نمایش نتایج 1 تا 20 از 20

نام تاپیک: J2ME Polish

J2ME Polish

What's in it?

J2ME Polish is a collection of tools for developing J2ME applications:
    Build tools for creating application bundles out of one source project - for multiple devices and multiple locales.
    A device database which can be used to adjust your application to different handsets with Preprocessing.
    A user interface (GUI), which is designed outside of the application code with simple text-files (CSS).
    Utiliy classes like the BitMapFont or ArrayList.
    Standalone Tools like the editor for modifying binary data files.
    ...and this is just the start!

http://www.j2mepolish.org/index.html
    VIP=Very Important Person

کاربر دائمی آواتار handinux
    محل زندگی
    Linux
    j2mepolish همانطور که از نامش پیداست برای روکاری Midlet های شما API های بسیاری را ارائه می کند که در نوع خود بی نظیر است.البته جسته گریخته کسانی از این API ها تولید کرده اند و می توانید آنها را در سورس فورج پیدا کنید که البته به پای پولیش نمی رسند. واقعا شگفت انگیز است و برنامه نویسی با آن هیجان بسیاری برای برنامه نویس ایجاد می کند.خیلی راحت می توانید بازی دست کنید- خیلی راحت از اعداد اعشاری با دقت بالا استفاده کنید - خیلی راحت منو و دیگر ابزارهای زیبا برای برنامه تان ایجاد کنید و بسیاری از امکانات دیگر..لازم به ذکر است که تمامی تولید کنندگان نرم افزار تجاری برای موبایل در ایران از پولیش و یا سایر API های متن باز استفاده می کنند که شرکت پارس آسان افزار که وابسته به صنعتی شریف است و دانشجویان آنجا عضوش هستند و یا شرکت موبایلیها از این دسته هستند.کار با این نرم افزار و توابعش کمی دردسر دارد اما به آن مزایا می ارزد.اگر درخواست کننده برای آموزش این نرم افزار زیاد باشد پس پایان امتحانات آموزش آنرا شروع خواهم کرد.پایدار باشید

برای آموزش این نرم افزار زیاد باشد پس پایان امتحانات آموزش آنرا شروع خواهم کرد
    من استقبال می کنم
    VIP=Very Important Person

پس چرا شروع نمی کنید ؟
    منم حتما پیگیری میکنم چون بهش نیاز دارم ...

من دارم دانلودش می کنم که آموزش شروع شد از شما عقب نمونم الان 20 درصد هستش ... شما هم شروع کنید !!!

من دارم دانلودش می کنم که آموزش شروع شد از شما عقب نمونم الان 20 درصد هستش ... شما هم شروع کنید !!!

محل زندگی
    Linux
    دوست عزیز من گفتم پس از پایان امتحانات! از نیمه اسفند به بعد هستم در خدمت دوستان.
    تا بعد

محل زندگی
    Linux
    سلام بر همه دوستان
    اومدم تا توضیحاتی راجع به یافته هایم در مورد J2me Polish بدم.
    این پروژه همونطور که از ترجمه عنوانش می شه فهمید برای ایجاد ظاهر گرافیکی مناسب در پروژه های موبایل تحت جاوا هست.این نرم افزار حاوی تعداد زیادی API جهت انجام این کار می باشد.برای مثال فرم ها و منوهایی با ظاهر بهتر و زیباتر . البته مقادیر زیادی API نیز جهت محاسبات و دیگر کارها در ون خود دارد.این نرم افزار هچنین دارای پلاگین هایی هست که با IDE های Netbeans و Eclipse تجمیع می شود.که در پایان نحوه نصب و Integrate کردن آن با Netbean توضیح داده خواهد شد.همچنین از مزایای این نرم افزار تولید برنامه هایی با زبان محلی بدون لزوم استفاده از API های خود جاوا است.که در واقع مشکل فارسی سازی را به طور کامل حل کرده است.
    این فریم ورک قدرتمند از چند نرم افزار دیگر استفاده می کند که باید به صورت جداگانه آنها را دریافت کنید . توضیح هر یک به شرح زیر است :

Jad که یک دی کامپایلر است.توسط این برنامه می توانید فایلهای class را به سورس آن ها(.java) تبدیل کنید .

Proguard این برنامه فایل نهایی شما را تا حد امکان جمع و جور می کند و حجم آنرا کاهش می دهد و از الگوریتم های خاص خودش استفاده می کند که در صورت نیاز بگویید تا بیشتر توضیح بدم.خاصیت جالب دیگر این برنامه آن است که کد نهایی شما را در مقابل دی کامپایل کردن محافظت می کند.دیگر کسی قادر به دی کامپایل کردن کد شما نیست!

7-zip این برنامه برای پکیجینگ و فشرده کردن فایل نهایی است

همچنین شما می بایست نرم افزار ant که مخصوص تولید راحت تر نرم افزار بر اساس فایلهای xml است را دانلود نمایید از ant.apache.com که البته پیشنهاد می کنم روی لینوکس امتحان کنید.
    ضمنا به یک شبیه ساز یکی از انواع گوشی ها نیز نیازمندید.برای مثال شبیه ساز سونی اریکسون را از سایت مربوطه اش دانلود کنید.

خوب حالا فایل Polish ی رو که دانلود کردید با دستور
    Java –jar "masire file.jar"
    در خط فرمان اجرا کنید.
    برنامه اجرا میشود.نصب این برنامه بسیار راحت است . فقط در یک صفحه مسیر نصب Netbean را از شما می پرسد که احتمالا آنرا نیز خودش پیدا کرده! پس از نصب ای برنامه netbeans را اجرا کنید.همانجایی که قبلا پروژه موبایل ایجاد می کردید یک گزینه به نام J2me Polish project یا یه همچین چیزی اضافه شده. که اونجا باید کدتون رو بنویسید و از کلاسهای جدید Polish استفاده کنید.
    ادامه دارد...

دوستان سلام
    من ر زمینه برنامه نویسی موبایل کار میکنم اما از هر آدرسی که کلمه Download در آن وجود داشته باشد نمیتوانم دانلود کنم بنابراین اگر دوستان آدرسی که شامل این کلمه نباشد برای دانلود برنامه Polish یا سایر ملزومات برنامه نویسی موایل دارند خواهش میکنم لطف کنند کمک کنند.
    ممنون

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط shahab297 مشاهده تاپیک
    دوستان سلام
    من ر زمینه برنامه نویسی موبایل کار میکنم اما از هر آدرسی که کلمه Download در آن وجود داشته باشد نمیتوانم دانلود کنم بنابراین اگر دوستان آدرسی که شامل این کلمه نباشد برای دانلود برنامه Polish یا سایر ملزومات برنامه نویسی موایل دارند خواهش میکنم لطف کنند کمک کنند.
    ممنون
    متاسفانه درست می گویند اگر کسی دارد لطفا آپلود کند
    با تشکر

محل زندگی
    Linux
    یعنی نمی توانید از سایت پولیش دانلود کنید؟

توضیحات تکمیلی

نقل قول نوشته شده توسط handinux مشاهده تاپیک
    j2mepolish همانطور که از نامش پیداست برای روکاری Midlet های شما API های بسیاری را ارائه می کند که در نوع خود بی نظیر است.البته جسته گریخته کسانی از این API ها تولید کرده اند و می توانید آنها را در سورس فورج پیدا کنید که البته به پای پولیش نمی رسند. واقعا شگفت انگیز است و برنامه نویسی با آن هیجان بسیاری برای برنامه نویس ایجاد می کند.خیلی راحت می توانید بازی دست کنید- خیلی راحت از اعداد اعشاری با دقت بالا استفاده کنید - خیلی راحت منو و دیگر ابزارهای زیبا برای برنامه تان ایجاد کنید و بسیاری از امکانات دیگر..لازم به ذکر است که تمامی تولید کنندگان نرم افزار تجاری برای موبایل در ایران از پولیش و یا سایر API های متن باز استفاده می کنند که شرکت پارس آسان افزار که وابسته به صنعتی شریف است و دانشجویان آنجا عضوش هستند و یا شرکت موبایلیها از این دسته هستند.کار با این نرم افزار و توابعش کمی دردسر دارد اما به آن مزایا می ارزد.اگر درخواست کننده برای آموزش این نرم افزار زیاد باشد پس پایان امتحانات آموزش آنرا شروع خواهم کرد.پایدار باشید

با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز

اول از همه چیز باید به شما بابت این تاپیک زیبا تبریک بگم و تشکر کنم از مطالب ارزشمندتون در این زمینه ولی دوست عزیز اگر امکانش هست در زمینه اطلاع رسانی اونم از نوع محلیش یبشتر دقت نمائید بنده به عنوان یکی از اعضای تیم موج موبایل و یا همان موبایلیها باید خدمتتون عرض کنم هنوز یک نسخه از این نرم افزار کمکی رو نصب نکردم و حتی نمونه اون رو هم ندیدم و باید اضافه کنم هر نمونه کاری که از این تیم دیده شده از پایه توسط خود تیم طراحی گردیده است ....

با آرزوی موفقیت
    منتظر توضیحات بیشتر شما دوست عزیز هستم

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    سمنان - ایران
    سلام دوستان .
    لطفاً ادامه دهید . Polish برای من خیلی جالب است .

کاربر جدید
    محل زندگی
    Mashhad

نقل قول: J2ME Polish

سلام
    من دنبال یه کتاب آموزشی خوب و کامل (زبان اصلی - یا فارسی) برای j2mepolish می گردم
    کسی سراغ داره؟

کاربر جدید
    محل زندگی
    Mashhad

خودم پیدا کردم اگر کسی می خواد بگه

کاربر جدید
    محل زندگی
    Mashhad

کاربر جدید
    محل زندگی
    Mashhad

سلام
    من می خوام توی یک پروژه ی Polish فارسی بنویسم
    لطفا کمکم کنیدF1

کاربر جدید آواتار nicevahid
    محل زندگی
    بابل

سلام. خسته نباشيد. من تازه كارمو زياد نميدونم فقط مي خوام برسم كه فرمت polish كه مي خوايم نصب كنيم روي netbeans بايد jar باشه؟ اگه نه لطفا لينكش رو يه جا معرفي كنيد

سلام
    ممنون از اطلاعاتي كه گذاشتي.
    من يكي از نمونه هاي خود polish را در netbeans باز كردم منتهي package هايي كه استفاده كرده بود نا شناخته بودند.
    براي رفع اين مشكل چي كار بايد بكنم؟

تاپیک های مشابه

1. فایل ها در J2ME
    نوشته شده توسط ruhollah_mb در بخش Java ME : نگارش میکرو جاوا
    پاسخ: 46
    آخرین پست: چهارشنبه 16 شهریور 1390, 19:21 عصر
  2. Game programming with J2ME Polish
    نوشته شده توسط zehs_sha در بخش Java ME : نگارش میکرو جاوا
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 12 دی 1386, 08:43 صبح
  3. J2ME IDE
    نوشته شده توسط Leon_pro در بخش Java ME : نگارش میکرو جاوا