نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: نوشتن web app با قابلیت اضافه کردن ماژول

کاربر دائمی آواتار miladr
    محل زندگی
    وقتی تو نت هستم همه جا هستم و هیچ جا نیستم.

نوشتن web app با قابلیت اضافه کردن ماژول

در واقع هدفم اینکه یه چیز مثل dotnetnuke بشه ساخت اما در سطح ابتدائی تر
    مشکل تو بخشی هست که بشه ماژول اضافه کرد.
    من امکانات مختلف رو تو customcontrol طراحی می کنم مثا مثل ماژولی واسه خبرنامه و ...
    حالا می خوام یه راه پیدا کنم که enduser بتونه مثل dotnetnuke به صفحات کم و اضافه کنه.
    اقا بهروز تو این پست گفتن از حوصله خارجه اما فکر کنم چیزه به درد بخوری میشه.
    https://barnamenevis.org/showpo...53&postcount=5

کاربر دائمی آواتار mahdi_farhani
    محل زندگی
    فولادشهر - اصفهان
    میشه بیشتر توضیح بدی که کجای مشکل داری ؟
    من اینکارو کردم ، یه جدول گرفتم برای ماژول ها ، که عنوان ماژول و مسیر فایل UserControl رو نگه داشتم . یه جدول هم برای صفحاتم ، یه جدول هم به عنوان جدول رابط که صفحه چه ماژول هایی رو دارد و هرکدام کجا قرار میگیرد .
    حالا هنگام لود صفحه ماژول هاش خوانده شده و با استفاده از LoadControl به صورت داینامیک به صفحه اضافه کردم .

محل زندگی
    یه table هم نیازه که setting هر ماژول رو نگه داره.این کار دقیقا مثل dotnetnuke .
    منم اینجاش رو مشکلی ندارم.مشکلم وقتی که می خوام یه gui درست کنم که کاربر بتونه خودش اضافه کنه کم کنه.صفحه جدید بسازه.مثل dotnetnuke واسه اون ایده ندارم.

با سلام
    من دو تا برداشت از سوالتون دارم ، یکی اینکه ماژولها توی نسخه Deployement موجود هستند و کاربر نهایی نرم افزار به دلخواه می تونه instance هایی از این ماژولها رو به یک صفحه اضافه کنه؟ یا اینکه اصولا ماژولها هم پویا هستند و مثلا کاربر می تونه یک ماژول News رو که خودش Develop کرده از طریق قسمت مدیریتی نرم افزار به سایت اضافه کنه و حالا بقیه بتونن از اون استفاده کنند؟

محل زندگی
    در مرحله اول ماژولها توی نسخه Deployement هستند شاید در آینده بخوام پویا کار بکنم اما اولویتم با همینه.

تا این حد که گفتید فکر می کنم توضیحات اقای mahdi_farhani کامل هست.ضمن اینکه Source Code ها و Document های DNN هم کافی هست.اگر می خواید چیزی متفاوت از شیوه DNN باشه بفرمایید تا در موردش بحث کنیم.

موفق باشید

محل زندگی
    dotnetnuke یه webusercontrol داره واسه چهاچوب نمایش content بهش می گن که با Skin درستش می کنن. بعد واسه بقیه ماژول ها به عنوان ظاهر استفاده میشه در واقع webusercontrol درون webusercontrole اینون با کد چطور میشه اضافه کرد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •