نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: برنامه نویسی ویندوز و کتاب؟

کاربر دائمی آواتار sang9111
    محل زندگی
    ایران عزیز

Tick برنامه نویسی ویندوز و کتاب؟

سلام دوستان:

من یک کتاب الکترونیک در مورد برنامه نویسی ویندوز گرفتم اسمش Programming Windows - Charles Petzold که مثله اینکه چاپ 1998 است به نظره شما برای یاد گیری مناسب است؟؟
    در مورد برنامه نویسی ویندوز 98 است البته کتاب مشهوری .... اگه نسخه جدیدشو دارید لینکش بزارید اگه مشکلی هم نیست همین بخونم... ممنون می شم کمک کنید

نقل قول نوشته شده توسط sang9111 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان:

من یک کتاب الکترونیک در مورد برنامه نویسی ویندوز گرفتم اسمش Programming Windows - Charles Petzold که مثله اینکه چاپ 1998 است به نظره شما برای یاد گیری مناسب است؟؟
    در مورد برنامه نویسی ویندوز 98 است البته کتاب مشهوری .... اگه نسخه جدیدشو دارید لینکش بزارید اگه مشکلی هم نیست همین بخونم... ممنون می شم کمک کنید
    لیست کامل کتابهای ایشون رو در این لینک (سایت خودشون) میتونید ببینید :
    http://www.charlespetzold.com/books.html

فکر میکنم این خوب باشه :

Programming Microsoft Windows Forms
    (Microsoft Press, 2005; 384 pages) An introduction to Windows Forms programming with an emphasis on .NET 2.0.
    For program source code, go to the companion content page.

اینم یکی دیگه از کتابهای جدید ایشون :

3D Programming for Windows
    Three-Dimensional Graphics Programming for the Windows Presentation Foundation

(Microsoft Press, 2007) An exploration and elucidation of the 3D programming facilities of the Windows Presentation Foundation.
    For program source code, go to the companion content page.
    ...مرا به خانه ام ببر، اگرچه خانه؛ خانه نیست

آخرین کتاب این نویسنده (و همین طور نشر مایکروسافت) در مورد API ها ویندوز (برای win32 نه MFC) هست و بعد از آن به سمت کتاب های دات نت رفته اند و ذکر کردند که این آخرین کتاب برای win32 خواهد بود و هنوز هم با گذشت 10 سال کتاب منتشر می شود. چون علاوه بر ویندوز 9X برای کار با ویندوز NT هم هست که این یعنی همان سری (NT/2000/Xp/Vista).

لیست کامل:
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=86565

ضمنا لطفا قوانین را مطالعه کنید گذاشتن لینک دانلود خلاف می باشد ، فقط سایت های رسمی و یا آمازون مثل جناب sinpin.

کاربر دائمی آواتار simul8or
    محل زندگی
    API::WIN32-64
    نقل قول نوشته شده توسط sang9111 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان:

این کتاب برای یادگیری win32api بهترین گزینه است، البته امیدوارم در ترجمه مطالب اون مشکلی براتون پیش نیاد!!. چون متن کتاب زیاد روان نیست.
    نگران سال چاپ کتاب هم نباشید. چون تقریبا ایده ی کلی ویندوز از windows 1.0 تا vista ثابت بوده است.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •