فایل هایی که در اختیار دارم نه با نرم افزار دیتامنیجر و نه با نرم افزار مخصوص فایل های هگزا خوانده نشد.
با برنامه دیتامنیجر که امکان پذیر نیست چرا که اطلاعات موردنظر شامل هیچ از کدام از دسته دیتابیس های نرمال نیست و معمولا توسط برنامه نویس ساختار آن تعیین و به صورت یک فایل تعریف شده از نوع رکورد با آن برخورد می شود.
و البته در این رابطه در موارد متعددی به صورت مشابه پاسخ عرض کردم
یکی از این موارد پست شماره 194 در لینک ذیل:
https://barnamenevis.org/showth...=41062&page=20
ولیکن در این برنامه های مدیریت مدرسه برای تحت داس نسخه های متعددی را دیدم که دیتابیس های آنها متفاوت بود ولیکن در بدترین حالت نیز به با صرف زمان و تستهای مختلف می توان پی به ساختار رکوردی فایلها برد و بر همان اساس می توانید اطلاعات را بیرون بکشید و در محطی که می خواهید وارد کنید.
خیلی وقت پیش مورد مشابهی را برای مرکز آموزش عالی سما انجام داده بودم که از یکی از همین برنامه های تحت داس مدیریت نمرات دانشجو را خوانده و به خروجی sql بصورت یونی کد تبدیل می کرد و در یک برنامه تحت وب قابلیتهای نمایش و جستجو و... را ارائه می کرد ولی اطلاعات مربوطه در محیط داس خیلی ساده و با کدپیچ ایران سیستم بود.

محیط برنامه دیتامنیجر تو سیستم من در بیشتر قسمت ها (غیر از دکمه های صفحه اصلی) ناخوانا می آد.
احتمالا در تنظیم زبانهای سیستم خود در بخش regional and langauge option موجود در کنترل پنل خود مشکل دارید
در آدرس فوق تب اول (regional option) فارسی و تب سوم (advance) باید عربیک باشد.