منظور از WebFolder در MyComputer چیست؟

دلیل اینکه این سئوال را در اینجا مطرح کردم این می باشد، که برای ارسال بانک اطلاعاتی اکسس به اینترنت باید طبق گفته اکسس به سایت اینترنتی از طریق این حالت اقدام کرده و در انجا فقط دوباره پیج خود را ذخیره نمائیم. اما سئوالات بنده این من این می باشد:
الف : چگونه می تواند در این جا فضای اینترنتی ایجاد نمود. برای مثال من در GeoCities سایت Yahoo فضای اینترنتی دارم و یا طبق آدرسی که یکی از دوستان در یک سئوال دیگر در مورد فضای مناسبی که بانکهای اطلاعاتی همچون SQLServer (در مورد اکسس چیزی نگفته اند)را پشتیانی و رایگان ارائه می دهند، چگونه می توان در این اماکن وارد شد و پیج یا خود بانک اطلاعاتی را قرار داد و از دستورات VBS و ADO (و یا ASP) به بانک اطلاعاتی دسترسی و بین پیج خود و فایل بانک اطلاعاتی اطلاعات رد بدل کرد. در اصل من باید بگویم اطلاعات من در مورد اینترنت و ویژگیهای آن بسیار کم می باشد، و می خواستم دوستان هر کسی که عمل ذخیره کردن پیج خود در یک سایت را با روش گفته شده اکسس (یا هر روش دیگر) نصب و پیج مذکور به درستی کار می نماید کاملاً طی یک مقاله (با درخواست مفصل بودن) در سایت برنامه نویس ارائه تا اینجانب و سایر دوستانی که در این زمینه مشکلی دارند حل نمایند. (آیا عمل WebFolder چیزی شبیه انتشار پیجها توسط فانت پیج یا خود پابلیشر ویندوز می باشد، و آیا این پابلیشرها آدرسهای درون پیج (پیج اکسس یا پیجهای عادی) را مطابق آدرس جدید سایت تغییر داده و این امر چگونه صورت می گیرد.
همچنین در فورم قبلی رسم جالبی برقرار بود که هر موضوعی که مورد علاقه چند نفر بود باید عنوان مشخص در قسمت پرس جو قرار می گرفت تا هر کسی که اطلاعاتی در ان مورد دارد در آنجا نوشته و موضوع روز تبدیل شود. و اما سئوال دوم

ب : آیا باید فقط پیج ساخته شده در اکسس را در محل WebFolder (یا فضای سایت) دوباره ذخیره نمود، و یا باید کل بانک اطلاعاتی نیز همراه با ان ذخیره گردد، و ما از طریق کامپیوتر خود چگونه می توانیم به اطلاعات درون آن بانک اطلاعاتی دسترسی پیدا نمائیم.

ضمناص نمونه مشابه این سئوال در قسمت نیز امده است.
متشکرم