نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: DLangExtensions

DLangExtensions

Andreas Hausladen یکسری امکانات جدید به زبان Object Pascal اضافه کرده که میشه اون توی دلفی نصب و استفاده کرد. امکاناتی که فعلا اضافه شدند:

• File Macros
      Some macros to get the current file name, line, time and project name.
    • Result-Exit
      Extends the Exit statement by adding an optional result-value parameter.
    • case-string-of
      Extends the case-of by adding the ability to use strings.
    • Extended for-in loop
      Extends the for-in loop with inline variable declaration, predefined enumerators and more.
    • Generics for Delphi
      A simple generics implementation that has the charactor of a very limited template implementation.
    • Multiline Strings
      Adds the ability to use multiline strings without fighing with line breaks.
    http://andy.jgknet.de/dlang/

* من خودم شخصا ازش استفاده نکردم

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار babak_delphi
    محل زندگی
    آستارا
    میشه بگین چطور میشه اونو به دلفی اضافه کرد و از کجا باید تهیه کرد؟
    ضمنا برای دلفی 7 هم جواب میده؟

میشه بگین چطور میشه اونو به دلفی اضافه کرد و از کجا باید تهیه کرد؟
    ضمنا برای دلفی 7 هم جواب میده؟
    لینک دریافتش + توضیحات در همون پست اومده:
    http://andy.jgknet.de/dlang

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

نیک در این پست توضیح داده که چطور وی سی ال و سایر اجزاء دلفی به یونیکد منتقل شدند ، و خیلی خوب توصیف کرده که چقدر این مسیر روشن و ساده بود .

البته هنوز جواب این سوال مشخص نیست که با این تغییرات آیا دلفی هم مثل ویژوال سی ، ویندوزهای 9x رو از لیست پلتفرمهای مورد حمایتش حذف میکنه ؟
    UNIX is simple. It just takes a genius to understand its simplicity
    -- Dennis Ritchie

البته هنوز جواب این سوال مشخص نیست که با این تغییرات آیا دلفی هم مثل ویژوال سی ، ویندوزهای 9x رو از لیست پلتفرمهای مورد حمایتش حذف میکنه ؟
    تا جایی که یادم هست، Allen Bauer قبلا توی یکی از پست های وبلاگش نوشته بود که برنامه ایی برای پشتیبانی از یونیکد روی Win9x ندارند.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

Lightbulb اضافه کردن امکانات به کامپایلر دلفی با DLangExtensions

سلام دوستان

قبل از شروع از آقای علی کشاورز تشکر می کنم

من دوست داشتم کمکی به دوستان بکنم و برنامه ای نوشتم که DLangExtensions خیلی راحت و آسان نصب می کند.

این برنامه به صورت پیش فرض بر روی IDE دلفی 2007 نصب می شود که می توان این امکان را تغییر داد .

فقط مسیر Experts(در رجیستری) مربوط به نسخه دلفی را وارد کنید (دلفی 2007 ، پیش فرض)

این ابزار را امتحان کردم و واقعا جالب است مخصوصا case string

ابتدا فایل Install DLng.part1.rar را از حالت فشرده خارج کنید سپس فایل Install DLng.part1.exe را نصب کنید
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله AliReza Vafakhah : شنبه 30 آذر 1387 در 13:02 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •