نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: رسم نمودار تابع

کاربر دائمی آواتار mostafa_C
    محل زندگی
    مشهد

Tick رسم نمودار تابع

با سلام خدمت تمامی اساتید...
    بنده برای پروژه ریاضی می خواستم برنامه ای بسازم تا بوسیله اون مثلاً، تابع نمایی یا هر تابع دیگه ای رو بشه رسم کرد. ولی نمی دونم باید از چی استفاده کنم؟ کمپوننت خاصی برای اینجور نمودار ها وجود داره؟
    چون نمی دونستم دقیقا به انگلیسی چی میشه، جستجوم فایده ای نداشت برای همون اینجا پست دادم...
    ممنون میشم کامل پاسخ بدید.
    با تشکر

با سلام
    نیاز خاصی به کامپونت ندارید بلکه با استفاده ار دستورات pset , line میتوانید توابع خود را رسم کنید.

نقل قول نوشته شده توسط fireman مشاهده تاپیک
    با سلام
    نیاز خاصی به کامپونت ندارید بلکه با استفاده ار دستورات pset , line میتوانید توابع خود را رسم کنید.
    برای اشکال ساده روش بدی نیست ، ولی همیشه جواب نمیده و برای خیلی حالات هم توصیه نمیشه.

سلام دوست عزیز . همانطوری که دوست دیگمون فرمودند نیازی به ocx ندارید . بلکه با pset میشه اینکار رو انجام داد . من یک نمونه از این برنامه رو براتون میزارم ببینید ، خودتون متوجه می شید که باید چطوری عمل کنید. (برای رسم باید از منوی اول graph رو انتخاب کنی حالا مثلا این رو وارد کنی (X^2) تا تابع ایکس به توان 2 رو برات رسم کنه.)
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

سلام
    استفاده از کنترل Micrpsoft Chart هم خوبه، البته نه حالت پیش فرض بلکه حالت Line
    چون خودش مقیاس رو با توجه به بزرگترین مقدار تنظیم می کنه
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

کاربر دائمی آواتار mostafa_C
    محل زندگی
    مشهد
    ممنون از تمامی دوستان
    استفاده از Pset رو قبلا آزمایش کرده بودم ولی چیزی که باب دلم بشه نبود. شاید هم من خوب کار نکرده بودم.
    Mbt925,
    ممنون... میرم باهاشون کار کنم... خیلی ابزار جالبی بود.

البته با اجازه تون فعلا تاپیک رو حل شده نکنیم تا اگر باز هم اشکالی بود بوسیله شما استادان برطرف بشه!
    آخرین ویرایش به وسیله mostafa_C : جمعه 26 بهمن 1386 در 20:06 عصر دلیل: Bold كردن

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •