نمایش نتایج 1 تا 40 از 40

نام تاپیک: هاست رایگان برای JSP و Servlet

کاربر دائمی آواتار handinux
    محل زندگی
    Linux

هاست رایگان برای JSP و Servlet

سلام دوستان عزیز
    سایت زیر کدهای جاوای شما را به رایگان هاست می کند . از امکاناتی که این سایت ارایه می دهد می توان به 50 مگابایت فضا و MYSQL Database اشاره کرد. آنطوری که این سایت گفته یک سرور اختصاصی در اختیار قرار می دهد و می توانید از Tomcat ورژن 5.5 یا 6 استفاده کنید بسیار جالب است و Control panel راحتی دارد.
    http://www.eatj.com/
    http://www.eatj.com/plans.jsp
    راهنمای آنرا مطالعه کنید :
    http://www.eatj.com/index.jsp?url=getting_started.html
    از دوستان هر کسی دوست داشت یک سایت راه اندازی کند و اینجا در همین تاپیک لینک کند تا با کارهای یکدیگر از نزدیک آشنا بشویم و از تجربیت هم استفاده کنیم.پس منتظر سایت شما هستم

کاربر دائمی آواتار pooyanm
    محل زندگی
    Esfahan - Iran
    از دوستان کسی استفاده کرده از این سرویس؟

منتظر تایید آدرس ایمیل

Wink نقل قول: هاست رایگان برای JSP و Servlet

نقل قول نوشته شده توسط pooyanm مشاهده تاپیک
    از دوستان کسی استفاده کرده از این سرویس؟
    من استفاده کردم
    بله درست کار می کنه ولی برای راه اندازی وب سایت نیست که
    این برای اینه که ببینید سایته خدماتی درست و راحت برای جاوا ارائه می کنه و در صورت تمایل ازش خرید کنی
    این بعد از یه مدت کوتاه مثلا 1 ساعت (امتحان نکردم) سرور رو stop می کنه که باعث میشه سایت دیگه بالا نیاد.
    ما می تونیم از این برای امتحان کردن کدایی که نوشتیم استفاده کنیم.

محل زندگی
    Esfahan - Iran

نقل قول: هاست رایگان برای JSP و Servlet

نقل قول نوشته شده توسط mati_suni مشاهده تاپیک
    من استفاده کردم
    بله درست کار می کنه ولی برای راه اندازی وب سایت نیست که
    این برای اینه که ببینید سایته خدماتی درست و راحت برای جاوا ارائه می کنه و در صورت تمایل ازش خرید کنی
    این بعد از یه مدت کوتاه مثلا 1 ساعت (امتحان نکردم) سرور رو stop می کنه که باعث میشه سایت دیگه بالا نیاد.
    ما می تونیم از این برای امتحان کردن کدایی که نوشتیم استفاده کنیم.
    سلام ممنون از توضیحاتتون
    پس فقط در حد تست معمولی هست! اگر کسی دیگه هم نظری داشت حتما بگه
    با تشکر

منتظر تایید آدرس ایمیل

Lightbulb نقل قول: هاست رایگان برای JSP و Servlet

نقل قول نوشته شده توسط pooyanm مشاهده تاپیک
    سلام ممنون از توضیحاتتون
    پس فقط در حد تست معمولی هست! اگر کسی دیگه هم نظری داشت حتما بگه
    با تشکر
    نظرم اینه که یک لیست از افرادی که طراح وب در حد عملی هستن درست کنیم
    هر که در ضمینه ای مشکل داشت بیاد و از اونا سوال کنه
    خودم ایجادش می کنم

محل زندگی
    Esfahan - Iran

نقل قول نوشته شده توسط mati_suni مشاهده تاپیک
    نظرم اینه که یک لیست از افرادی که طراح وب در حد عملی هستن درست کنیم
    هر که در ضمینه ای مشکل داشت بیاد و از اونا سوال کنه
    خودم ایجادش می کنم
    ایجاد شده!
    این انجمن برای همین منظور هست و هر کسی بتونه به دیگری کمک می کنه.
    شما چیزی متفاوت مدنظر داری؟

کاربر جدید
    محل زندگی
    Earth -> Iran -> Tabriz

من قبلا از این سایت استفاده کردم . فقط تنها عیبی که داره اینه که 15 روزه است و بعد از اون اکانت شما بسته میشه !!

محل زندگی
    Esfahan - Iran

نقل قول نوشته شده توسط New Boy مشاهده تاپیک
    من قبلا از این سایت استفاده کردم . فقط تنها عیبی که داره اینه که 15 روزه است و بعد از اون اکانت شما بسته میشه !!
    اگه 15 روز وارد حساب کاربری نشی غیر فعال می شه

کاربر دائمی آواتار handinux
    محل زندگی
    Linux

سلام . چه بشید و چه نشید یوزر شما شما فقط 15 روز کار می کند.بیشتر برای تست برنامه هایی است که می نویسید و خدمات طولانی مدتی وجود ندارد.البته با جستجوی عبارت free jsp hosting لیست بلند بالایی ظاهر می شود که هیچ کدام هم بدرد نمی خورند

کاربر جدید آواتار Apache's Boy
    محل زندگی
    هنوز مسافرم

بله واسه یه تست ساده خوبه
    ممنون

سلام دوستان
    خدا قوت
    من سایت خودمو که با jsp نوشم و یک سایت بسیار ساده که با نت بینز 6.1 نوشتم و فایل war تو این هاست کپی کردم اما وقتی رو لینکی که بهم میده و کلیک میکنم صفحه شروع tomcat ظاهر میشه!
    خواهش می کنم راهنمائی کنید که باید چکار کنم، خستم کرده!
    سپاسگذار میشم اگه کسی جواب بده
    خدا حاحفظ تا...

نقل قول نوشته شده توسط megh22 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان
    خدا قوت
    من سایت خودمو که با jsp نوشم و یک سایت بسیار ساده که با نت بینز 6.1 نوشتم و فایل war تو این هاست کپی کردم اما وقتی رو لینکی که بهم میده و کلیک میکنم صفحه شروع tomcat ظاهر میشه!
    خواهش می کنم راهنمائی کنید که باید چکار کنم، خستم کرده!
    سپاسگذار میشم اگه کسی جواب بده
    خدا حاحفظ تا...
    دوست عزیز Contex Path رو چک کنبد.به احتمال زیاد به شکل /(Root)تعریف شده.اگر در web.xml فهرست welcome file تون رو به صفحه درست ست نکرده باشید و صفخات jsp شما در زیر Contex path باشه سرور نمیتونه فایل پیشفرض رو پیدا کنه.
    مثلا اگه صفحه اصلی سایت در :
    /search/database/index.jsp
    باشه در براوزر این URL رو تست کنید:
    mysite.com/search/database/index.jsp
    بنده احتمال میدم 80 درصد مشکل از Context Path باشه.
    موفق باشید.
    یک بار و برای همیشه می خواهم چیزهای زیادی ندانم.فرزانگی نیز برای شناخت , محدودیت می آفریند .(پندها وپیکان ها – فردریش نیچه)

دوستان اگه کسی با این هاست http://s43.eatj.com کار کرده خواهش میکنم کمک کنه!
    با کمک و لطف شما دوستان تونستم بانک خودمو تو سایت آپلود کنم!
    اما موقع ارتباط با بانک خطای user , password میده!
    دیگه کلافه شدم، رو کامپیوتر خودم به راحتی جواب میده اما رو این هاست جواب نمیده!
    هر راهی که می شد امتحان کردم!
    از شما کسی نمیدونه pass و user پیش فرض این سایت چیه؟
    خواهش میکنم اکه میدونید کوتاهی نکنید و جواب بدید!
    خداحافظ همین حالا، همین حالا که من تنهام
    بازاریابی و تجارت اصولی در اینترنت
    __________________________________________________ ______________________
    سفارشم را به یاد بسپار

خداوند عزّوجل به موسی علیه السلام فرمود:
    ای موسی! سفارش مرا درباره ی چهار چیز به یاد بسپار:
    نخستین آنها: تا به یقیق نرسیده ای که گناهانت آمرزیده است به عیبهای دیگران نپرداز!
    دوم: تا یقیق نکردی که گنجهای من به پایان رسیده است، غصّه ی روزی ات را مخور!
    سوم: تا به نابودی فرمانروایی من یقیق نکردی، از کسی غیر از من امید مدار!
    چهارم: این که تا شیطان را مرده نبینی، از مکر و حیله ی او ایمن مباش!

منتظر تایید آدرس ایمیل

Thumbs up نقل قول: هاست رایگان برای JSP و Servlet

( بعد از سه سال جستجو و کلی آبرو ریزی آخرسر پیدا کردم)

برا حرفه ای ها که میخوان پروژه های جدی کار کنن من Azarsun.com و براشون پیشنهاد می کنم.
    واقعاً میشه گفت یه بهترین میزبانی وب در ایران

من بیش از یکساله که ازشون خرید کردم و چندتا پروژه بزرگ هم تو هاستشون گذاشتم، خیلی عالیه، پشتیبانیشون هم که به کسی وابسته نیستند آخه خودشون سرورهاشونو پیاده سازی کرده اند
    واقعاً اینا خرده فروش شرکتهای خارجی نیستند....

سه سال کلمات زیر و جستجو کردم:
    میزبانی jsp یا هاست jsp یا میزبانی تامکت یا هاست تامکت یا هاست j2ee
    میزبانی Tomcat یا هاست tomcat
    tomcat hosting in iran
    jsp hosting in iran
    j2ee hosting in iran
    tomcat host in iran
    jsp host in iran
    j2ee host in iran

....
    آخر سر دوستم تو دانشگاه که از اینا چند سالی بود که خرید میکرد و چند تا پروژهء بزرگ هم رو هاستشون داشت بهم معرفی کرد.

دمو هم می دن!!!!!
    خسارت هم پرداخت می کنن!!!!

اول نمی خواستم به کسی بگم ولی برا توسعهء j2ee و خصوصاً رعایت حرفه ای گری براتون معرفی کردم...
    آخرین ویرایش به وسیله Web_Admin : یک شنبه 08 فروردین 1389 در 19:24 عصر

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

خب، خیلی وقته که از ایجاد و بحث رو این تاپیک می‌گذره و من هم تازه عضو شدم.

به هر حال با توجه به نزدیک ۵ سال پیاده‌سازی نرم‌افزاری وب‌بیسد یا در حالت کلی‌تر وب‌سایت‌های مبتنی بر انواع تکنولوژی‌های جاوابیسد و امتحان خیلی از دیتاسرورهایی که تو ایران دارن کار می‌کنن، به جرات می‌گم هیچکدوم‌شون به درد(م) نمی‌خورن! از جمله دلایل‌م هم:

۱) نداشتن سیستم‌عامل لینوکس (سرور‌ی که نتونین از ترمینال اس‌اس‌اچ بزنین بهش، سرور نیست!)
    ۲) ضعف‌های اساسی نصب تام‌کت، رزین، جتی و ... روی سیستم‌عامل‌های خانواده ویندوز
    ۳) باز هم ضعف نصب مای‌سکوئل روی خانواده ویندوز
    ۴) مشکل اساسی برای نصب و کانفیگ همزمان آپاچی، تام‌کت روی ویندوز (کما اینکه در اکثر مواقع، کامپوننت تام‌کت رو روی آی‌آی‌اس نصب می‌کنن و شما ماژول‌های آپاچی رو بالکل از دست دادین!)
    ۵) نداشتن دانش فنی مناسب برای پاسخگویی مشکلات احتمالی
    ۶) ضعف‌های امنیتی زیاد
    ۷) کمبود پهنای باند و نهایتا زیرساخت

در حالت کلی، وقتی دارین از تکنولوژی اوپن‌سورس استفاده می‌کنین، از نظر من سیستم‌عامل‌تون، دیتا‌بیس‌تون، وب‌سرورتون، اپلیکیشن‌سرورتون و ... هم اوپن‌سورس باشه. (البته این بیشتر نظر شخصیه تا نسخه صادر کردن).

ولی به هر حال در حالت کلی *اصلا* سرویس‌دهنده‌های ایرانی رو ‌نمی‌پسندم. حتا برای تست! شما برای تست احتیاج کامل به هاستینگ ندارین. کافیه تنظیمات محیط دولوپ‌تون رو داون‌گرید بکنین که محیط سرورتون رو شبیه‌سازی کرده باشین.

کاربر تازه وارد آواتار laughing
    محل زندگی
    زمین

سلام
    اگر کسی هاست برای jsp می شناسد که در ازای هزینه مناسب خدمات خوبی هم ارائه می دهد لطفا معرفی کند.
    البته منظورم هاست رایگان نیست.
    با تشکر

کاربر تازه وارد آواتار bamdadd

از اونجایی که معمولا پروژه هایی که با جاوا نوشته می شوند پروژه های بزرگ هستند، و هزینه تهیه سرور برای پروژه هزینه ای به حساب نمی آید, اگر توانایی مدیریت سرور رو دارید چرا یک سرور خودتون اجاره نمی کنید یا یک VPS نمی گیرید که وابستگیتون به شرکت هایی که درکی از برنامه نویسی جاوا ندارند از بین بره و آرامش بیشتری داشته باشید؟
    باور کنید حتی اگر تا به حال سروری رو configure نکردید ارزش یادگیری شو داره ، به علافه امنیت Containeer و Application Server های جاوا خدارو شکر بسیار بالا است و زیاد مجبور نیستید با زیر و بم های امنیت سرور آشنا باشید تنها اطلاعات ابتدایی کافیست و به شما کلی آرامش میده
    موفق باشید

کاربر تازه وارد آواتار laughing
    محل زندگی
    زمین

ببخشید دوست عزیز می توانید بیشتر توضیح بدهید.
    منظورتان این است که باید بجای اجاره هاست یک سرور اجاره کنم.
    اگر سوالم اشتباه است ببخشید چون اطلاعاتی در مورد سرور ها ندارم

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط Web_Admin مشاهده تاپیک
    ( بعد از سه سال جستجو و کلی آبرو ریزی آخرسر پیدا کردم)

برا حرفه ای ها که میخوان پروژه های جدی کار کنن من Azarsun.com و براشون پیشنهاد می کنم.
    واقعاً میشه گفت یه بهترین میزبانی وب در ایران

من بیش از یکساله که ازشون خرید کردم و چندتا پروژه بزرگ هم تو هاستشون گذاشتم، خیلی عالیه، پشتیبانیشون هم که به کسی وابسته نیستند آخه خودشون سرورهاشونو پیاده سازی کرده اند
    واقعاً اینا خرده فروش شرکتهای خارجی نیستند....

سه سال کلمات زیر و جستجو کردم:
    میزبانی jsp یا هاست jsp یا میزبانی تامکت یا هاست تامکت یا هاست j2ee
    میزبانی Tomcat یا هاست tomcat
    tomcat hosting in iran
    jsp hosting in iran
    j2ee hosting in iran
    tomcat host in iran
    jsp host in iran
    j2ee host in iran

....
    آخر سر دوستم تو دانشگاه که از اینا چند سالی بود که خرید میکرد و چند تا پروژهء بزرگ هم رو هاستشون داشت بهم معرفی کرد.

دمو هم می دن!!!!!
    خسارت هم پرداخت می کنن!!!!

اول نمی خواستم به کسی بگم ولی برا توسعهء j2ee و خصوصاً رعایت حرفه ای گری براتون معرفی کردم...
    با تشکر از راهنمائی شما،

ولی برا Sping باید سفارش می دادیم که کتابخانه هاشو اضافه کنن، رو تامکت من که نبود، ایمیل زدم و برام library های مربوطه رو اضافه کردند.

خیلی عالی بود.

سلام دوستان یه سوال داشتم
    میشه واسه یه وب اپلیکیشن های پیاده سازی شده با جاوا از Google AppEngine استفاده کرد؟ البته فکر نکنم به جز کامپوننت های موجود درJvm کامپوننت های دیگه ای رو ساپورت کنه!

کاربر دائمی آواتار amin1softco
    محل زندگی
    پای آن سرو بلند

توصیه من http://jelastic.com/ رایگان و به غیر از آپاچی تام کت از گلاس فیشم پشتیابنی می کنه خیلی توپه...

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    esf

Lightbulb نقل قول: هاست رایگان برای JSP و Servlet

سلام.
    دوستان من یک سرور گرفتم برای کار خودم ولی هزینش زیاده .
    اگر جاوا کارید و دوست دارید تست کنید میتونم 15 مگ به بالا در اختیارتون بگذارم که هزینه ها سر شکن بشه
    هواتون را هم دارم .
    mrsalesi@gmail.com

در ضمن اگر مدیر خواست قسمت زیرو حذف کنه ولی :
    سرعت آذز سان پایینه
    در ضمن تغییر دادن پروژه روش دمار آدمو در میاره

ولی کنترل پنلش خوبه و فایل war هم میگیره .
    فقط اگر فایل war را پاک کنید و بخواهیید دوباره بگذارید قاطی میکنه!

من باشون تماس گرفتم کفتن چون کتابخانه هارو برمیداره میبره توی تام کت اینجوری میشه !

من تاحالا با jsp وبسایت ننوشتم / اگر چند تا وبسایت ایرانی و خارجی که با jsp نوشته شده معرفی کنید تا من یه مقایسه با دات نت بکنم ممنون میشم

کاربر دائمی آواتار cups_of_java
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط csharpspider مشاهده تاپیک
    من تاحالا با jsp وبسایت ننوشتم / اگر چند تا وبسایت ایرانی و خارجی که با jsp نوشته شده معرفی کنید تا من یه مقایسه با دات نت بکنم ممنون میشم
    خیلی سایت ها هستن! حالا فرضن که سایتو دونستی! چطور میخوای مقایسه کنی؟ ظاهر سایت که ربطی به تکنولوژی نوشته شدنش نداره! حتی کد سمت کلاینتش هم می تونه نداشته باشه.
    کد سرور ساید سایت رو که نمی تونی ببینی!

نقل قول نوشته شده توسط cups_of_java مشاهده تاپیک
    خیلی سایت ها هستن! حالا فرضن که سایتو دونستی! چطور میخوای مقایسه کنی؟ ظاهر سایت که ربطی به تکنولوژی نوشته شدنش نداره! حتی کد سمت کلاینتش هم می تونه نداشته باشه.
    کد سرور ساید سایت رو که نمی تونی ببینی!
    نه عزیزم اگر وبسایت رو ببینم میتونم مقایسه کنم / از روی اچ-تی-ام-ال که مقایسه نمیکنند / من از روی امکانات وبسایت میتونم بعضی چیزها رو مقایسه کنم / من خودم دات نت کارم / یعنی هم ویندوز اپیلیکیشن مینویسم و هم وب اپیلیکیشن / ولی چند وقته به دلایلی علاقمند به زبان جاوا شدم / البته زیاد هم در یادگیری جاوا سختی نمیکشم چون بیشتر از 90 درصد سی شارپ رو از جاوا ساختن / الان دارم هم برنامه نویسی آندروید با جاوا در آندروید استادیو رو کار میکنم و هم با نتبینز دارم برنامه های کاربردی مینویسم / میخواستم برای جایگزینی برای ASP.NET هم از jsp استفاده کنم که برای این گفتم نمونه وبسایت ها رو هم ایرانی هم خارجی رو ببینم تا یه چیزی دستم بیاد

