نقل قول نوشته شده توسط BahmanDB مشاهده تاپیک
سلام مهندسین گرامی بنده می خام با دستگاه های کارت خوان که در فروشگاهها جهت دریافت وجه با کارت عابر بانک هستن ارتباط برقرار کنم . دوستان اگه اطلاعاتی بدین ممنون میشم .
من میخام بعد از گرفتن رمز کاربری مبلغی که دستی وارد میشه رو ازطریق برنامه وارد کنم .
با تشکر . . .
سلام و خسته نباشید بنده هم قصد استفاده از کارت خوان دارم ولی ما مستقیم از دستگاه کارت خوان استفاده نمیکنیم بلکه به وسیله یک کنترولر که تهیه میکنیم ارتباط به دستگاه کارت خوان برقرار میکنیم مبلغ میگیرم و میفرستیم به دستگاه و از دستگاه میگیریم میدیم به برنامه برای رسید مشتری.
دستگاه اش رو من خریدم.
photo_2018-04-18_10-51-36.jpg
اول من فکر میکردم خود دستگاه کارت خوان دارم میخرم وقتی امد دیدم این طوری هستش و 12 تا شرکت هستش که 12 نوع کابل مخصوص با دستگاه کارت خوان داره سفارش بدید با یه سی دی آموزشی در اختیار شما قرار میده خود من از منشور سیمین سفارش دادم ولی کابل شو بر حسب مدل دستگاه نمیدانستم سفارش ندادم وقتی دستگاه امد مجبور شدم یه بار دیگه سفارش بدم . خواستی سفارش بدی مدل کارت خوانت رو بگو بلای که سر من امد سر شما نیاد که برای بار دوم هزینه پست الکی بدید یک بار بیاد کامل براتون. روشش همین من تست نکردم چون منتظر کابلش هستم چون تازه سفارش دادم ولی خوبی این هستش به سه تا دستگاه کارت خوان میتوانید ارتباط برقرار کنید.