صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 110

نام تاپیک: آیا قفل سخت افزاری TinyUSB شرکت منشور سیمین خوبه؟

کاربر دائمی آواتار computer-mag
    محل زندگی
    شهر گنبدهای فیروزه ای

Talking آیا قفل سخت افزاری TinyUSB شرکت منشور سیمین خوبه؟

سلام می خواستم ببینم قفل سخت افزاری TinyUSB شرگت منشور سیمین امنیت متوسط و خوبی داره و ارزش پول دادن براش رو داره یا نه؟و اگرهم قفل بهتریمی شناسین که سخت افزاری باشه و ارزونتر بهم معرفیش کنید چون بد جور کارم به قفل سخت افزاری گیر کردهه برنامم آمادس مشکلم قفلشه!
    آخرین ویرایش به وسیله whitehat : شنبه 11 اسفند 1386 در 10:23 صبح

کاربر دائمی آواتار User-os
    محل زندگی
    تهران/مشهد
    من توی یه شرکت معتبر مشهدی کار میکنم.این شرکت نمایندگیهای زیادی داره و تمام نرم افزارهای تولیدی اون از این قفل استفاده میکنند

کاربر دائمی آواتار ali_mohamadi8928
    محل زندگی
    تهران
    قفلهای سخت افزاری USB به راهتی با شبیه سازی کرک میشن .... پیشنهاد میکنم از قفلهای USB استفاده نکنید ... چون خودم شاهد کرک شدنش بودم ...

کاربر دائمی آواتار User-os
    محل زندگی
    تهران/مشهد
    .برای بالفرض یه نرم افزار مالی حسابداری شرکتی که من هستم که فقط توسط شرکت اونو نصب میکنیم قفل سخت افزاری یه جور ابزار اضافی به نظر میرسه . مراحل نصب نرم افزار را تو محدوده خودمون نگه داشتیم.فعلا که گزارش کرکش نرسیده .

شما از استعداد ایرانی جماعت در کرک بعید بدونید که قفلی رو سالم بذارن..حالا اگه دوستان هم شرح واقعه بدند که قفل کرک شده چی بوده شاید شما خیالتون راحتتر بشه.

computer-mag:
    در مورد امنیتش نمی دونم ولی فکر نمی کنم از این قفل ارزونتر پیدا کنی

ali_mohamadi8928:
    من فکر نمی کنم امنیت قفل های USB از مثلا Parallel یا Com کمتر باشه
    در ظمن تمامی قفل های فعلی حتی USB , Rainbow هستند

قفلهای سخت افزاری USB به راهتی با شبیه سازی کرک میشن .... پیشنهاد میکنم از قفلهای USB استفاده نکنید ... چون خودم شاهد کرک شدنش بودم ...
    واقعا شبیه سازی برای این قفل سراغ دارید؟ اکه هست لطفا معرفی کنید.

Cool

دوست عزیز
    اگه از یک پکر خوب استفاده کنی از قفل سخت افزاری بیشتر کارایی داره

نمونه اش نرم افزار هلوی که مثل هلو توسط کرکرها کرک شد!

اگه واقعا می خوای امنیت نرم افزارتو تامین کنی از یک پکر خوب استفاده کن.

محل زندگی
    شهر گنبدهای فیروزه ای
    خوب دوست من این پکر چی هست؟ و چجوری باید ازش استفاده کرد؟

کاربر تازه وارد آواتار Sir.V65j
    محل زندگی
    IRan,X
    میگن همه چیز در کنار هم . هم از سخت افزاری استفاده کن هم از یه پروتکتوره جالب که یکم دیر تر کرک بشه!

محل زندگی
    شهر گنبدهای فیروزه ای
    نقل قول نوشته شده توسط Sir.V65j مشاهده تاپیک
    میگن همه چیز در کنار هم . هم از سخت افزاری استفاده کن هم از یه پروتکتوره جالب که یکم دیر تر کرک بشه!
    خوب شما چه پروتکتور جالبی را معرفی میکنید؟؟

کاربر تازه وارد آواتار Sir.V65j
    محل زندگی
    IRan,X
    سلام دوست عزیز جالبش رو نمی دونم ولی نمونه آرمادیلو و امثالهم

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان
    اگه تاحالا پکر یا پروتکتوری دیدین که آنپک و کرک نشده باشه به این بنده خدا هم راهنمائی کنید ... میخواین تمام زحمتهاشو یک شبه به باد بده ؟
    اقا استفاده از پروتکتور را بزار برای خنده فقط ، هر کاری کردی خودت کردی و الگوریتم قفلت و روشهای بکار بردن شرط وشروط قفل و ابتکاراتی که باید به ذهنت برسه ..........
    یه چندتا مثال:
    مگه چندتا پروتکتور معروف داریم ( علت معرف شدن ، سختی کرکشون بوده )
    آرمادیلو
    اگزه کریپتور
    آس پروتکت
    تمیدا(وین لایسنس)
    و....
    تقریبا به تاریخ امروز برای همه شون آنپکر اتوماتیک نوشتن ( غیر از n تا اموزش آنپک دستی و....)
    بعضی قفلهای سخت افزاری یک خاصیت دارن ، اونم اینکه تا یک نمونه از قفل اصلی نباشه برنامه توی حافظه بارگذاری نمیشه که بعد هم دامپ و کرک بشه
    نرم افزاهایی مثل آرمادیلو با فینگرپرینت هم همینطورعمل میکنن ( حداقل یک نسخه میفروشی :) ) ولی برای همین مدل هم nتا روش بازسازی کد فعالسازی جعلی توی حافظه هست و غیره
    پیوست 1»قفلهای شگرد و امثال اون این خاصیت را اگه دارن بگیر ،اگه نه نگیر.
    پیوست 2: هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه ، از خود شرکتها راهنمائی نگیر
    پیوست 3:از روشهای کرک می برای رسیدن به یه سطح قابل قبول قبل از معرفی نرم افزارت به بازار استفاده کن.

کاربر تازه وارد آواتار Masoudxb
    محل زندگی
    Tehran
    قفلش اصلا ارزش نداره . یادمه فایل ocx کرک شدش را جایی دیده بودم.

تا اونجایی که من خبر دار شدم exe protector قفلهای USB منشور سیمین Release شده.
    یکی از بچه ها رو unpack ش کار کرده ولی نتیجه نگرفته .
    چون exe رو به قفل سخت افزاری وابسته میکنه فکر کنم بد نباشه بعد از قفل گذاری ازش استفاده کنید. به نظر چیزه قوی ای میاد

اگه ممکنه این ocx که میگید کرک شده بفرستید یاآدرسشو بدید چون شرکت سازنده Tiny روی ocxش خیلی مطمئن صحبت میکنه.

چون شرکت سازنده Tiny روی ocxش خیلی مطمئن صحبت میکنه.
    آره ظاهرا جایزه هم براش تعیین کردند

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان
    ا جایزه اش چی هست
    عکس ضمیمه وسط دل و روده خود نرم افزار قفل گذارشون هست
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه  

چون شرکت سازنده Tiny روی ocxش خیلی مطمئن صحبت میکنه.
    آره ظاهرا جایزه هم براش تعیین کردند
    من شنیدم اگه کسی ocx رو بتونه replace کنه با ارائه ی روش یه مبلغی فکر کنم حول و حوش 300000 تومن جایزه میگیره

با این آدرسا که کاری نمیشه کرد. من تست کردم مقدار پسورد encode شده مقایسه میشه فقط میشه پسورد را رد کرد و data ها رو دید . ولی نمیشه یه قفل با همون پسورد ایجاد کرد.
    راستی برای آنپک کامل protector هم با ارائه ی روش جایزه دارن.
    اگه واقعا نتیجه گرفتید یه تماسی باهاشون بگیرید.

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان
    نقل قول نوشته شده توسط marvel مشاهده تاپیک
    من شنیدم اگه کسی ocx رو بتونه replace کنه با ارائه ی روش یه مبلغی فکر کنم حول و حوش 300000 تومن جایزه میگیره
    با این آدرسا که کاری نمیشه کرد. من تست کردم مقدار پسورد encode شده مقایسه میشه فقط میشه پسورد را رد کرد و data ها رو دید . ولی نمیشه یه قفل با همون پسورد ایجاد کرد.
    راستی برای آنپک کامل protector هم با ارائه ی روش جایزه دارن.
    اگه واقعا نتیجه گرفتید یه تماسی باهاشون بگیرید.
    کرک میکنن که دیگه نیازی به قفل ( با دیتا یا بی دیتا ، مهم نبودنشه ! )
    این آدرسها هم نتیجه رد شدن از پوسته محافظه آنتی دیباگر ، و رسیدن به مکانی که شرط و شروط قفل چک میشه و با یه جابجایی شرط انگار که قفل هست.
    این شرکت اون زمانی که با 8051 قفل میساخت ؛ قفلهاشون را شبیه سازی میکردن تا الان ....
    کرکشون هم توی بازار زیاد بود ( حتی آنپروتکتور شگرد که آقای مج....... دامت برکاته نوشته بود ( فکر نکنم پابلیکش کرده باشه ،چون اونم معتقد بود کرک نرم افزار ایرانی برای پابیک کردن کار کثیف و بی فرهنگی است )

ولی نکته اینجاست که این شرکت هر روز قفلهاش را بهتر از روز قبل میکنه ، این یعنی یه شرکت خوب در زمینه تحقیقات امنیت نرم افزار
    ( خیلی از شرکتها یه پروتکتور خارجکی اجنبی استفاده میکنن و خداتومن ملت را تیغ میزنن ولی اینا نه ، کننده کار هستند و صاحب تجربه.
    @ گه روزی قرار باشه قفلی بخرم (حتی اگه بدونم شکسته میشه ، از اینا میخرم تا کمکی باشه به آینده تجاری امنیت نرم افزارها مون )

پیوست :300تومن ناقابل ؟ پول سیگار هم نمیشه

نکته کنکوری @ : اصفهانی دیدین پول بده قفل بخره

منم کاملا باهاتون موافقم
    جدا از ایرانی بودنشون شابقشون هم تو این کار خیلی زیاده. و من به شخصه از پشتیبانیشونم خیلی راضیم. واقعا برای مشتری هاشون وقت میذارند.

چه بحث داغیه راجع به شرکت منشور سیمین، من تازه مشتری قفلهای این شرکت شدم.

در مورد امنیت این قفل، یا هر قفل سخت افزاری دیگه نظر من اینه که قفل سخت افزاری ابزاریه برای بالا بردن امنیت نرم افزار از دست کرکرها. تو همین تاپیک اومده بود از روشهای ابتکاری خودمون برای امینت نرم افزارمون استفاده کنیم، من کاملا موافقم، و اگر این روشهای ابتکاری با ارتباط با یک قفل سخت افزاری باشه خیلی بهتره.

نقل قول نوشته شده توسط joker مشاهده تاپیک
    ا جایزه اش چی هست
    عکس ضمیمه وسط دل و روده خود نرم افزار قفل گذارشون هست
    این ارتباطی با ocx نداره منظور من ActiveX هست میخوام ببینم کسی تونسته یه ocx قلابی بسازه و جای ocx اصلی Tiny بذاره و برنامه درست کار کنه؟ تا اونجایی که من می دونم در مورد ocx کار ساده ای نیست.

نقل قول: آیا قفل سخت افزاری Tiny USB خوب هست؟

سلام

از دوستان كسي با قفل سخت افزاري نوين افزار كار كرده ؟ من براي عرضه برنامه ام نياز به يك قفل سخت افزاري خوب دارم . شركت سازندش كه امتياز بالايي رو براش در نظر گرفته . آيا اين قفل كرك شده يا خير؟ موندم از شگرد استفاده كنم يا نوين افزار ؟
    با تشكر از اساتيد
    آقاي جوكر ممنون ميشم راهنمايي كنيد

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

والا من نمیدونم این قفل نوین چیه ... اولین باره اسمشو میشنوم...
    شركت سازندش كه امتياز بالايي رو براش در نظر گرفته
    هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه...

جناب جوكر عزيز
    آدرس سايتش اينه :
    http://www.novinafzar.com
    جوكر جان حسابي گيره يه قفل خوبم .
    واقعا Tiny شگرد كرك شده يا شايعه رقباست ؟ با توجه به قابليت هاي درج شده در سايت نوين, اين قفل در چه سطحي از امنيت قرار داره ؟
    ممنون ميشم اگه خوب راهنماييم كني

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط unforgiven مشاهده تاپیک
    جناب جوكر عزيز
    آدرس سايتش اينه :
    http://www.novinafzar.com
    جوكر جان حسابي گيره يه قفل خوبم .
    واقعا Tiny شگرد كرك شده يا شايعه رقباست ؟ با توجه به قابليت هاي درج شده در سايت نوين, اين قفل در چه سطحي از امنيت قرار داره ؟
    ممنون ميشم اگه خوب راهنماييم كني
    اون که کرک شده ،( قفل کرک نشده دیدی ؟ )
    اینا به نظر میاد بچه تر باشن ، قفل سخت افزاری واقعا مهم نیست ، مهم لایه محافظت از فایل کامپایل شده نرم افزار شماست
    قفل غیر قابل کپی و شبیه سازی ، وقتی قراره وجود قفل توی نرم افزار شما تست بشه یعنی میتونه تست هم نشه ، در حالت ساده عوض کردن کردن یک شرط ، تا....
    من توی توضیحات اینا چیزی در مورد این قسمت از محافظت ندیدم....

کاربر دائمی آواتار hasanain
    محل زندگی
    بازار تهران

نقل قول نوشته شده توسط joker مشاهده تاپیک
    وقتی قراره وجود قفل توی نرم افزار شما تست بشه یعنی میتونه تست هم نشه ، در حالت ساده عوض کردن کردن یک شرط ، تا....
    جناب joker چه باید کرد که از سورس ما محافظت بشه. قریب به یکسال است که مدام آنچه در قسمت امنیت نرم افزار این سایت می آید را مطالعه میکنم و روز به روز از برنامه نویسی نا امیدتر میشوم. پس چیه که میگن باید کاری کرد که کرکر آنقدر خسته بشود که با توجه به آن همه معلومات و استعدادی که دارد برود دنبال کارهایی با درآمد بالاتر و ...؟؟!

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط hasanain مشاهده تاپیک
    جناب joker چه باید کرد که از سورس ما محافظت بشه. قریب به یکسال است که مدام آنچه در قسمت امنیت نرم افزار این سایت می آید را مطالعه میکنم و روز به روز از برنامه نویسی نا امیدتر میشوم. پس چیه که میگن باید کاری کرد که کرکر آنقدر خسته بشود که با توجه به آن همه معلومات و استعدادی که دارد برود دنبال کارهایی با درآمد بالاتر و ...؟؟!
    اون چیزی که باعث فروش نرم افزار میشه وجود قفل نیست (برخلاف تبلیغات قفل فروشها)
    اون چیزی که باعث فروش نرم افزار میشه پشتیبانی خوب برنامه نویسش هست برای مشتریانی که نرم افزار را خریداری کرده اند ( و حتی نکرده اند )
    ....
    میگی نه امتحان کن....

توی هر شغلی آدمهای دزد ، دله دزد ، کلاش ، مال مردم خور ، و غیره هست ، فرقی نمیکنه
    لااقل این شغل (برنامه نویسی ) مشتری از هر جنسی باشه ، نهایتش ریشش گیر برنامه نویسه برخلاف بقیه شغلها که ممکنه سرت کلاه بزارن و برن دیگه نبینیشون...
    شغل خوبیه ، فکرت را هم مشغول این چیزا نکن.... روزی رسون خداست....قسمتت باشه پول میرسه

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران

به قول شاعر قفلها به اين دليل ساخته مي شوند كه روزي شكسته شوند يا باز شوند

اون چیزی که باعث فروش نرم افزار میشه وجود قفل نیست (برخلاف تبلیغات قفل فروشها)
    اون چیزی که باعث فروش نرم افزار میشه پشتیبانی خوب برنامه نویسش هست برای مشتریانی که نرم افزار را خریداری کرده اند ( و حتی نکرده اند )
    صد در صد موافقم، ولی وجود یک قفل می تونه حداقل از نظر روانشناسی یک عده کرکر رو زودتر ناامید کنه،
    اما با پشتیبانی خوب کاملا موافقم که از هر قفلی محکم تره

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: آیا قفل سخت افزاری TinyUSB شرگت منشور سیمین خوبه؟

من یک دونه قفل نوین افزار رو آزمایشی خریدم
    اولین مشکلی که بهش برخوردم و از استفاده کردن از این قفل منصرفم کرد این بود که چون قاب قفل رو بزرگ گرفتن ، قسمتی از پورت که قراره به USB بخوره کوتاه تر از معمول شده و تو USB نوت بوکم گاهی کار میکنه و گاهی نمیکنه
    دوم اینکه نسبت به قفلهای منشور سیمین و Tiny بدنه ضعیفی داره که حتی به راحتی با زمین خوردن باز میشه ، بدنه این قفلها فقط با 4 تا ذائده استوانه ای شکل کوچک که در هم کیپ میشه به هم وصل میشه .
    سوم اینکه بر خلاف قفلهای Tiny فاقد LED هست و نمیتونی بفهمی که قفل وصله یا نه ؟ و یا زمان برنامه ریزی نیز همینطور

البته از این قفل بصورت تخصصی استفاده نکردم که بتونم نظر تخصصی بدم ولی بخاطر مشکل اولش (کوتاه بودن سر پورت USB) تمایل به استفاده ازش ندارم

جناب bad-boy 2007 قفل هاي جديد نوين افزار در نسخه هاي جديدش اين مشكل ظاهري رو ندارند.من اين قفل رو بيشتر ترجيح مي دم چون مقدار فضاي آزادش نسبت به قفل هاي موجود بيشتره و از الگوريتم AESبراي رمزنگاري استفاده ميكنه.
    در ضمن براي كسي كه براي امنيت نرم افزارش نگرانه فكر كنم امنيت قفل مهم تر باشه.

نقل قول نوشته شده توسط computer-mag مشاهده تاپیک
    سلام می خواستم ببینم قفل سخت افزاری TinyUSB شرگت منشور سیمین امنیت متوسط و خوبی داره و ارزش پول دادن براش رو داره یا نه؟و اگرهم قفل بهتریمی شناسین که سخت افزاری باشه و ارزونتر بهم معرفیش کنید چون بد جور کارم به قفل سخت افزاری گیر کردهه برنامم آمادس مشکلم قفلشه!

قفل هاي شركت منشورسيمين كه كرك شده !

بهرحال جناب elaheh220 ! انتظار نداشتیم 2پست اول یک کاربر در جهت تبلیغ یک کالا باشه! ;)

نقل قول نوشته شده توسط elaheh220 مشاهده تاپیک
    فکر می کنم این شرکت در برابر ارائه روشهای کرک قفلشون جایزه تعیین کرده ، این کار شرکت خیلی جالبه که با کرکرها همکاری می کنه. البته این کار برای بهتر و قوی تر شدن قفلهاشون لازمه.
    من به عنوان یک برنامه نویس که نگران امنیت نرم افزارم هستم، به شما پیشنهاد می کنم که اگه در مورد کرک شدن قفل روشی رو پیدا کردید با این شرکت درمیون بذارید، اینطوری من و خیلی از برنامه نویسهای دیگه ای که از این قفل استفاده می کنند رو نجات دادید.

نقل قول نوشته شده توسط elaheh220 مشاهده تاپیک
    سلام، شما مي دونيد کدوم برنامه و قفل منشور سيمين کرک شده؟
    من قفل Tiny رو استفاده مي کنم، شرکت منشور سيمين تحت مشاوره هاي امنيتي يک سري راهکارهايي ارائه مي دهند که مي شه امنيت نرم افزار و استفاده از قفل را بيشتر کرد. من از اون روشها استفاده کردم. با وجود اين روشها، فکر نمي کنم برنامه ام به راحتی کرک بشه.

سلام. قفل بدی نیست. یکی از پرکاربردترین ها در ایرانه. البته شما باید در کنار قفل سخت افزاری شیوه های رمزگذاری نرم افزاری رو هم انجام بدید. بد نیست به خود سایت منشورسیمین سر بزنید و توصیه ها رو مطالعه بفرمایید.

کاربر دائمی آواتار HjSoft
    محل زندگی
    مشهد

دوستان من ديدم بحث داغه ، گفتم يك چيز بگم شايد ، نتيجه بحثاتون باشه :
    نرم افزار ImenAfzar ويژه داروخانه ها از قفل نرم افزاري Tiny Dongle استفاده مي كنه . همين چند روز پيش توي يك سايت ديدم كه كرك شده و براي دانلود عموم گذاشته شده . شما هم ميتونيد عبارت نرم افزار داروخانه Imen Tiny رو سرچ كنين . به نتايج جالبي مي رسين .
    اما همين الان يك TinyDongle به سيستمم وصله و دارم روش كار ميكنم ، ببينم ميشه كاريش كرد يا نه . البته PAcker اون با Peid و QUnpacker شناسايي نشد .

من خیلی سرچ کردم عنوان نرم افزار کرک شده داروخانه بود ولی همگی accesse denied بود!
    به نظر من، اگر هم واقعا برنامه کرک شده باشه، باید به خود شرکت سازنده برنامه داروخانه اطلاع بدیم تا روش کار کردن با قفل تو برنامه اش رو اصلاح کنه. مطمئنا با روشهای صحیح اگه با قفل کار کنیم جلوی کرک شدن برنامه رو می گیریم.

منم همینطور (search کردم ولی بی نتیجه!)، بعد از این همه بحث فکر می کنم هنوز به نتیجه ای نرسیدیم که به درد دوستمون computer-mag بخوره و یا به درد منی که برام جالب شده بدونم بالاخره قفلی که حدود 90درصد نرم افزارهای ایرانی باهاش کار می کنند، شکسته یا نه؟(منظورم از شکستن replace شدن activex و یا شبیه سازی قفل)چون ظاهرا هرچیزی که تا الان گفته شده در حد ادعا بوده!!

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. Shoes, a Tiny Toolkit for Making Web-like Desktop Apps
    نوشته شده توسط Inprise در بخش دیگر زبان های اسکریپتی
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 09 مرداد 1386, 18:12 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •