سلام

یه مشکلی تو اکسس برام پیش اومده لطفا هر کی می دونه کمک کنه

من 5 تا Table دارم که تو هر کدوم یه column هست به نام Vaziate که سه مقدار مشخصی می گیرد

حالا من می خواهم با Query از این 5 جدول تمام رکوردهایی که فیلد Vaziate اونا برابر یک مقدار مشخصی است لیست کنم

این کار برای یه جدول با Query عین آب خوردنه ولی یرای بیشتر از یکی نمی دونم چی کار کنم

یکی به من گفت از این روش استفاده کنم
SELECT * FROM TABLE1
UNION
SELECT * FROM TABLE2

این روش شما روش خوبی بود
ولی یه مشکلات عجیبی داشت
مثلا دو تا کد زیر رو ببینید

SELECT Tbl_Gdentist.date, Tbl_Gdentist.time, Tbl_Gdentist.Bi_code, Tbl_Gdentist.total FROM Tbl_Gdentist WHERE((Tbl_Gdentist.VaziatePardakhat)="بیمه")
UNION SELECT Tbl_Gother.date, Tbl_Gother.time, Tbl_Gother.Bi_code, Tbl_Gother.total FROM Tbl_Gother
WHERE ((Tbl_Gother.VaziatePardakht)="بیمه");

SELECT Tbl_Gdentist.date, Tbl_Gdentist.time, Tbl_Gdentist.Bi_code, Tbl_Gdentist.total FROM Tbl_Gdentist
UNION SELECT Tbl_Gother.date, Tbl_Gother.time, Tbl_Gother.Bi_code, Tbl_Gother.total FROM Tbl_Gother
WHERE (((Tbl_Gdentist.VaziatePardakhat)="بیمه") AND ((Tbl_Gother.VaziatePardakht)="بیمه"));

من هر دو تا ایها رو امتحان کردم اولا اینکه هر دوتا شون وقتی میزنی اجرا بشن یک صفحه با میشه مقادیر
Tbl_Gdentist.VaziatePardakhat و Tbl_Gother.VaziatePardakht
رو باید وارد کنیم

به علاوه اصلا درست جواب نمیده مثلا من وارد می کنم بیمه برام یه رکوردی میاره که مربوط به یه مقدار دیگه (مثلا آزاد) هست !!!!!!!!!!!!!!!
ه