صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 103 از 103

نام تاپیک: همه چیز درباره Indy

کاربر دائمی آواتار Bahmany
    محل زندگی
    No Where

سلام کتابهای Indy 9 و 10

کاربر دائمی آواتار Ehsansh
    محل زندگی
    127.0.0.1

خطای منطقی سرریز

نقل قول نوشته شده توسط majid_n
    گلادی جان یک سوال :
    چرا وقتی برنامه client را connect می کنیم فایروال پورت 22464 را نشون میده ؟ مگه پورت روی 88000 ست نیست ؟؟؟
    تعداد پورتها در شبکه حداکثر 65536 تاست و وقتی پورت ما بیشتر از این باشد سرریز میکند و نتیجه:
    22464=65536-88000

مرسی اقای گلادیاتور

سلام
    چطور می توان در readln در client indy یک رویداد ایجاد کرد
    آخرین ویرایش به وسیله FPGAINTEL : سه شنبه 05 اردیبهشت 1385 در 18:29 عصر

با سلام اقای گلادیاتور چرا این بخش رو ادامه نمیدین من نیاز فوری به این بخش دارم

با سلام اقای گلادیاتور لطفا فایل پیوست مربوط به برنامه چت سرور را در اختیار ما بگذارید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    آنجا سرای ابدی است
    در مورد فرستادن میل بنده تمام انچه گفته بودید انجام دادم
    اما در هنگام فرستادن میل فقط برنامه قفل می شود اما هیچ کاری انجام نمی شود نه خطایی می دهد نه میلی فرستاده می شود.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    آنجا سرای ابدی است
    شاید هم بعد از 10 دقیقه این پیام رو بده
    Connection reset by peer

خیلی ممنون آقای Gladiator

چرا دیگه ادامه نمیدین

پس چرا دیگه ادامه نمیدین

کاربر دائمی آواتار Mahdi_S_T
    محل زندگی
    خراسان رضوی
    دوست من آخرین پست معتبر مربوط به این تاپیک در 12 مهر 1384 بوده و این تاپیک دیگه فعال نیست چون از گلادیاتور هم خیلی وقت است که خبری نیست .
    موفق باشی

ممنون که گفتی ولی اگه هر کی میتونه ادامه بده

کاربر تازه وارد آواتار amin a.^2
    محل زندگی
    یه جایی همین دورورا
    نقل قول نوشته شده توسط eshaghrahimy
    ممنون که گفتی ولی اگه هر کی میتونه ادامه بده
    موافقم یعنی هیچ کسی تو انجمن نیست که این راهو ادامه بده

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    یه برنامه نوشتم که فایل متن حاوی اطلاعات هر فرد رو بطور خودکار به آدرس همون فرد بفرسته
    این کار بدرستی انجام می شه. ولی اگه بخوام با دو email پشت سرهم فایلی را برای یکی بفرستم، (دو فایل ) در ( یک email ) ارسال می شه.

یه برنامه نوشتم که فایل متن حاوی اطلاعات هر فرد رو بطور خودکار به آدرس همون فرد بفرسته
    این کار بدرستی انجام می شه. ولی اگه بخوام با دو email پشت سرهم فایلی را برای یکی بفرستم، (دو فایل ) در ( یک email ) ارسال می شه.
    باید نمونه کدی، چیزی بزارید که بشه اشکال کار رو پیدا کرد.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    متن procedure مربوطه رو خلاصه و در ضمیمه کردم .(ضمنا از نمونه برنامه دلفی 6 استفاده شده)
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار ParsaNM
    محل زندگی
    جايي در تهران

نقل قول: همه چیز درباره Indy

با تشکر از دوستان و Indy کاران عزيز...
    من يک مشکل با Indy دارم اميدوارم بتونين کمکم کنين...
    من يک برنامه شبيه outlook نوشتم درستم کار ميکنه مشکلم تو دريافته روش اينه که IDpop3 دارم کار ارتباط رو انجام ميده Mail جديد رو با TIdMessage دريافت ميکنم و اون رو تو يه database ذخيره ميکنم ... تا اينجا مشکلي نيست ... مشکل از جايي شروع ميشه که من body رو ذخيره ميکنم .. ميدونم که ContentType مدل هاي مختلفي رو از يک Mail معرفي ميکنه و منم اونها رو Handle مي کنم و نهايتا يک HTML Source دارم که اون رو تو يک Temp file ذخيره ميکنم و با TWebBrowser نمايش مي دم حالا اولا بعضي از فونت هاي فارسي درست نمياد ... چطور ميشه Encoding رو عوض کرد ؟ و دوما اين body کامل نيست مخصوصا تو mail هايي که عکس دارن ....

چطور ميشه Encoding رو عوض کرد ؟
    Encoding چی رو؟ فایل HTML ایی که از ای میل استخراج کردید و در WebBrowser نمایش می دید؟
    اگر منظور همین هست؛ با استفاده از خصوصیت Document.Charset از WebBrowser می تونید Encoding متن نمایش داده شده را تغییر بدید:

Variant(WebBrowser1.Document).Charset := 'UTF-8';

دوما اين body کامل نيست مخصوصا تو mail هايي که عکس دارن ....
    کامل نیست، یعنی چجوری هست؟

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار ParsaNM
    محل زندگی
    جايي در تهران

جناب کشاورز ،
    اولا از پاسخ شما ممنونم ... مشکلم با با encoding طبق روش شما درست شد.
    دوما مشکل اينجاست که عکسها را با خود فايل نميفرستد (البته من اينجور فکر ميکنم)
    جاي عکسها خالي ميايد دقيقا مشابه وقتي که اینترنت اکسپلور عکس را باز نمي کند و بايد
    Show Picture را کليک کنيم ... حتي اين گزينه در منو راست کليک فعال مي باشد با اين تفاوت که کار نميکنه ...!

دوما مشکل اينجاست که عکسها را با خود فايل نميفرستد (البته من اينجور فکر ميکنم)
    جاي عکسها خالي ميايد دقيقا مشابه وقتي که اینترنت اکسپلور عکس را باز نمي کند و بايد
    Show Picture را کليک کنيم ... حتي اين گزينه در منو راست کليک فعال مي باشد با اين تفاوت که کار نميکنه ...!
    خب اینکه طبیعی هست! وقتی میگید ای میل بصورت HTML ارسال بشه، یعنی یک فایل HTML، تصاویر جزو فایل HTML نیستند. اگر با Outlook هم ای میلی بصورت HTML بفرستید، به همین شکل ارسال میشه.
    برای فایل های غیر متنی، باید از Attachment استفاده کنید، یا آن تصویر در اینترنت موجود باشد تا مرورگر از روی لینک آن را لود کند.

کاربر دائمی آواتار gholami146
    محل زندگی
    مشهد مقدس

با سلام
    من تا اینجا تاپیک ها را مو به مو دنبال کردم
    اولا سئوالات خارج از این تاپیک بسیار زیاده
    دوما کد های داده شده تست نشده است و گویا از روی بخشی از اطلاعات نوشتاری کسی در حال ترجمه می باشد (با عرض پوزش از گلادیاتور عزیز)
    ولی خوب همین که یک نفر قدم جلو گذاشته و یک سری مقاله رو داره اینجا آموزش میده خیلی نشونه خوبیه و بنظر من تازه این یعنی سایت برنامه نویس
    ضمنا از دوستان خواهشمند هستم اول تاپیک را از ابتدا تا انتها مرور کنن سپس سئوالات خود را مطرح کنن
    چون آقای گلادیاتور در بین آموزش ها بعد از پاسخ گویی به سئوالات شما متن کلام از دستشون خارج و به موضوعاتی اشاره میکنن که بسیار گنگ می باشد
    بطور مثال در ابتدای آموزش ها بطور ناگهانی به سمت توضیح ارسال ایمیل با کامپوننت ایندی رفتن در صورتی که قرار بود ایشون برنامه ای رو برای ارسال نوشتار بین دو کامپیوتر اماده کنن
    ببخشید اگر ناراحت شدید

نقل قول نوشته شده توسط gholami146 مشاهده تاپیک
    با سلام
    من تا اینجا تاپیک ها را مو به مو دنبال کردم
    اولا سئوالات خارج از این تاپیک بسیار زیاده
    دوما کد های داده شده تست نشده است و گویا از روی بخشی از اطلاعات نوشتاری کسی در حال ترجمه می باشد (با عرض پوزش از گلادیاتور عزیز)
    ولی خوب همین که یک نفر قدم جلو گذاشته و یک سری مقاله رو داره اینجا آموزش میده خیلی نشونه خوبیه و بنظر من تازه این یعنی سایت برنامه نویس
    ضمنا از دوستان خواهشمند هستم اول تاپیک را از ابتدا تا انتها مرور کنن سپس سئوالات خود را مطرح کنن
    چون آقای گلادیاتور در بین آموزش ها بعد از پاسخ گویی به سئوالات شما متن کلام از دستشون خارج و به موضوعاتی اشاره میکنن که بسیار گنگ می باشد
    بطور مثال در ابتدای آموزش ها بطور ناگهانی به سمت توضیح ارسال ایمیل با کامپوننت ایندی رفتن در صورتی که قرار بود ایشون برنامه ای رو برای ارسال نوشتار بین دو کامپیوتر اماده کنن
    ببخشید اگر ناراحت شدید
    به تاریخ ایجاد تاپیک و پست ها یه نگاهی بکن ...

صفحه 3 از 3 اولاول 123

تاپیک های مشابه

1. indy
    نوشته شده توسط aserfg در بخش مقالات مرتبط با Delphi/Win32
    پاسخ: 22
    آخرین پست: جمعه 17 خرداد 1387, 19:42 عصر
  2. مشکل در indy
    نوشته شده توسط neda azadi در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 04 فروردین 1386, 13:41 عصر
  3. از اساتید محترم خواهشمندم کمک نمائید - Indy و طراحی مسنجر
    نوشته شده توسط saniak_robot در بخش برنامه نویسی در Delphi