با سلام خدمت بچه های گل
راستش مدتیه با برنامه ویژوال استادیوم که 2019 هست مشکل دارم مشکلم خیلی پیش پا افتادست ولی نمیدونم باید از کجا حلش کنم

دوستان همونجوری که استحضار دارن وقتی که در فضای کد نویسی اول هر کد را میزنیم به صورت اتوماتیک یک کشو باز میشه و لیستی از کدهایی که اول آنها مشابه به کاراکتری است که نوشته اید را نشان میدهد و اولین پیشنهاد هم به صورت هایلایت و انتخاب است که اگر بعد از آن مثلا پرانتز یا سیمی کالن بزنی همان کدی که در لیست است به صورت کامل نوشته میشود و در ادامه پرانتز را اضافه میکند
این حالتی که عرض کردم حالت دیفالت هست ولی مدتیه که نمیدونم کدوم دکمه رو زدم که بعد از این که اول کد نوشته میشود همان لیست کشویی باز میشود و کد پیشنهادی هم به صورت درست دور آن خط است ولی انتخاب و هایلایت نیست که که اگر بعد از آن مثلا پرانتز گذاشته شود کلمه انتخابی را نمینویسد و کد تا همانجایی که خود به صورت دستی نوشته ای میماند و اگر بخاهیم که آن کد انتخابی که دورش خط است اضافه شود باید یه فلاش چایین چیزی بزنی که به صورت هایلایت در بیاید و انتخاب کامل شود که بعد از این کار با زدن کاراکتر دیگه آن کد به صورت کامل نوشته میشود

البته بنده چند بار هم جستجو کردم که تنظیمات برنامه را به حالت دیفالت برگردانم که همچین گذینه ای رو پیدا نکردم

لطفا اگه کسی از دوستان تجربه این کار رو داره و میداند که مشکل من کجاست ممنون میشم که بگه با تشکر از عزیزان