نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: انجین های پولی!

کاربر دائمی آواتار 1485159
    محل زندگی
    NULL

انجین های پولی!

سلام
    همونطور که میدونید بعضی از انجین ها پولی هستن و شما مجبور هستید که برای کار با این انجین ها پولی رو بپردازید!
    اما یک سوال(!!!!!):
    بر فرض شما در قبال پرداخت پول گزافی یک انجین رو خریدید و فرداش باهاش گیم نوشتید! حالا برای این که این بازی روی سیستم یوزر کار کنه باید dll های انجین هم کنار بازی باشه!!
    پس در این صورت هرکی که بازی رو داشته باشه انجین رو هم داره!! مگه نه؟

نقل قول: انجین های پولی!

یه انجین فقط یه dll نیستش. برای اینکه شما بتونید با انجین بازی تولید کنید نیاز به هدرها و lib ها دارید که لازم نیست همراه برنامه باشن. به غیر از اون اینجور انجینها معمولا ادیتور دارن که ادیتور اونها بازی رو تولید میکنه و یا اگر هم ادیتور نداشته باشن برای کار با اونها شما نیاز به مواردی مثل داکیونت و یا toolestهای مخصوص اون انجین هستید.

محل زندگی
    NULL

خب با برنامه هایی میشه توابع رو از dll استخراج کرد و از اونها استفاده کرد!!
    ممنون.

من فکر می کنم که dll ها طوری طراحی مشند که فقط خودشون بتونن از اون استفاده کنند و کسانی که اون رو خریداری کردند. برای فعال کردن هم باید سریال یا کرک یا هر چیز دیگه ای رو داشت.

محل زندگی
    NULL

من فکر می کنم که dll ها طوری طراحی مشند که فقط خودشون بتونن از اون استفاده کنند و کسانی که اون رو خریداری کردند. برای فعال کردن هم باید سریال یا کرک یا هر چیز دیگه ای رو داشت.
    فکر نکنم دور زدن این روش هم زیاد سخت باشه!(البته برای کراکر ها)
    ممنون.

یک گیم انجین تجاری که سورس کد آن را خریداری کرده باشید (لیسانس دریافت کرده باشید) SDK را در اختیار شما قرار می دهد و این امکان را می دهد که علاوه بر لینک کردن دینامیک به dll ها، بتوانید به شکل استاتیک نیز از کتابخانه ها استفاده کنید، در نتیجه کدهای انجین در برنامه شما قرار می گیرد و نیازی به انتشار جداگانه نیستند.(البته این موضوع به قیمت و نسخه لیسانس انجین ارتباط دارد)
    دقت داشته باشید که به شکل dll مزایای زیادی خواهید داشت که معمولا ترجیح داده می شود.

نقل قول نوشته شده توسط 1485159 مشاهده تاپیک
    فکر نکنم دور زدن این روش هم زیاد سخت باشه!(البته برای کراکر ها)
    ممنون.
    بحث dll ها چیزی نیست که به همین راحتی کسی به سورس توابع برسد، dll ها را می توان disassembly کرد و به شبهه کدهایی رسید که شاید در بسیاری موارد اصلا شبیه کد اصلی هم نباشد.

بحش کرک که در ذهن شما هست ربطی به این موضوع ندارد، هدف از کرک رسیدن به قسمتی از فایل باینری هست که با تغییر آن بتوانیم مثلا تغییراتی در برنامه ایجاد کنیم یا مثلا با تجزیه و تحلیل به الگوریتم قسمتی از برنامه دست پیدا کنیم.
    رسیدن به سورس میلیون ها خط کد به همین راحتی ها نیست.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •