نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: قیمت یک برنامه

قیمت یک برنامه

سلام
    من برای جایی یه برنامه بانک اطلاعاتی نوشتم چون اولین تجربم هست نمی دونم ازشون
    چقدر بگیرم لطفا اهل فن راهنمایی بفرمایند.
    برنامه شناسنامه افراد است که امکانات یک برنامه بانک اطلاعاتی از جمله گزارش و....را دارد
    ضمنا برنامه فقط روی ویندوز اکس پی کار می کند. :o

سلام
    دویت عزیز قیمت گذاری برنامه به خیلی عوامل یستگی دارد
    مدت زمانی صرف شده (البته نه مدتی که شما گذاشتید چون تجربه اول بوده ومیخواستید یاد بگیرید حتما رمان ریادی گذاشتید ) 2 این که بر نامه انحصاری است یا نه ، یعنی آنها خواستند سما نوشتید و فقط بدرد همانجا می خورد 3 سطح کار آیا محاسبات سنگین دارد یا پیچیدگی اطلاعاتی فراوان دارد و گزینه های مختلف
    به نظر من اگر پایگاه شما access است و فقط یک سری اطلاعات خام را می گیرد و یک گزارش گیری داری ونهایت یک محاسبات کوچک داری حدود 200000 تا 300000 تومان نهایتش است :wink:

با تشکر از دوستان
    در مورد برنامه باید بگم که بر نامه با ویژوال بیسیک نوشته شده است از 6 جدول تشکیل شده
    قابلیت ویرایش هر 6 جدول وجود دارد قابلیت گزارش گیری از 6 جدول وجود دارد .برنامه از گرافیک
    بالایی برخوردار است مثلا در صفحه اصلی آرم سازمان اون بالا هه می چرخه. و از skin هم استفاده شده برنامه زیاد پیچیدگی ندارد فقط گزارش گیری بر اساس فیلد دلخواه انجام می گیرد
    و کمبو باکسها مقدارش را از یک جدول می خواند که برای من کار آسانی نبود. ضمنا برنامه ستاپی است. حالا چند؟
    هیچ جایی وجود ندارد که بریم برنامه را قیمت گذاری کنیم؟

آقا از قدیم گفتن حرف مرد یکی است 8) :oops: وگرنه میگفتم با این تفاسیر خیلی گرون فروشی کردم :x

سلام
    آقای نصیری نظر شما چیه؟ :roll:

سلام
    به نظر من بستگی داره اون برنامه را به جایی که نوشتی
    یکبار می بینی اگه به اونا گفتی یک میلیون تومان هزینه برداشته شاید پرداخت کردند
    حقیقتش را بخواهید بقیمت برنامه نویسی دلخواه است
    هر چه زورت می رسه بگیر
    با تشکر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •