نمایش نتایج 1 تا 21 از 21

نام تاپیک: راه حل برای مشکل ک و ی فارسی

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار Nightbat
    محل زندگی
    ایران - تهران

Lightbulb راه حل برای مشکل ک و ی فارسی

من در سایت یه سرچ کردم، به صورت پراکنده تاپیکهایی در این رابطه دیدم، گفتم شاید بد نباشه یه تاپیک در اینجا درست کنم که بتونیم توش کامل نتیجه گیری کنیم:
    تا اونجایی که من می دونم، بهترین راه حل برای حل مشکل ک و ی اینه که وقت ورود به DB با یک ک و ی استاندارد ( واحد ) Replace شن ( اگه دوستان نظر دیگه ای دارن بگن ). راههایی که برای این مورد در وب به ذهنم می رسه اینه:
    1- با clientSide Script ها مثل javaScript مقادیر را از طرف کلاینت Replace کنیم یا اجازه استفاده از یکی از حروف را به کاربر بدهیم

2- اگه از لایه استفاده می کنیم تو لایه ها تمام پارامترهای Sp ها رو replace کنیم ( من در یه پروژه اینکار رو کردم و خیلی هم راحت بود، چون تو CodeGenerator که برای این پروژه نوشتم این خطها رو اضافه کردم و در طول پروژه راحت بودم! ) ولی اگر لایه بندی نبود چی !!؟؟؟

3- تو تمام SP ها قبل از هر کار پارامترها را replace کنیم ( که به نظر منطقی نمی آد!! )

4-از trigger استفاده کنیم ( که باز هم روی تمام Table ها باید انجام بدیم )

اگه دوستان روشهای دیگه ای می دونن بگن و اینکه بالاخره کدوم یکی از این روشها بهتره ؟!
    آخرین ویرایش به وسیله Nightbat : سه شنبه 02 مرداد 1386 در 09:42 صبح دلیل: برای آیتم ها شماره گذاشتم ...

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •