مشاهده دست آورد نظرسنجی: نظر شما راجع به این پست؟؟

رای دهنده
101. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • عالی

67 66.34%
  • خوب

22 21.78%
  • متوسط

7 6.93%
  • ضعیف

3 2.97%
  • خیلی ضعیف

3 2.97%
نظرسنجی چند گزینه ای
صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 42 از 42

نام تاپیک: آموزش نحوه آپلود دیتابیس و صفحات بر روی هاست

نقل قول: آموزش نحوه آپلود دیتابیس و صفحات بر روی هاست

سلام دوستان
    من دقیقا همین مشکل رو دارم نمیدونم چه کار کنم . دیتابیسم تو فولدر app_data هستش و کانکشن استرینگم هم به صور زیر هستش

<connectionStrings> 
    <add name="ConnectionString" connectionString="Data Source=.;AttachDbFilename=|DataDirectory|\Database .mdf;Integrated Security=True;MultipleActiveResultSets=True;Applic ation Name=EntityFramework" providerName="System.Data.SqlClient" />
    <add name="DatabaseEntities" connectionString="metadata=res://*/App_Code.Model.csdl|res://*/App_Code.Model.ssdl|res://*/App_Code.Model.msl;provider=System.Data.SqlClient; provider connection string=&quot;data source=.;attachdbfilename=|DataDirectory|\Database .mdf;integrated security=True;MultipleActiveResultSets=True;App=En tityFramework&quot;" providerName="System.Data.EntityClient" />
    <add name="DatabaseEntities1" connectionString="metadata=res://*/App_Code.Model.csdl|res://*/App_Code.Model.ssdl|res://*/App_Code.Model.msl;provider=System.Data.SqlClient; provider connection string=&quot;data source=.;attachdbfilename=|DataDirectory|\Database .mdf;integrated security=True;multipleactiveresultsets=True;applic ation name=EntityFramework&quot;" providerName="System.Data.EntityClient" />
    </connectionStrings>

تشکر میکنم کسی بتونه کمک کنه چون شدیدا گیر کردم

نقل قول: آموزش نحوه آپلود دیتابیس و صفحات بر روی هاست

نقل قول نوشته شده توسط asi_hesam مشاهده تاپیک
    سلام .. چون من خودم خیلی زیاد درگیر این مورد بودم خواستم یه آموزش بزارم واسه کسایی که تازه دارن کار میکنن و نمیدونن چه جوری باید مراحل کار رو انجام بدن امیدوارم کمکی هر چند کوچک کرده باشم ....

من یه فایل word ضمیمه کردم دانلودش کنید اگه مطالبش و یا لینکش ایراد داشت بگین درست کنم . مرسی

موفق باشید همگی

بسیار عالی و کار امد خیلیییی ممنونم من یه دانش اموز رشته کامپیوترم که سال اولی هم هستم یه ماه هست دنل یه اموزش خوب بودم ولی نه تو سایت های معمولی بود نه خارجی لیندا هم که زبانش نمی فهمیدم خیلی ممنونم
    ببخشید my sql قوی تر است یا Sql server ?

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •