نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: راه اندازی سیستم ویدئو کنفرانس

کاربر دائمی آواتار hdv212
    محل زندگی
    قم

راه اندازی سیستم ویدئو کنفرانس

سلام و خسته نباشید
    میخواستم ببینم برای پیاده سازی یه سیستم ویدئو کنفرانس، بین دو منطقه ی مختلف، نیازمند چه دانشی است ؟
    من در زمینه ی شبکه، نسبتا اطلاعات کافی دارم، ولی به صورت تخصصی نه، اگر از دوستان مقاله ی جامعی در این زمینه داره یا دیده به منم معرفی کنه و اینکه بگه به چه برنامه ها و ابزارهایی نیاز داریم، یاد آور بشم که در پهنای باند مشکلی نیست، ارتباط از طریق فیبر نوری هست.
    مرسی.

مدیر بخش آواتار whitehat
    محل زندگی
    شیراز
    بسته به این است که شما تا چه میزان می خواهید خرج کنید، دوربینهایی هستند که با گرفتن IP این کار را برای شما انجام می دهند و نیاز خاصی به نرم افزار خاصی ندارید. در غیر اینصورت نرم افزارهایی برای این کار وجود داره که می توانید استفاده کنید.
    To follow the path:
    Look to the master
    Follow the master
    Walk with the master
    See through the master
    Become the master

محل زندگی
    قم
    مرسی whitehat جان
    راستش این یه پروژه ی دولتیه، یعنی برای اونها میخوایم پیاده سازی کنیم.
    خوب مسلما هرچقدر قیمتش پایینتر باشه، بیشتر استقبال میکنن، ولی خب طوری نباشه که کیفیت کار به طور محسوس پایین بیاد، با توجه به صحبتهایی که با همکار قبلی داشتم، یه ارتباط دو طرفه میخوان، با پهنای باند فکر کنم 1.5 مگابیت بر ثانیه (اگه اشتباه نکنم)، در مورد اون دوربین ها میشه اطلاعات بیشتری بدی ؟ من قبلا یه چیزایی در این مورد خوندم، منتها مقاله ی خوبی نبود، خیلی گسسته و تثوری توضیح داده بود.

مدیر بخش آواتار whitehat
    محل زندگی
    شیراز
    این پهنای باندی که در اختیار دارید اگه ددیکیت باشه ، نیازی به صرف کردن هزینه بالا هم نیست. حتی می توانید با استفاده از نرم افزار های معمولی مربوط به ویدیو کنفرانس و یک دوربین معمولی هم این کار را انجام دهید. الان مارکهای مختلفی در بازار هست کافیه شما دنبال دوربین با قابلیت VOIP بگردید. من قیمت یک سال پیش را که دارم حدود 15 بود که خب نسبتا برای جای دولتی بالا است ! اما این برای یه جای دولتی هم نصب شد ;)
    To follow the path:
    Look to the master
    Follow the master
    Walk with the master
    See through the master
    Become the master

محل زندگی
    قم
    میتونی یه مقاله بهم معرفی کنی عزیز که نحوه ی راه اندازی رو بیان کرده باشه ؟

از ویندوز media server هم میتونی کمک بگیری !

محل زندگی
    قم
    از ویندوز media server هم میتونی کمک بگیری !
    یعنی اگه فقط شبکه، برقرار باشه، فقط با یه دوربین معمولی و media server مشکل حله ؟
    منظورتون از media server، همون Windows Media Server هست ؟
    پیکربندیش به چه شکله ؟

سلام . ابتدا ارتباط شبکه ای بین نقاط رو برقرار کن بعد با وب کم های ارزان و با روش زیر پیاده سازی کن البته این کم هزینه ترین روش ممکن هست

https://barnamenevis.org/showthread.php?t=46544

این مقاله می تونه کمکتون کنه.البته بیشتر روی خود تکنولوژی تکیه داره یا نحوره راه اندازی.
    نحوه راه اندازی بیشتر به تجهیزات به کار رفته بستگی داره و میشه از راهنمای نصب خودشون کمک گرفت.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •