نمایش نتایج 1 تا 40 از 1748

نام تاپیک: طراحی رابط کاربری - UserInterface

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: طراحی رابط کاربری - UserInterface

نقل قول نوشته شده توسط رامین مرادی مشاهده تاپیک
    سلام مهندس عزیز. شما که استاد مایی کاش اینجور حرف نزنید. اولا شما عکسای برنامتون رو گذاشتید اینجا پس هرکی تو این فروم عضوه میتونه بیاد و نظر بده . نظر سنجی یعنی همین که هرکی دید نظر بده نه اینکه به صورت فرمالیته دو نفر ادم مشخص فقط نظر بدن.
    دوما ایشون نظرشون رو به صورت ضرب المثل بیان کردن کجای اینکار بی ادبیه؟ با این استدلال پیش بریم فاتحه همه شعرا و ادیبان این مملکتو باید خوند.

من و شما و ایشون که مهندس هستیم و نسبت به بقیه تو دنیای ارتباطات فعال تریم و تو سایتهای مشابه و فروم های مشابه بحث و کل کل مفید و همکاری تو پروژه های آزاد رو میبینیم، کاش در این گونه موارد هم حرفای همه رو بشنویم حتی اگه باب میلمون هم نباشه. یادمون باشه همین نظرات مخالف و منفی میتونه جرقه ای باشه تو پیشرفت کارامون. همین نظر میتونست باعث بشه شما روی این پروژتون کار کنید و با طرح های امروزی زیباترش کنید. هم احترام به حقوق مصرف کننده س هم نشونه پیشرفت برنامتون بعد از چند سال .(هر چند من خودم طرحتون رو دوس دارم.از رنگبندیش فونتش اندازه متنهاش خیلی خوشم اومده)
    بازم عذر میخوام منم نظر دادم با اینکه ازم نظر نخواسته بودید موفق و پیروز باشید انشالله. راستی عیدتون هم مبارک
    سلام
    جناب مرادی و جناب farhad_shiri_ex عزیز

در این خصوص که انتقاد باعث پیشرفت میشه اتفاقا نکته ای هستش که من خودم هم روش تاکید خاص دارم و همیشه از نقد بیشتر از تعریف خوشم میاد چون نقد باعث پیشرفت در کار میشه و تعریف باعث توقف کار
    ولی در خصوص پیام دوستمون با اون رنگ قرمز و بولد کردن و تنها دادن همین باصطلاح ضرب المثل قطعا پیامی غیر از حالت تمسخر و ... نداشت وگرنه میتونست خیلی بهتر و مناسبتر منظورشو بیان کنه و در نهایت از یک ضرب‌المثل هم استفاده کنه اگر لازم بود

ضمنا در مورد همین فرم و استفاده از طرح های روز و ... هم اینکار تا حد زیادی از چند ماه پیش انجام شده و در حال تکمیله و بعد از تکمیل روی برنامه میاد ولی با توجه به حساسیت قضیه و اینکه مشتریان با این طرح یه طورایی انس گرفتن و این چیزی هست که از زبان خودشون بیان شده باید با احتیاط این اقدامات انجام بشه و تغییرات جدید به همراه حالت قبلی بتونه عرضه بشه که خود همین هم باعث گرفتن وقت بیشتری برای طراحی اصولی و درست میشه و نمیشه صرف اینکه طرح کاملا امروزی نیست به یکباره دچار چیزی شبیه جو زدگی شد و اقدامات غیر منطقی و تعصبانه انجام داد که آرامش کلی کار و طرح رو بهم بزنه
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

نقل قول نوشته شده توسط vbhamed مشاهده تاپیک
    سلام
    جناب مرادی و جناب farhad_shiri_ex عزیز

در این خصوص که انتقاد باعث پیشرفت میشه اتفاقا نکته ای هستش که من خودم هم روش تاکید خاص دارم و همیشه از نقد بیشتر از تعریف خوشم میاد چون نقد باعث پیشرفت در کار میشه و تعریف باعث توقف کار
    ولی در خصوص پیام دوستمون با اون رنگ قرمز و بولد کردن و تنها دادن همین باصطلاح ضرب المثل قطعا پیامی غیر از حالت تمسخر و ... نداشت وگرنه میتونست خیلی بهتر و مناسبتر منظورشو بیان کنه و در نهایت از یک ضرب‌المثل هم استفاده کنه اگر لازم بود

ضمنا در مورد همین فرم و استفاده از طرح های روز و ... هم اینکار تا حد زیادی از چند ماه پیش انجام شده و در حال تکمیله و بعد از تکمیل روی برنامه میاد ولی با توجه به حساسیت قضیه و اینکه مشتریان با این طرح یه طورایی انس گرفتن و این چیزی هست که از زبان خودشون بیان شده باید با احتیاط این اقدامات انجام بشه و تغییرات جدید به همراه حالت قبلی بتونه عرضه بشه که خود همین هم باعث گرفتن وقت بیشتری برای طراحی اصولی و درست میشه و نمیشه صرف اینکه طرح کاملا امروزی نیست به یکباره دچار چیزی شبیه جو زدگی شد و اقدامات غیر منطقی و تعصبانه انجام داد که آرامش کلی کار و طرح رو بهم بزنه
    سپاس از پاسخ شما دوست عزیز!
    منهم موافقم! انتقاد صحیح و به جا خیلی هم خوبه! ولی به نظر من هم این دوستمون مقصود دیگری داره! که به نظر من هم بهتره اصلا براش انرژی نذارید جواب شما کاملا گویا بود و هست.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول نوشته شده توسط farhad_shiri_ex مشاهده تاپیک
    سپاس از پاسخ شما دوست عزیز!
    منهم موافقم! انتقاد صحیح و به جا خیلی هم خوبه! ولی به نظر من هم این دوستمون مقصود دیگری داره! که به نظر من هم بهتره اصلا براش انرژی نذارید جواب شما کاملا گویا بود و هست.
    ایرانی‌ها کلا ظرفیت انتقاد رو ندارند

مقصود من هم این بود که این طرح قدیمی و از رده خارج هست

در ضمن مدیر انجمن برنامه نویسی مگر چه جایگاه بزرگی دارد که همه اومدن داران پاچه خواری مدیر رو میکنن؟

نقل قول نوشته شده توسط 336699 مشاهده تاپیک

در ضمن مدیر انجمن برنامه نویسی مگر چه جایگاه بزرگی دارد که همه اومدن داران پاچه خواری مدیر رو میکنن؟
    دوست عزیز
    در این انجمن هیچ کس هیچ جایگاه بالاتری نداره مگر به علم و دانش و تجربه و اخلاق
    در مورد انتقاد هم نظر خودم رو گفتم ولی اتفاقا اینطور که برمیاد ظاهرا شما ظرفیت انتقاد ندارید
    دوستان دیگه هم نظراتشون رو گفتن ولی من نمیدونم هدف شما چیه از نسبت دادن عناوین کوچه بازاری به افراد محترم گروه که این کار اصلا در شان یک برنامه نویس نیست که اونها رو پاچه خوار و ... می‌دونید (البته اگر برنامه نویس هستید)
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

نقل قول نوشته شده توسط 336699 مشاهده تاپیک

واقعا متاسفم برای شما. البته دقیقا حدس می زدم که این حرف رو خواهید زد. همونطور که گفتم بنده با هیچکدوم از دوستان کل این سایت هیچ ارتباط دوستی ندارم البته از بعضی از دوستان مثل آقای گلبافان سوال پرسیدم و زحمت کشیدن جواب دادند ولی خدا رو شکر نیازی به پاچه خواری ندارم در حد خودم توانایی دارم و کارم راه می افته. با آقای vbahmad نه در زمینه کاری مشترک هستیم و نه زبان برنامه نویسی و نه محل کار و زندگی و نه یادم میاد حتی یک مورد پیام بین ما رد و بدل شده باشه (مدیر سایت می تونه گواهی بده). من فقط حقیقت رو گفتم.
    البته اینطور نظرات شما هم هیچ اهمیتی برای بنده نداره فقط جهت روشن شدن مطلب جواب دادم وگرنه شما هر جور خواستید فکر کنید.

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 14 دی 1394, 13:16 عصر
  2. آموزش: طراحی رابط کاربری پروژه + سورس
    نوشته شده توسط birtemp در بخش WPF
    پاسخ: 6
    آخرین پست: شنبه 26 مرداد 1392, 00:45 صبح
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 26 فروردین 1391, 16:51 عصر
  4. طراحی رابط کاربری نرم افزار هایتان به چه شکل است ؟
    نوشته شده توسط sara66 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 8
    آخرین پست: دوشنبه 05 دی 1390, 18:34 عصر
  5. طراحی رابط کاربری GUI
    نوشته شده توسط linux در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 20 بهمن 1384, 20:05 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید