بله، هر چیزی که به برنامه نویسی ربط داشته باشه. لطفا برای اینطور سوال ها پست ایجاد نکنید ، هر کسی مقاله ای میخواد ارائه بده ، از طریق پیام خصوصی باهام در میون بذاره
شما همت کنید ، یه جوری با هم کنار می یایم. پست دادن هرچه بیشتر در این جور تاپیک ها که جنبۀ اعلان دارن ، قدیمی کردن پست های اصلی و مهمه.
در پست 9 این تاپیک گفتم:
ما مجلۀ برنامه نویسی داریم راه می ندازیم نه مجلۀ شبکه. منم موافقت کردم در مورد شبکه مقاله بنویسید (یا حتی یه ستون ثابت می تونیم بذاریم برای برنامه نویسی و امنیت شبکه)
در پست 32:
دوستان لطفا بحث رو off-topic نکنید.
بحث شبکه همینجا تموم میشه؛ نتیجه: مقالات شبکه که مرتبط با برنامه نویسی باشن ، درست مثل دیگر زبان/محیط/پلتفرم/... ها در این مجله جایی خواهند داشت. هیچ زبان/محیط/... ای هم برتری نسبت به دیگری نداره و دعوت می کنم از هر کسی که در هر زمینۀ مرتبط با برنامه نویسی تخصصی داره ، برای مجله مقاله بنویسه (همۀ شاخه ها هم به طور یکسان ارزش گنجونده شدن در مجله رو دارن)
در پست 89 (بخش های مجله):
...
• شبکه: برنامه نویسی شبکه
امنیت: امنیت شبکه ، امنیت نرم افزار و RCE ، رمزنگاری
• اخبار دنیای برنامه نویسی
...
حالا شما پس از اعلام آمادگی در پست های 7 و 17 و 91 و 94 برای مقالۀ شبکه و امنیت شبکه ، تازه میگید:
ولی می خواستم ببینم بحث امنیت شبکه هم مطرح هست دیگه و اگر بله منظور نرم افزار های مورد استفاده است یا روش های ان(رمزنگاری و ....)؟
دوست عزیز این پست ها آف تاپیک محسوب میشه و ارزش این تاپیک رو پایین می یاره (روی سخنم با شما نیست ، با هرکسی هستم که آف تاپیک میده از جمله خودم)

هر چیز مربوط به برنامه نویسی
Everything related to programming
كل ما يتعلق بالبرمجة
Tout ce qui a trait à la programmation
Todo lo relacionado con la programación