نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: آموزش الگوریتم

آموزش الگوریتم

با سلام خدمت اساتید

من رشتم الکترونیک بود(درسم تموم شد).ولی از دوران راهنمایی برنامه نویسی رو به صورت خود اموز یاد گرفتم.الان هم در یک شرکتی برای برنامه نویسی میکرو کار میکنم.توی برنامه نویسی مشکلی ندارم و به زبان سی کاملا مسلط هستم ولی تا حالا از الگوریتم برای برنامه نویسی استفاده نکردم.چند روز پیش توی اینترنت یک مطلبی دیدم برای برنامه نویسی یکی از اولین صفینه های فضایی,به بلندای 1.5 متر دفتر روی هم چیده بود و نوشته بود الگوریتم های مربوط به این صفینه رو ابتدا در این دفتر ها نوشتند(کاری به راست یا دروغ بودنش ندارم)چیزی که ذهنم رو مشغول کرده اینه که چگونه برای پروژه های بزرگ مثلا مثل همین صفینه یا یا نرم افزار هایی مثل خانواده ی CAD ها ,الگوریتم مینویسند؟؟؟؟؟یا اصلا الگوریتم مینویسیند؟!

من خودم از الگوریتم در برنامه های پروژه های دانشگاهی یا زمانی که به دیگران برنامه نویسی آموزش میدادم استفاده کردم و میدونم که چقدر خوبه برای نوشتن یک برنامه با نوشتن الگوریتم شروع کرد ولی چیزی که هست اینه که برای پروژه های شرکت که نسبتا بزرگ هم هستند اصلا نمیتونم الگوریتم بنویسم.باید چیکار کنم یا بهتره بگم برای نوشتن الگوریتم پروژه های بزرگ باید از کجا شروع کرد یا چکار کرد؟؟؟

دوستانی که تحصیلات آکادمیکی برنامه نویسی دارند لطفا جواب بدند,آیا در تحصیلات دانشگاهی میشه به این مهارت دست پیدا کرد؟

الان تازه میخوام برای شرکت یک پروژه ی جدیدی رو شروع کنم(یکمی شروع کردم)دوست دارم با الگوریتم پیش برم ,لطفا راهنمایی کنید.

نقل قول: آموزش الگوریتم

سوال من ارزش جواب دادن نداره؟

لطفا جواب بدید ؟

لطفا یک کتاب خوب در این زمینه بهم پیشنهاد کنید

بهتره سوالم رو اینجوری بگم,من دارم یک پروژه ای رو انجام میدم که الان داخلش گیج شدم,سر خط از دستم در رفته ؟الان توی چند قسمتش به آشفتگی برخوردم,باید چیکار کنم؟؟
    من راه حل مشکل خودم رو در داشتن یک الگوریتم و فلوچارت قوی میبینم!!!آیا این درسته؟؟؟؟

من برای برنامه های کوچیک یا شاید خیلی کوچیک الگوریتم نوشتم,برنامه هایی که فقط یک قسمت داشتند و یک کار رو انجام میدادند,پروژه های برزگ بدون الگوریتم هم انجام دادند.میخام ببینم برای پروژه های برزگ که شامل چند بخش میشند(منظورم پروژه های خیلی بزرگ مثل سیستم عامل نیست) به چه شکلی است؟به عنوان مثال من برای پروژه هام یک کرنل خیلی ساده برای اجرا شدن روی میکرو کنترل مورد استفاده ام نوشتم که بتونم باهاش مولی تردینگ داشته باشم و کارهایی که قراره توی برنامه انجام بشه رو به ترد های مختلفی دسته بندی کردم,این ترد ها معمولا با هم در تعامل هستند به علاوه ی این ها بخش های کنترل وقفه ها,ورودی سریال ها و ... هم داریم که همه با هم در ارتباط هستند,برای اینکه بتونم برای برنامه ای طبق ساختار بالا باید چگونه الگوریتم نوشت ؟آیا روش استانداردی برای نوشتن الگوریتم هست؟آیا نرم افزار هایی هستند که توی مدیریت پروژه (برای جلوگیری از گیج شدن) کمک کنند؟

ممنون که کمک میکنید

سلام دوستان لطفا یکی کمک کنه من نیاز دارم به دیتابیس دیکشنری فرانسه فارسی و برعکسش اینجا یه تاپیک بود ولی لینکهاش همه فیلترن از فیلتر هم رد شدم دیدم کلا فایلی برای دانلود موجودنیست جای دیگه هم پیدا نکردم توروخدا اگه کسی داره بهم بده لطفا ممنون میشم

نقل قول نوشته شده توسط avesta1 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان لطفا یکی کمک کنه من نیاز دارم به دیتابیس دیکشنری فرانسه فارسی و برعکسش اینجا یه تاپیک بود ولی لینکهاش همه فیلترن از فیلتر هم رد شدم دیدم کلا فایلی برای دانلود موجودنیست جای دیگه هم پیدا نکردم توروخدا اگه کسی داره بهم بده لطفا ممنون میشم

اولا عزیزم نباید بیای توی تاپیک من سوال خودتو بپرسی که.برای خودت یک تاپیک درست کن
    دوما این جا کسی جواب من هم نداد,برو یه جای دیگه شاید جوابت رو دادند

توروووووووووو خدا کمک کنید,چرا اینجا مثل شهر ارواح میمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 31 تیر 1393, 19:23 عصر
  2. گفتگو: اموزش الگوریتم و حل مسله
    نوشته شده توسط M0TR!X در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 16
    آخرین پست: دوشنبه 13 اردیبهشت 1389, 08:53 صبح
  3. سایتهای آموزشی
    نوشته شده توسط منصور بزرگمهر در بخش Access
    پاسخ: 13
    آخرین پست: دوشنبه 20 آذر 1385, 07:57 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید