نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: : گذاشتن قلف بر روی CD نرم افزار و جلوگیری از رایت آن :

Arrow : گذاشتن قلف بر روی CD نرم افزار و جلوگیری از رایت آن :

چه جوری میتونم سی دی نرم افزارمو قلف کنم که رایت نشه . . .

به کمکتون احتیاج دارم خیلی فوریه .

VIP آواتار رضا عربلو
    محل زندگی
    تهران
    قفل سی دی نیست که نشه باز کرد. تا دلت بخواد نرم افزار های مثل CloneCD , ... که هر سی دی قفل داری رو کپی می کنند.
    اگر Net. نمی دانید وارد نشوید.

دوست عزیز به کسی که میخام بدم تو این مایه ها نیست نمیشه یه قلف معرفی کنید که با کلون و نرو این چیزا کپی نشه . من دو سه تا سی دی دارم که کپی نمیشه .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Web
    نقل قول نوشته شده توسط VB.NET2005 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز به کسی که میخام بدم تو این مایه ها نیست نمیشه یه قلف معرفی کنید که با کلون و نرو این چیزا کپی نشه . من دو سه تا سی دی دارم که کپی نمیشه .
    میتونی encrypt ش بکنی در اینحالت زمان باز کردن کد میخواد تا باز بشه ولی میشه رایتش کرد ولی برا باز کردنش حتما باید serial number رو داشته باشه
    برای قفل کردنم نرم افزاری هست بنام guard یا همچین چیزی که مزخرفه ولی نمیشه write ش کرد ولی همون cd قفل دار هم مشکل داره میبینی فقط تو یه درایو بازمیشه تو بقیه نمیشه مصیبتی واسه خودش
    موفق باشید

برنامه هایی که با آنها آشنا هستم و کم وبیش میشه روشون حساب کرد :
    CDSecure,
    TZ Protecttion,
    CDCops,
    و نگهبان که ایرانی
    یه سرچ توgoogle بزنی حتما یه چیزایی پیدا میکنی...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران
    آقا قفل سی دی رو بی خیال شو
    همشون کپی می شن
    برو تو تریپ برنامه نویسی , اون وقت می تونی قفل های خیلی با حال واسه اطلاعاتت درست کنی

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران
    شما مي توني از CryptCD Forensic 4.0 استفاده كني باهاش رايت كن و وقتي خواستي CD رو باز كني رمز مي خواهد .

يا يك DVD Writer LG خريداري كن روش يك چيپ ست جديد گذاشتن كه با Nero 7.4 سازگار است و علاوه بر گزينه هاي Write CD و Write DVD گزينه SecureDisk نيز در منوي آن وجود دارد بسيار كارآمد براي قفل گذاري روي سي دي و DVD است هم چنين امضاي ديجيتال .

شما مي تواني امضاي ديجيتال را از CD بخوني اگر رايت هم شد با CD رايت شده مقايسه كني و برنامه رو خاتمه بدي ....

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •