نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: جایگزینی برای IIS

کاربر تازه وارد آواتار RealDream

جایگزینی برای IIS

من از ویندوز ویستا استفاده می کنم و متاسفانه در این نسخه من IIS وجود نداره . میخواستم بدونم آیا وب سروری جایگزین برای IIS هست که تمام دستورات ASP رو اجرا بکنه ؟

مثلا یکی هست به اسم Baby Web Server که ضعیف هستش . ممنون میشم راهنمایی کنید

من از ویندوز ویستا استفاده می کنم
    از ویستای Basic Home استفاده نکنید. از نسخه های دیگه مثل Premium home و business و ... استفاده کنید. اینها IIS دارند.

نقل قول نوشته شده توسط reza_rad مشاهده تاپیک
    از ویستای Basic Home استفاده نکنید. از نسخه های دیگه مثل Premium home و business و ... استفاده کنید. اینها IIS دارند.
    ضمن تشکر از شما . من دنبال راه حل نمی گردم میخوام نرم افزاری برای جایگزینی استفاده کنم . در مورد ویندوز هم باید بگم این ویندوز روی نوت بوکم هست و هر چی باشه بایت ویندوز اوریجینال پول پرداخت شده .

من دنبال راه حل نمی گردم میخوام نرم افزاری برای جایگزینی استفاده کنم
    اگه وب سرور رو برای دیباگ برنامه های دات نت تون می خواهید. می تونید از وب سروری که بصورت Embeded در دات نت 2005 و 2008 هست استفاده کنید.
    اگه هم نیاز به یک وب سرور برای گذاشتن اپلیکیشن های وب بیس تون دارید می تونید از Apache استفاده کنید.

نقل قول نوشته شده توسط reza_rad مشاهده تاپیک
    اگه وب سرور رو برای دیباگ برنامه های دات نت تون می خواهید. می تونید از وب سروری که بصورت Embeded در دات نت 2005 و 2008 هست استفاده کنید.
    اگه هم نیاز به یک وب سرور برای گذاشتن اپلیکیشن های وب بیس تون دارید می تونید از Apache استفاده کنید.
    من از Asp کلاسیک برای یه مجموعه از برنامه هایی که از سال ها پیش نوشتم استفاده می کنم و چون خریداران خاص این نرم افزار با همین شیوه کلاسیک راحت هستند قصد تغییر سکو رو ندارم به همین خاطر میخوام وب سروری برای تست همیشه همراهم باشه . در ضمن من از بانک اطلاعاتی اکسس هم استفاده می کنم .

کاربر جدید آواتار skalanter
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: جایگزینی برای IIS

دوستان عزیز و بزرگواران گرانقدر ممنون میشم یک نرم افزار جایگزین برای IIS ویندوز برای اجرای ASP CLASSIC به بنده معرفی کنید {-البته بعد از تقریباً 5 سال-}

البته غیر از آپاچی
    (توضیح اینکه من لوکال هاست WAMPSERVER به آدرس LOCALHOST:84 رو دارم + ISS به آدرس LOCALHOST )

لطفاً در صورت امکان توضیحی هرچند مختصر راجع به نرم افزار پیشنهادی بدهید و بگویید که میتوان مثلاً پورت آن را به 86 تغییر داد یا خیر

سپاس

نقل قول: جایگزینی برای IIS

سلام دوست عزیز

دوتا راه حل به نظر می تونه کمک حالتون باشه که به ترتیب الویت پیشنهاد می کنم :

1- نصب نسخه XAMPP جهت اجرا دستورات Asp که از نظر حجم و سرعت استفاده می تونه کمک حالتون باشه و از طرفی دنیایی جدیدی در خصوص آشنایی با PHP رو براتون باز بکنه که فوق العاده ست و یک دنیای جدید رو در اختیارتون می زاره فقط یه مورد رو اشاره می کنم که شاید براتون جالب باشه در PHP شما می تونید حجم سایز عکسی رو که آپلود می خواهید بکنید رو در کلاینت چک کنید و در صورت بزرگ بودن سایز از مقدار مورد انتظار پیغام مناسب جهت جلوگیری از ارسال به کاربر بفرستید ولیکن در Asp کلاسیک این مورد در IE8,9 به راحتی شدنی نیست (تاپیکی برای این منظور ایجاد کردم که می تونید ببینیدش) .
    2- نصب Virtual Box یا VMware جهت ایجاد شبیه سازی یک ویندوز دیگه مثلا ویندوز 7 در ویندوز ویستاتون و حکایت های نصب و راه اندازی IIS در این محیط که من اونو توصیه نمی کنم چون زحمت و وقت بیشتری رو طلب می کنه .

امیدوارم مفید فایده باشه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •