نمایش نتایج 1 تا 40 از 42

نام تاپیک: اتوماسیون اداری-گردش کار

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

اتوماسیون اداری-گردش کار

سلام
    می خوام یه برنامه بنویسم که روند کار یه مجموعه را paperless کنه که گردش کار رو هم شامل می شه . تقریبا یه برنامه اتوماسیون اداری به همراه گردش کار هست. حالا چند تا سوال:
    1. برنامه کلاینت سرور هست. من با دلفی بخوام بنویسم باید یه برنامه واسه کلاینت ها و یکی واسه سرور باشه؟؟ همه یه نوع عملیات رو انجام میدهند و بانک sql server هم که روی سرور هست و داده ها در اون مجتمع هست. آیا باز هم باید نسخه سرور برنامه متفاوت باشه؟
    2.اطلاعاتم درباره برنامه ای که قراره تحت شبکه اجرا بشه کمه. واسه عدم همزمانی باید چکار کنم. آیا این که من بانکم sql server باشه و یه exe از برنامم روی همه کلاینت ها باشه کافیه و برنامه خوب عمل میکنه؟؟
    3.این برنامه با ASP.Net نوشته بشه راحتتر هست یا دلفی؟(میدونم اینجا تالار دلفی هست ولی نمیدونم سوالم رو کجا بپرسم که هم دلفی کار ها بخونند هم ASP کار ها) اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.

اگر کسی کتاب خوبی یا مقاله مناسبی در این باره که روند برنامه های کلاینت سرور را کامل شرح داده رو میشناسه لطفا معرفی کنه.
    آخرین ویرایش به وسیله program103 : یک شنبه 07 اسفند 1390 در 10:48 صبح دلیل: غلط املایی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •