جمع و جور میکنم و دیتا بیس رو هم همینطور تا قابل upload شدن باشه و همینجا قرار میدم .

بازم از همه دوستان عزیزم ممنونم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •