نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: حذف اسکرول عمودی صفحه

حذف اسکرول عمودی صفحه

وقتی که از لینک به یک موضوعی که داخل خود صفحه است استفاده می کنیم چطور باید اسکرول عمودی صفحه رو حذف کنیم ؟؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: حذف اسکرول عمودی صفحه

چرا من وقتی کد overflow-y | overflow-x رو میزنم خطا میده و میگه دستورات ناشناختست؟!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

یا مثلا دستوری مثل text-shadow رو که استفاده میکنم یک خط زیرش میکشه ! ولی کارش رو انجام میده .چه دلیلی داره؟ مشکلی بوجود نمیاره ؟ کد خاصی رو باید اضافه کرد که این کدها رو بشناسه؟

کاربر دائمی آواتار farhadfery
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط manager_66 مشاهده تاپیک
    یا مثلا دستوری مثل text-shadow رو که استفاده میکنم یک خط زیرش میکشه ! ولی کارش رو انجام میده .چه دلیلی داره؟ مشکلی بوجود نمیاره ؟ کد خاصی رو باید اضافه کرد که این کدها رو بشناسه؟
    من الان تو دریم ویور زدم خطا نگرفت. شاید ide که با ان کار می کنید. این دستور را نمی شناسه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

من از net beans 6.7.1 استفاده میکنم / علاوه بر مشکلات گفته شده یک مشکل دیگه هم باهاش دارم . میخواستم ببینم پلاگین یا نرم افزار دیگه ای هست که این مشکلو حل کنه . با نوشته های فارسی مشکل دارم . تو نرم افزار نشون میده و میتونم باهاشون کار کنم مشکلم تو ویرایش کردنشونه . مقلا وقتی یک متن زیادی رو مینویسم و میخوام یکجاییش رو انتخاب و حذف یا ویرایش کنم نمیشه و همش متن متحرک میشه و نوشته به هم میریزه و مجبور میشم کل متن رو پاک کنم و دوباره بنویسمش / این چطوری رفع میشه ؟ با تشکر.

کاربر دائمی آواتار farhadfery
    محل زندگی
    اصفهان

من هم با این موضوع روبرو شدم. تو ویرایش متن فارسی مشکل داشتم. اساتید باید راه حل بدهند. اما من طراحی و نوشتن متن را تو Dreamweaver انجام میدم. ولی کد را تو enusoher می زنم.

کاربر تازه وارد آواتار erfansmart
    محل زندگی
    <html>خانه ی من <html>

این کد درسته اگه کار نکرد به من بگی یا اگه کرد

html,body {
    overflow-y:hidden;
    overflow:auto;

}

کاربر تازه وارد آواتار erfansmart
    محل زندگی
    <html>خانه ی من <html>

چرا من وقتی کد overflow-y | overflow-x رو میزنم خطا میده و میگه دستورات ناشناختست؟!
    برای اینکه باید این ها رو باهم بزنی

overflow:auto;
    آخرین ویرایش به وسیله erfansmart : دوشنبه 21 شهریور 1390 در 11:27 صبح دلیل: اشتباه

من تو صفحه ی سایتم میخوام 2 تا div داشته باشم. سمت راستی منو ها و لوگو داخلش باشه و تو صفحه fixed شده و سمت چپی محتوا داخلش باشه و اسکرول بخوره. در عین حال نمی خوام نوار اسکرول کنار browser هم نمایش داده بشه. چطور باید این کار رو انجام بدم؟
    الان div سمت چپ بالا و پایین حرکت می کنه و متن داخلش حرکت داره ولی نوار اسکرول کنار browser هم داره نمایش داده میشه. لطفا راهنمایی بفرمائید

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    مشهد

من از net beans 6.7.1 استفاده میکنم / علاوه بر مشکلات گفته شده یک مشکل دیگه هم باهاش دارم . میخواستم ببینم پلاگین یا نرم افزار دیگه ای هست که این مشکلو حل کنه . با نوشته های فارسی مشکل دارم . تو نرم افزار نشون میده و میتونم باهاشون کار کنم مشکلم تو ویرایش کردنشونه . مقلا وقتی یک متن زیادی رو مینویسم و میخوام یکجاییش رو انتخاب و حذف یا ویرایش کنم نمیشه و همش متن متحرک میشه و نوشته به هم میریزه و مجبور میشم کل متن رو پاک کنم و دوباره بنویسمش / این چطوری رفع میشه ؟ با تشکر.
    من از نرم افزار sublimetext استفاده میکنم .که مزیت های بیشتری نسبت به دریم ویور داره .
    http://www.sublimetext.com/

سلام آقا پیمان
    ببخشید من یه مشکلی عین همینی که شما اینجا نوشین الان دارم،شما جواب یا راه حلی برای از بین بردن یکی از این اسکرولها پیدا کردین؟
    خیلی برام مهمه
    لطفا اگه میتونید راهنماییم کنید

اشتباه بود . حذف شد.
    آخرین ویرایش به وسیله user68 : چهارشنبه 09 اردیبهشت 1394 در 14:15 عصر

سلام
    برای سایت وردپرس به جای اینکه اسکرول عمودی حرکت کند میخواهم افقی حرکت کند مثل سایت زیر

دستور زیر را روی body نوشتم ولی جواب نمیده

overflow-x:scroll;

چند تا افزونه هم نصب کردم ولی برای کل سایت جواب نمیدهد
    اگر تجربه مشابه داشتید ممنون می شوم کمک کنید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •