صفحه 25 از 44 اولاول ... 15232425262735 ... آخرآخر
نمایش نتایج 961 تا 1,000 از 1747

نام تاپیک: طراحی رابط کاربری - UserInterface

کاربر دائمی آواتار golbafan
    محل زندگی
    در قلب دوستان

نقل قول: طراحی رابط کاربری - UserInterface

نقل قول نوشته شده توسط seyedali2002 مشاهده تاپیک
    سلام من تو دیزاین برنامم به یه مشکل عجیب خوردم وقتی که فول اسکرین هستش اینطوری میشه
    تو حالت معمولی هیچ اشکالی نداره
    صرف نظر از طراحی عجیب و پر اشکال شما...
    بنظر میرسه مشکل در استفاده نادرست از ActualHeight یا MaxHeight مربوط به groupbox باشه
    همچنین ممکنه از AutoSize باشه

کاربر دائمی آواتار juza66
    محل زندگی
    هفت تپه - 7hill

سلام

دوستان میگم نظرتون راجع به صفحات ویزاردی چیه؟ یعنی کاربر با چند صفحه ویزاردی روبه رو بشه؟ آیا بازم جذابیت داره یا کار دیگه ی واس انجام بدم؟

1.jpg

این صفحه ثبت کاربره و این دسترسی ها.. آیا از همین چک باکس ها استفاده کنم یا تغییرش بدم به listbox؟؟؟

4.jpg

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

نقل قول نوشته شده توسط juza66 مشاهده تاپیک
    سلام

دوستان میگم نظرتون راجع به صفحات ویزاردی چیه؟ یعنی کاربر با چند صفحه ویزاردی روبه رو بشه؟ آیا بازم جذابیت داره یا کار دیگه ی واس انجام بدم؟

1.jpg

این صفحه ثبت کاربره و این دسترسی ها.. آیا از همین چک باکس ها استفاده کنم یا تغییرش بدم به listbox؟؟؟

4.jpg
    میشه بپرسم از چه تمی استفاده کردید ؟ چه کامپوننتی ؟

TextBox هاتون رو چه طوری به این شکل در آوردید؟
    و اون سیستم Wizard

محل زندگی
    هفت تپه - 7hill

نقل قول نوشته شده توسط NasimBamdad مشاهده تاپیک
    میشه بپرسم از چه تمی استفاده کردید ؟ چه کامپوننتی ؟

TextBox هاتون رو چه طوری به این شکل در آوردید؟
    و اون سیستم Wizard

سلام

از عکس برای دکمه هام استفاده کردم و ارث بری از دکمه
    تکس باکس ها مربوط به DevComponet
    ویزاردی صفحه هم با Panel که هرکدام رو در یوزر کنترل ساختم با Delegate کد دادم و درون panel فراخوانی کردم

همین...

حالا بنظر کاربر با صفحه ویزاردی راحتتره یا یک صفحه پشت سرهم بسازم مثه وب یعنی از بالا به پایین بصورت پشت سرهم طراحی کنم؟

یا نظر دیگه ی دارید؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمانشاه

من از DevComponent DotnetBar استفاده میکنم . TextBox هام اون علامت و نوار آبی رنگ آخر تکست باکس رو نداره ، .

از چه فونتی استفاده کردید ؟

این موضوع ویزارد بودن بهتره ، کاربر باهاش راحت تره .

از تم طوسی استفاده نکنید . خسته کننده است ،از رنگ های بهتر و شادتر استفاده کنید

محل زندگی
    هفت تپه - 7hill

تویی تنظیمات تکس باکس، Border فکر کنم اسمش بود از چهار طرف میتونی اندازه نوار و رنگ رو بهش بدی

رنگ خاکستری رو واس خاطر تم ویندوز فرم انتخاب کردم رنگ شاد هم ابی و سبز استفاده کردم.

برای ویزاردی بودن، هم راحته هر صفحه رو که پر کرد میزنه صفحه بعدی و الی اخر، در اخر هم میتونه با کلیک روی دکمه برگشت یا اون دکمه های بالا که عوض میشن، صفحه قبلی یا اول یا اخر رو انتخاب کنه، در اخر ثبت یک ریپورت بهش نمایش میدم درصورت تایید پیامک ارسال و اطلاعات ذخیره میشه و قابل ویرایش دوباره در همین صفحات ویزاردی امکان پذیره...

سلام
    دوستان خوش حال میشم در مورد برنامه من نظر بدین
    لینک: https://barnamenevis.org/showthread.p...82%D9%88%D9%82
    راستی به نظرتون ارزش داره که این برنامه رو به wpf باز نویسی کنم یا نه windows forms باشه؟؟؟

ممنون

محل زندگی
    در قلب دوستان

سلام

استفاده از ویزارد خوبه به شرطی که صفحات خلوت تر باشند
    دو تا تصویری که گزاشتید نشون میده برنامه خیلی شلوغ هست و کاربر رو گیج و خسته میکنه
    مخصوصا اون چک باکسها

محل زندگی
    در قلب دوستان

نقل قول نوشته شده توسط Mohammad_mhk مشاهده تاپیک
    سلام
    دوستان خوش حال میشم در مورد برنامه من نظر بدین
    لینک: https://barnamenevis.org/showthread.p...82%D9%88%D9%82
    راستی به نظرتون ارزش داره که این برنامه رو به wpf باز نویسی کنم یا نه windows forms باشه؟؟؟

ممنون
    لطفا تصاویر رو همینجا بزارید

نقل قول نوشته شده توسط Saeid59_m مشاهده تاپیک
    سلام به دوستان عزیزم
    منم اوایل برنامه نویسیم خیلی روی ظاهر برنامه کار می کردم و از خیلی چیزا غافل شدم . پیشنهاد من اینه (البته شخصیه)
    ما برنامه نویسا یه چیزایی علاوه بر برنامه نویسی و مسائل تکنیکی باید یاد بگیریم

1- برند سازی (خیلی مهمه) یعنی اینکه برای برنامتون تبلیغ کنید و یک برند با نام بزرگ بسازید . واقعا نیاز نیست برنامتون بزرگ باشه (قصد بی ارزش کردن کار دوستان رو ندارم خدای ناکرده ولی مثالش هلو ببینید چقدر فروش کرده)
    2- کاربر شما کمتر از یک سوم شما به جزئیات توجه می کنه اگه باورتون نمی شه از کاربراتون بپرسید پس زمینه نرافزارتون چه رنگه ؟ :)
    3- به طراحی برنامتون یه نظم خاص بدین یعنی کاربر بدونه همیشه با کلیک روی این آیکن توی تمام برنامه یه عمل انجام می شه و از تو در تو کردن پنجره ها خودداری کنید
    4- 80 در صد برنامه های محبوب در دنیا واقعا رنگ ولعاب خاصی نداره برای کاربر خیلی دلچسب تره که پنجره زود بازبشه تا اینکه زیبا باشه ! (مثال firefox و ایرانیش حسابداری نوسا و مال ایران با فروش خیلی زیاد ولی بدون رنگ و لعاب )
    5- خودتونو جای کاربر بزارید ، سیستم سفارش داده که چی بشه ... ؟ چی میخواد ؟ واقعا می بینید که اصلا رنگ و ظاهر جزو خواسته هاش بوده ؟ ... باید به خواسته هاش برسیم . من که تا حالا از کاربری نشنیدم بگه فلان برنامه خیلی باحاله چون پنجره هاش قشنگه !
    6- دسترسی همزمان به پنجره های مختلف
    7- قیمت بالا بودن نرم افزار (نرم افزارهاتون رو مفت نفروشین این کار نه به نفع شما است و نه کسی به این خاطر از شما تشکر می کنه و نه دیگه کسی ازتون می خره !!! ضریب سختی کارتون ، تلاشی که کردین که تابه اینجا برسین و هزینه ای که کردین رو در نظر بگیرید)
    8- با کاربراتون بشینید خودمونی حرف بزنید و نظرشون رو درباره برنامه های دیگه (نه برنامه خودتون) بپرسید خیلی چیزا دستگیرتون می شه .
    9- اینو همیشه در ذهن داشته باشید که کاربر تمرکزش روی کار خودش و چیزی که رئیسش ازش خواسته ، هست نه برنامه شما ...!

ببخشید زیاده گویی کردم
    بهترین نظری که توی این تاپیک دیدیم تا به امروز این نظر بوده!
    اتوماسیون اداری میشناختم که شرکتش خودشو کشت تا تِم رو بروز کرد و رابط لمسی واسش ساخت! ولی بالغ بر 90% استفاده کننده ها بعد از 2 سال از ارایه تم جدید از تم قدیم استفاده میکردن! تا شرکت مجبور شد تم قدیم رو از روی تمام نسخه هاش حذف کنه!
    به شخصه حتی ذره ای وقت روی زیبا بودن وقت نمیزارم! ترجیح میدم بازخورد برنامه و در دسترس قرار بودن ابزارها برای سهولت استفاده رو مد نظر قرار بدم

نقل قول نوشته شده توسط black_fire667 مشاهده تاپیک
    بهترین نظری که توی این تاپیک دیدیم تا به امروز این نظر بوده!
    اتوماسیون اداری میشناختم که شرکتش خودشو کشت تا تِم رو بروز کرد و رابط لمسی واسش ساخت! ولی بالغ بر 90% استفاده کننده ها بعد از 2 سال از ارایه تم جدید از تم قدیم استفاده میکردن! تا شرکت مجبور شد تم قدیم رو از روی تمام نسخه هاش حذف کنه!
    به شخصه حتی ذره ای وقت روی زیبا بودن وقت نمیزارم! ترجیح میدم بازخورد برنامه و در دسترس قرار بودن ابزارها برای سهولت استفاده رو مد نظر قرار بدم

سلام
    اشتباه بزرگی می کنید که اهمیتی به UI نمی دید ، بازخورد برنامه و در دسترس بودن ابزار ها و ... به جای خود ، بحث اهمیت دادن به رابط کاربری ، تضادی با این مسائلی که فرمودید نداره
    آخرین ویرایش به وسیله Mahmoud.Afrad : دوشنبه 26 تیر 1396 در 08:05 صبح
    قوانین سایت برنامه نویس [ به سوالات از طریق پیام خصوصی پاسخ داده نمی شود ]

محل زندگی
    هفت تپه - 7hill

تشکر از نظراتتون دوستان

میگم نظرتون راجع به یک یوزر کنترل واس نمایش مثه دیتاگرید چیه؟ چطور میشه از دیتاگرید مشتق گرفت و نیازی نباشه دوباره کدنویسی زیادی واس یوزر کنترل انجام داد؟

usercontrol.png

سلام دوستان چطوری برنامه رو قشنک گنم مثل برنامه های شما دوستان من تازه کار هستم
    Untitled.jpg

1.jpg

-2.jpg

3.jpg

4.png

محل زندگی
    هفت تپه - 7hill

نقل قول نوشته شده توسط hamix666 مشاهده تاپیک
    Untitled.jpg

1.jpg

-2.jpg

3.jpg

4.png

همینجوری هم زیباست فقط واس نظم داشته باشید تو چیدمان و استفاده از هر عکسی نباست استفاده بشه مثل لاگینتون

Untitled.jpg

1.jpg

-2.jpg

3.jpg

4.png
    بسیار عالی
    فقط یه چیزی اون منوی بالا که فکر کنم کامپوننت دات نت بار هست چرا تا وسط اومده بعد نیست !!!! یا من دارم اشتباه میکنم
    بهتر نیست تا انتها باید و کامل بالای تصویر رو بگیره ؟

یه نکته دیگه اگه من بودم اون رنگ قرمز بالای یکسری پنجره ها رو حذف میکردم و از رنگ دیگه ای استفاده میکنم
    حقیقتش رنگ ها یکم بیروحه و خسته کننده هست

مثلا توی منوی عمودی سمت راست رنگ رو از حالت گرادینت بر دارید و تک رنگ بزارید قشنگ تر میشه
    و یا قسمت مدیریت باشگاه که تعداد حاضرین و اعضا رو نشون میده الان اصلا شماره هاش خوانا نیست کلا اون قسمت رو یه دستی بهش بیا
    این آیکون های close و Minimize هم اگه تغییر بدی بهتر میشه

ترو خدا ببخشید اینهمه ایراد گرفتم چون میخوام برنامت خوب بشه ( البته خوب سلیقه ایم هست و من یه چیز کلی عرض کردم یعنی خودم رو گذاشتم بجای استفاده کننده از این برنامه )

موفق باشید

همینجوری هم زیباست فقط واس نظم داشته باشید تو چیدمان و استفاده از هر عکسی نباست استفاده بشه مثل لاگینتون
    مرسی از شما چطور می تونم مثل پنجره های برنامه شما کنم ؟ منظورم دور پنجره و سر برگ هست بهم بگبم کدوم صفحه ها مشکل داره و مشکلشون هم بگید؟ ممنون می شم

نقل قول نوشته شده توسط sadeghpa80 مشاهده تاپیک
    بسیار عالی
    فقط یه چیزی اون منوی بالا که فکر کنم کامپوننت دات نت بار هست چرا تا وسط اومده بعد نیست !!!! یا من دارم اشتباه میکنم
    بهتر نیست تا انتها باید و کامل بالای تصویر رو بگیره ؟

یه نکته دیگه اگه من بودم اون رنگ قرمز بالای یکسری پنجره ها رو حذف میکردم و از رنگ دیگه ای استفاده میکنم
    حقیقتش رنگ ها یکم بیروحه و خسته کننده هست

مثلا توی منوی عمودی سمت راست رنگ رو از حالت گرادینت بر دارید و تک رنگ بزارید قشنگ تر میشه
    و یا قسمت مدیریت باشگاه که تعداد حاضرین و اعضا رو نشون میده الان اصلا شماره هاش خوانا نیست کلا اون قسمت رو یه دستی بهش بیا
    این آیکون های close و Minimize هم اگه تغییر بدی بهتر میشه

ترو خدا ببخشید اینهمه ایراد گرفتم چون میخوام برنامت خوب بشه ( البته خوب سلیقه ایم هست و من یه چیز کلی عرض کردم یعنی خودم رو گذاشتم بجای استفاده کننده از این برنامه )

موفق باشید
    مرسی از شما دوست من
    -منو کنارش یک ساعت و تاریخ بود که دیدم اضافه هست ور داشتم ولی یادم رقتت تا انتها بگشمش سوتی دادم مرسی که گفتی
    -منم مشکلم همون جاست اون رنگ قرمز واسه ویندوز هست بنظرت چی کارش کنم که بهتر بشه چون رنگش رو نمی تونم عوض کنم
    -آره موافقم رنگ عدد ها رو غوض می کنم آیکن بهم می تونین معرفی کنین ؟

یه سوال و مشگل اونم اینگه صفحه اضلی رو وقتی دیفالت میزارم روی حالت ماکسیمم پاین صفحه میره زیر نوار استارت منو و دیده نمی شه اینو چی کار کنم؟

بعداشم خیلی خوشحال می شم که ایراداشو بهم میگین واسه همین گداشتم اینجا که دوستای هنرمند وماهرم نظر بدن تا بهتر شه همیشه چند فکر بهتر از یه فکر هست

مرسی از شما دوست من
    -منو کنارش یک ساعت و تاریخ بود که دیدم اضافه هست ور داشتم ولی یادم رقتت تا انتها بگشمش سوتی دادم مرسی که گفتی
    -منم مشکلم همون جاست اون رنگ قرمز واسه ویندوز هست بنظرت چی کارش کنم که بهتر بشه چون رنگش رو نمی تونم عوض کنم
    -آره موافقم رنگ عدد ها رو غوض می کنم آیکن بهم می تونین معرفی کنین ؟ آیکون برای Close و Minimize رو خودت با Button بساز بهترین راه حله

2016-10-17 000000.jpg
    مثل تصویر بالا انن دکمه های معمولیه ویندوزه که با تغییرات اینشکلی شده

یه سوال و مشگل اونم اینگه صفحه اضلی رو وقتی دیفالت میزارم روی حالت ماکسیمم پاین صفحه میره زیر نوار استارت منو و دیده نمی شه اینو چی کار کنم؟

protected override void OnHandleCreated(EventArgs e)
    {
    base.OnHandleCreated(e);
    this.Bounds = Screen.PrimaryScreen.WorkingArea;
    }

کد بالا رو بزار توی فرمت تسکبار میاد رو

بعداشم خیلی خوشحال می شم که ایراداشو بهم میگین واسه همین گداشتم اینجا که دوستای هنرمند وماهرم نظر بدن تا بهتر شه همیشه چند فکر بهتر از یه فکر هست
    توی نوشته خودت برات نوشتم

{
    base.OnHandleCreated(e);
    }

توی نوشته خودت برات نوشتم

{
    base.OnHandleCreated(e);
    }
    ببین نمی خوام تسک بار بیاد رو می خوام برنامه تا بالای تسک بیاد زیره تسک نره

ببین نمی خوام تسک بار بیاد رو می خوام برنامه تا بالای تسک بیاد زیره تسک نره
    همين جوابت رو ميده تست كن دقيقا همونيه كه مي خواي

همين جوابت رو ميده تست كن دقيقا همونيه كه مي خواي
    آره درست شد مرسی
    کسی دیگه نیست نظر بده ؟

محل زندگی
    هفت تپه - 7hill

این شد دیتاگرید من

Untitled.png

سلام

1.jpg

4.jpg
    دوست عزیز اول تبریک بابت سلیقه خوبتون
    بعد یه خواهشی دارم میشه از این ویزار کدی نمونه ای سمپلی چیزی بزارید تا یاد بگیریم چی کار کنیم این جوری بشه

ممنون و تشکر

نقل قول: نظر در مورد طراحی ظاهر برنامه ...

سلام دوستان

در تصویر زیر:

این منوی عمودی سمت راست رو با چه ابزاری میشه درست کرد؟ از ابزار های استاندارد ویژوال استدیو هم میشه یه همچین چیزی در آورد؟

نقل قول: نظر در مورد طراحی ظاهر برنامه ...

نقل قول نوشته شده توسط ShahinRad97 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان

در تصویر زیر:

این منوی عمودی سمت راست رو با چه ابزاری میشه درست کرد؟ از ابزار های استاندارد ویژوال استدیو هم میشه یه همچین چیزی در آورد؟
    توی مجموعه کامپوننت های دات نت بار به اسم SideBar میتونی استفاده کنی و خودت به سلیقه خودت تغییرش بدی

کاربر دائمی آواتار rahmatipoor
    محل زندگی
    ---

این شد دیتاگرید من

Untitled.png

بسیار عالی
    اگه براتون مقدور هست آموزش نحوه ساختن این دیتاگرید رو هم بگید

فقط یه موضوع توی فرم هست اینکه چرا سه تا دکمه برای جستجو گذاشتید. می تونستید با یک دکمه انجام بدید

کاربر دائمی آواتار aliramazani
    محل زندگی
    اصفهان

این شد دیتاگرید من

Untitled.png
    چه دیتاگرید قشنگی
    چطور ساختیش
    تاریخ شمسیت چه کامپوننتیه

محل زندگی
    در قلب دوستان

سلام
    یکی از تجربیات بنده این بود که بشینم فکر کنم نرم افزارم تا چه حد باید ساده باشه تا مبتندی ترین کاربرها هم بتونن باهاش کار کنن
    اخیرا برای پدرم (صاحب گل فروشی) یک برنامه حسابداری به غایت ساده طراحی کردم و با علم به این که ایشون صرفا میتونن با کامپیوتر فیلم و آهنگ ببینن این کار رو کردم
    برای همین باید برنامه رو اونقدر ساده درش میاوردم تا براشون مبهم نباشه
    همچنین بعد از اینکه برنامه رو براش اجرا کردم نشستم کنارشون و دقت کردم که دقیقا دارن چکار میکنن....

خب فکر میکنید نتیجه چی بوده؟
    نرم افزار بسیار سخت و گیج کننده بود (البته برای پدر عزیزم) و کار کردن باهاش نیاز داشت که شخص حتما آموزش ببینه و چندین و چند بار تکرار کنه

تصاویر اولیه از برنامه رو میزارم تا ببینید و به سادگی (و یا شایدم پیچیدگیش) پی ببرید
    در پست های بعدی تصاویر برنامه نهایی رو میزارم تا ببینید چه تغییراتی داده شد...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

کاربر دائمی آواتار ebrahim.rayatparvar
    محل زندگی
    https://www.youtube.com/c/zangclass

Thumbs up نقل قول: طراحی رابط کاربری - UserInterface

مهندس برای شما سخته برنامه ساده ساده طراحی کنید از دست شما بر نمیاد
    شما باید همون حرفه ای طراحی کنید چون طراحی های قبلیتون رو دیدم خیلی زیبا بود بخصوص با Devexpress خیلی خوب کار میکنید به همون روش کار کنید مطمئن باشید کاربر راحتر کار میکنه و آموزشش خیلی راحتره.

در کل عاشق اسم برنامه شما شدم <<<<< حسابداری بابا >>>>>>

محل زندگی
    ---

نقل قول نوشته شده توسط golbafan مشاهده تاپیک
    سلام
    یکی از تجربیات بنده این بود که بشینم فکر کنم نرم افزارم تا چه حد باید ساده باشه تا مبتندی ترین کاربرها هم بتونن باهاش کار کنن
    اخیرا برای پدرم (صاحب گل فروشی) یک برنامه حسابداری به غایت ساده طراحی کردم و با علم به این که ایشون صرفا میتونن با کامپیوتر فیلم و آهنگ ببینن این کار رو کردم
    برای همین باید برنامه رو اونقدر ساده درش میاوردم تا براشون مبهم نباشه
    همچنین بعد از اینکه برنامه رو براش اجرا کردم نشستم کنارشون و دقت کردم که دقیقا دارن چکار میکنن....

خب فکر میکنید نتیجه چی بوده؟
    نرم افزار بسیار سخت و گیج کننده بود (البته برای پدر عزیزم) و کار کردن باهاش نیاز داشت که شخص حتما آموزش ببینه و چندین و چند بار تکرار کنه

تصاویر اولیه از برنامه رو میزارم تا ببینید و به سادگی (و یا شایدم پیچیدگیش) پی ببرید
    در پست های بعدی تصاویر برنامه نهایی رو میزارم تا ببینید چه تغییراتی داده شد...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

سلام طراحیتون که مثل همیشه خیلی خوبه

فقط یک نکته به ذهن من میرسه این که این نرم افزار نسبت به نرم افزارهای حسابداری دیگه ساده تره ولی برای افرادی مثل پدر بزرگوار شما که خیلی با کامپیوتر سر و کار ندارند هنوز خیلی پیچیده است. حتی برای افرادی با سواد کامپیوتری بیشتر هم شاید خیلی ساده نباشه.

شاید اگه اینجا از همون طراحی قبلی از مد افتاده ، یعنی باز شدن فرم روی فرم استفاده کنید یه مقدار ساده تر بشه

البته این موارد نظر من بود .

اسم برنامه تون هم واقعا خوبه . حتی میتونه یه اسم تجاری خوب باشه مختص نرم افزارهایی برای افرادی که کمتر با کامپیوتر آشنایی دارند ( شمار این افراد توی کشور کم نیست و بازار بالقوه خیلی خوبی هست )
    آخرین ویرایش به وسیله rahmatipoor : دوشنبه 10 آبان 1395 در 17:22 عصر

کاربر دائمی آواتار winner1
    محل زندگی
    خلخال

یه ویدیو چند ثانیه ای از منو ستاپی که با دات نت دو نوشتم اگه فرصت بشه کدش رو سعی میکنم جایی برای دانلود بزارم
    http://s8.picofile.com/file/82729341...D8%B8.mp4.html

محل زندگی
    در قلب دوستان

سلام ممنون از نظرات خوبتون
    تصاویر نهایی رو میزارم ببینید...

کار با این نسخه به گفته پدرم خیلی راحت هست (خدارو شکر)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

کاربر دائمی آواتار c0mmander
    محل زندگی
    خونمون D:

نقل قول نوشته شده توسط winner1 مشاهده تاپیک
    یه ویدیو چند ثانیه ای از منو ستاپی که با دات نت دو نوشتم اگه فرصت بشه کدش رو سعی میکنم جایی برای دانلود بزارم
    خیلی خوب بود از انیمشن استفاده کردی یا از تایمر و تغییر پوزیشن؟
    سورسش رو حتما روی گیتهاب پوش کن.

محل زندگی
    ---

سلام و خوش آمد به دوست عزیز
    چند وقت نیومدید ناراحت شدیم

این کارتون عالیه و خیلی خوب طراحی کردید

زیبا ، کار برپسند و کاربردی ، خیلی هم به کاربرها کمک میکنه

البته بنده توی برنامه هام موقع نصب برنامه ، خود ستاپ چک میکنه که چه چیزی نیازه و اتوماتیک نصب میکنه ولی بعضی جاها مشکلاتی پیش میاد که این روش شما خیلی میتونه کمک کنه

محل زندگی
    در قلب دوستان

نقل قول نوشته شده توسط c0mmander مشاهده تاپیک
    خیلی خوب بود از انیمشن استفاده کردی یا از تایمر و تغییر پوزیشن؟
    سورسش رو حتما روی گیتهاب پوش کن.
    کار قشنگی هست
    از wpf بنظرم استفاده شده

محل زندگی
    خلخال

نقل قول نوشته شده توسط golbafan مشاهده تاپیک
    کار قشنگی هست
    از wpf بنظرم استفاده شده
    نه ویندوز فرم هستش و با دات نت دو

محل زندگی
    خلخال

نقل قول نوشته شده توسط rahmatipoor مشاهده تاپیک
    سلام و خوش آمد به دوست عزیز
    چند وقت نیومدید ناراحت شدیم

این کارتون عالیه و خیلی خوب طراحی کردید

زیبا ، کار برپسند و کاربردی ، خیلی هم به کاربرها کمک میکنه

البته بنده توی برنامه هام موقع نصب برنامه ، خود ستاپ چک میکنه که چه چیزی نیازه و اتوماتیک نصب میکنه ولی بعضی جاها مشکلاتی پیش میاد که این روش شما خیلی میتونه کمک کنه
    رو حالتی که برنامه تحت شبکس اون انعظافی که من میخوام رو نصب اتوماتیک بهم نمیده

محل زندگی
    ---

مثلا چه مواردی

محل زندگی
    ---

یه سوال دیگه :

شما قرار بود گرافیست به تیمتون اضافه کنید.

حال سوال اینه که این طرح رو خودتون زدید یا گرافیست براتون زده (چون خیلی خوب شده)

محل زندگی
    خلخال

نقل قول نوشته شده توسط rahmatipoor مشاهده تاپیک
    یه سوال دیگه :

شما قرار بود گرافیست به تیمتون اضافه کنید.

حال سوال اینه که این طرح رو خودتون زدید یا گرافیست براتون زده (چون خیلی خوب شده)
    طرح های قبلی من خیلی هم خوبن این رو کسایی تایید کردن که سالهاست اونور اب کار میکنن و نشون بچه های سی پلاس کارم دادم فقط دات نتی های این سایته که تعصب دارن رو تم های اماده و اتوماسیون گرافیستم هنوز اضافه نکردم خودم کار کردم

صفحه 25 از 44 اولاول ... 15232425262735 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 14 دی 1394, 12:16 عصر
  2. آموزش: طراحی رابط کاربری پروژه + سورس
    نوشته شده توسط birtemp در بخش WPF
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 25 مرداد 1392, 23:45 عصر
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 26 فروردین 1391, 15:51 عصر
  4. طراحی رابط کاربری نرم افزار هایتان به چه شکل است ؟
    نوشته شده توسط sara66 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 8
    آخرین پست: دوشنبه 05 دی 1390, 17:34 عصر
  5. طراحی رابط کاربری GUI
    نوشته شده توسط linux در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 20 بهمن 1384, 19:05 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید