نقل قول نوشته شده توسط محسن فراهانی مشاهده تاپیک
سلام و عرض تشکر فراون از مجموعه بسیار عالی که در اختیار عموم قرار دادین، خیلی ممنون میشم اگه این آموزش رو ادامه بدین تا بتونیم بیشتر از آموزش های خوب شما استفاده کنیم.
من سه تا سوال داشتم در مورد این آموزش:
1- برای insert یا update یک مطلب در مدیریت اگر تیک remember زده نشده باشه در هنگام لاگین ، مطلبی که در دیتابیس قرار می گیرید aoutr_id رو برابر NULL قرار میده.این مشکل می خواستم بدونم از کجا برطرف میشه

2- هنگامی که من در سایت می خوام مطالبم رو نمایش بدم order_by اصلا کار نمیکنه من در model هرچقدر تغییر در order_by ایجاد می کنم تغییر نمیکنه

3- چطور میشه یک ویرایشگر مثله TinyMCE به قسمت مطالب اضافه کرد بطوری که امکان قرار دادن تصویر هم وجود داشته باشه ؟ اگر این مورد رو توضیح بدین ممنون می شم
ممنون از نظرتون:
۱- این مورد رو تا بحال کسی نداشته منم توی ویدیوها اگر دقت کرده باشین تیک رو گذاشتم ولی ازش استفاده نکردم.
۲- بحث order by چون join داره انجام میشه باید براش تعیین کنید که بر حسب چه چیزی order بشه. حال با این حساب برگردید و برحسب شماره id‌ مطالب اون رو order کنید
۳- این کار راحته البته من ckeditor را پیشنهاد میکنم که پلاگین آپلود فایل هم داره. برای نصبش هم نمونه کدهای خود ckeditor همه چیز ر کامل برای php آموزش داده و صرفا باید نصب و استفاده ازش رو یاد بگیرید.