کاربر جدید آواتار hamid1129
    محل زندگی
    JVM Planet

کدهای JSP یا JSF نهایتا HTML انکد می‌شن ، تفاوت چندانی با بقیه تکنولوژی‌های وب ندارن ، البته توی تگ‌های سایت‌هایی که با JSF نوشته شده باشن هم در هر حالتی میشه نوشته شدن با JSF را تشخیص داد ، مثل prependId ها (لبته توی jsf 2.2 قابلیت غیر فعال شدن داره) و یا client state اگه سمت client ست شده باشه.
    در حالت کلی تفاوت چندانی نداره چون نتیجه خروجی HTML خواهد بود ، شما صرفا موقع نوشتن کد ، کد کمتری می‌نویسید و Bindingها ، Converter ها یا Validation ها را تعریف می‌کنید ، در کل کار همان HTML نویسی را انجام می‌دهید صرفا با کد کمتر.
    از طرف دیگه توی JEE7 ، استفاده مستقیم از JSP منسوخ شده و از فریم ورک JSF که روی اون قرار داره به صورت پیش‌فرض استفاده می‌شه.
    الیته Spring MVC هنوز از JSP به صورت پیش فرض استفاده می‌کنه.
    یکی از کتایخونه‌های محبوب روی JSF هم Primefaces هست که نمونه‌ی کامل کامپوننت‌های اماده استفاده اون رو در این لینک می‌تونین ببینین.

نقل قول نوشته شده توسط hamid1129 مشاهده تاپیک
    کدهای JSP یا JSF نهایتا HTML انکد می‌شن ، تفاوت چندانی با بقیه تکنولوژی‌های وب ندارن ، البته توی تگ‌های سایت‌هایی که با JSF نوشته شده باشن هم در هر حالتی میشه نوشته شدن با JSF را تشخیص داد ، مثل prependId ها (لبته توی jsf 2.2 قابلیت غیر فعال شدن داره) و یا client state اگه سمت client ست شده باشه.
    در حالت کلی تفاوت چندانی نداره چون نتیجه خروجی HTML خواهد بود ، شما صرفا موقع نوشتن کد ، کد کمتری می‌نویسید و Bindingها ، Converter ها یا Validation ها را تعریف می‌کنید ، در کل کار همان HTML نویسی را انجام می‌دهید صرفا با کد کمتر.
    از طرف دیگه توی JEE7 ، استفاده مستقیم از JSP منسوخ شده و از فریم ورک JSF که روی اون قرار داره به صورت پیش‌فرض استفاده می‌شه.
    الیته Spring MVC هنوز از JSP به صورت پیش فرض استفاده می‌کنه.
    یکی از کتایخونه‌های محبوب روی JSF هم Primefaces هست که نمونه‌ی کامل کامپوننت‌های اماده استفاده اون رو در این لینک می‌تونین ببینین.
    ممنون از توضیحاتتون / در کل همه تکنولوژی هایی که در دات نت هست در jsp هم موجوده؟؟؟ منظورم همون تکنولوژی نیست ها / منظورم شبیه اونها باشه که همان امکانات رو بده / راحتیش چی؟ انجام یک پروژه حرفه ای در jsp به همان راحتیه asp.net است؟؟؟

کاربر دائمی آواتار cups_of_java
    محل زندگی
    تهران

نه عزیزم اگر وبسایت رو ببینم میتونم مقایسه کنم / از روی اچ-تی-ام-ال که مقایسه نمیکنند / من از روی امکانات وبسایت میتونم بعضی چیزها رو مقایسه کنم / من خودم دات نت کارم / یعنی هم ویندوز اپیلیکیشن مینویسم و هم وب اپیلیکیشن / ولی چند وقته به دلایلی علاقمند به زبان جاوا شدم / البته زیاد هم در یادگیری جاوا سختی نمیکشم چون بیشتر از 90 درصد سی شارپ رو از جاوا ساختن / الان دارم هم برنامه نویسی آندروید با جاوا در آندروید استادیو رو کار میکنم و هم با نتبینز دارم برنامه های کاربردی مینویسم / میخواستم برای جایگزینی برای ASP.NET هم از jsp استفاده کنم که برای این گفتم نمونه وبسایت ها رو هم ایرانی هم خارجی رو ببینم تا یه چیزی دستم بیاد
    یعنی شما واقعن محشری!

کاربر جدید آواتار hamid1129
    محل زندگی
    JVM Planet

شما موقع نوشتن JSP دقیقا مثله اینکه دارین html می‌نویسین ، هیچ فرقی تو کار نیست ، در کنارش JSTL هست که یک سری امکانات داینامیک را به واسطه اونها به صفحتون می‌تونین اضافه کنین که کد درون صفحه شما در نهایت به کلاس جاوا کامپایل می‌شه و به کاربر نشون داده می‌شه.
    اما توی JSF کار راحت تره ، از این نظر که شما Facelet ها رو دارین به واسطه اونها می‌تونین Temaplate تعریف کنین ، EL ها رو دارین و موارد دیگه ...
    مثال زیر را در نظر بگیرید:

<p:commandButton value="Ajax Submit" update="panel,display" id="ajax"
    actionListener="#{pprBean.savePerson}"/>

وجود این قطعه کد یه Button را رندر می‌کنه که با کلیک بر روی اون : متد savePerson از کلاس ( در اینجا Bean ) پشت این اسم pprBean اجرا می‌شه و بعد از کامل شدن اجرای متد المنت های panel و display آپدیت می‌شن ( مقادیر اونها توسط تابع savePerson ) تغییر داده می‌شه.
    کل این پروسه هم در قالب دستور Ajax ارسال و دریافت می‌شه ، از اونجایی که حالت رندر شده هم html هست به راحتی میشه با کتابخونه‌هایی مثه jQuery و ... یکپارچه کرد.
    اما یه نکته می‌مونه ، تا حدودی شما با نصب پلاگین و غیره می‌تونین اون drag & drop های vs را داشته باشین اما اینجا اکثر مواقع اون لطافت و نرمی vs برای کار کردن با اجزا را ندارین ، اکثر کارها با نوشتن مستقیم کد انجام می‌شه.
    موضوع دیگه‌ای هم که هست این پست‌ها ارتباطی با تاپیک ندارن

اگر می خواهی فقط برخی از تکنولوژی های جاوا رو ببینی و کار کنی می تونی به سایت های زیر مراجعه کنی

https://www.cloudbees.com/
    https://www.openshift.com/

کاربر دائمی آواتار L u k e
    محل زندگی
    قزوین

من زیاد سرو کله زدم با سرویس های paas و پیشنهاد من ( به ترتیب ):
    1 - heroku ( می شه رایگان ازش استفاده کرد با امکانات معمولی )
    2 - cloudbees ( سرویس رایگان داره ولی یه سری محدودیت ها داره سرویس رایگانش که نمی شه ازش استفاده کرد ( الان یادم نیست چی بودن ))
    3 - jelastic ( خیلی گرونه )
    4 - appfog ( امکانات رایگانش خیلی خوبه ولی واسه domain خودتو ست کنی باید ماهی 20 دلار پول بدی )
    5 - openshift ( ساختار پیچیده ای داره امکانات رایگانش بد نیست ولی به نظر stable نمی یاد )
    آخرین ویرایش به وسیله L u k e : دوشنبه 21 مرداد 1392 در 12:33 عصر

نقل قول نوشته شده توسط cups_of_java مشاهده تاپیک
    یعنی شما واقعن محشری!
    مواضب لفظ کلامت باش / من اینجا حوصله ندارم با تو بحث کنم و اصلا قوانین این فوروم اجازه چنین کاری رو نمیده / پس یا حرفی نزن یا مواضب لفظ کلامت باش / تمام

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    esf

iransepano.ir
    سرعتش خوبه
    نسبتا ارزون هم هست
    deploy کردن هم توش خیلی راحته

من که راضی بودم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    esf

توی ایران جاوا کارها معمولا مشکلات خودشون را باید خودشون یه جوری حل کنند.
    کسی کار حرفه ای نیاز نداره .
    هنوز رئیس آی تی فرق سایت با پرتال را نمیدونه فکر میکنه پرتال فارسی وبسایته !؟

ایران هاست بعد از کلی نامه نگاری اعتراف کرد ما توانایی اش را نداریم .
    بقیه هاست ها هم اول فکر میکنن رقیبشون هستی میگن بله داریم خوبشم داریم ولی موقع عمل زیر کار کم میارن.

ایران برای جاوا کارها مثل قفس برای پرنده هاست .

نقل قول نوشته شده توسط mohammad_ms_ms مشاهده تاپیک
    هنوز رئیس آی تی فرق سایت با پرتال را نمیدونه فکر میکنه پرتال فارسی وبسایته !؟

http://www.mochahost.com/java.php

این شرکت ، هاست جاوا (tomcat) رو به صورت حرفه ای ارائه میده. من حدود 4 سالی میشه ازش استفاده میکنم و مشکل خاصی تا حالا نداشتم.

موفق باشید

با سلام
    راهی وجود داره که سایت تحت جاوا رو بدون هاست گرفتم تست کرد؟
    مثلا نرم افزار شبیه ساز XAMPP که برای php هست...یا روش های دیگه...

نقل قول نوشته شده توسط upload100 مشاهده تاپیک
    با سلام
    راهی وجود داره که سایت تحت جاوا رو بدون هاست گرفتم تست کرد؟
    مثلا نرم افزار شبیه ساز XAMPP که برای php هست...یا روش های دیگه...
    تا جایی که من می دونم شما وقتی XAMPP و نصب می کنی، لازمه که از داخل XAMPP Control Panel سرور Apache را فعال کنی، به طریق مشابهی برای جاوا هم باید سرور های JEE را روی سیستم فعال کرده باشی، برای این کار می تونی از سرور های Tomcat یا Glass Fish استفاده کنی که هر دو رایگان اند. در مورد روش فعال کردنشون هم هم می شه بعد از نصب از داخل IDE اقدام کرد و هم می تونی به عنوان یک Service در Computer Management فعال کنی.

Server.jpg
    اگر کم و کسری توی جواب من هست اساتید اصلاح و تکمیل کنند.

آخرین ویرایش به وسیله music87025 : شنبه 19 فروردین 1396 در 09:46 صبح

کاربر دائمی آواتار vahid-p
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط music87025 مشاهده تاپیک
    اول اینکه بهتر بود یک تاپیک جدید میزدید و این پست ربطی به این تاپیک نداره. به هر حال.

باید بگم نمیتونید مقایسه کنید. چون چیزی که ما در مرورگر میبینیم نه asp .net است و نه jsp و... . بلکه خروجی اونهاست که به صورت HTML,CSS,Javascript و گاها flash میبینیم

خیلی از پرتالها و سیستم های دانشگاه ها رو دیدم که با java نوشته شدن هر چند ممکنه تا وقتی که به یک Error مواجه نشی تا پکیج هاشو ببینی، نتونی تشخیص بدی با چی نوشته شدن (چون extension رو هم میشه تغییر داد). یا شاید بشه رد پاش رو تو source صفحه پیدا کرد.
    با سرچی که زدم این لیست رو پیدا کردم، هر چند صحتش رو نمیدونم:
    Amazon
    eBay
    Twitter
    LinkedIn
    Google Adwords
    DoubleClick
    Apple (also iTunes)
    ESPN
    Salesforce
    AT&T
    Verizon
    Sprint
    Nike (also Nike+)
    large portions of PayPal, Facebook, ...

این لینک هم بد نیست: ​https://en.wikipedia.org/wiki/Progra...pular_websites

البته ناگفته نماند، اکثر وبسایت هایی که خیلی بزرگ نیستند رو با php مینویسند و بعدش asp.net و... (این معنی رو نمیده که سایتهای بزرگ رو با php نمینویسن)

تاپیک های مشابه

1. سرولت Servlet
    نوشته شده توسط hamid2006 در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 10
    آخرین پست: جمعه 18 آبان 1386, 23:25 عصر
  2. اسفاده درست از servlet
    نوشته شده توسط samaschools در بخش Java EE : نگارش سازمانی جاوا
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 06 شهریور 1386, 13:03 عصر
  3. Servlet
    نوشته شده توسط hamid2006 در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 5