نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: ارزیابی بازار کار زبان ++C

ارزیابی بازار کار زبان ++C

با سلام به همگی دوستان
    من در برنامه نویسی تازه کار هستم البته کتاب دایتل رو تقریبا مطالعه کرده ام.
    کمی دچار شک شده ام. آیا برای ++C بازار کار در ایران وجود داره؟
    تقریبا تمام آگهی های استخدام برنامه نویس به #C و PHP و این موارد برمیگرده.
    نظر شما چیه در این مورد؟
    میشه روی ++C و امنیت شلی اش جساب کرد؟

خیلی ممنون

نقل قول: ارزیابی بازار کار زبان ++C

نقل قول نوشته شده توسط mazmot2000 مشاهده تاپیک
    با سلام به همگی دوستان
    من در برنامه نویسی تازه کار هستم البته کتاب دایتل رو تقریبا مطالعه کرده ام.
    کمی دچار شک شده ام. آیا برای ++C بازار کار در ایران وجود داره؟
    تقریبا تمام آگهی های استخدام برنامه نویس به #C و PHP و این موارد برمیگرده.
    نظر شما چیه در این مورد؟
    میشه روی ++C و امنیت شلی اش جساب کرد؟

خیلی ممنون
    روی سی++ شما همه جوره می‌تونید حساب کنید. بازار کارش هم در هر زمینه‌ای موجوده فقط کافیه بهش مسلط باشید.
    با آگهی‌ها و تبلیغات هم کاری نداشته باش دنبال چیزی برو که فکر می‌کنی بهش علاقه داری و می‌تونی تو اون حوزه ادعایی داشته باشی.
    این مقاله رو هم مطالعه کنید.

نقل قول نوشته شده توسط کامبیز اسدزاده مشاهده تاپیک
    روی سی++ شما همه جوره می‌تونید حساب کنید. بازار کارش هم در هر زمینه‌ای موجوده فقط کافیه بهش مسلط باشید.
    با آگهی‌ها و تبلیغات هم کاری نداشته باش دنبال چیزی برو که فکر می‌کنی بهش علاقه داری و می‌تونی تو اون حوزه ادعایی داشته باشی.
    تشکر نداریم وگرنه تشکر میکردم
    آخرین ویرایش به وسیله farhad_shiri_ex : دوشنبه 27 خرداد 1398 در 08:28 صبح

با تشکر فراوان
    علاقه اصلی من opengl و opencv و cuda است ولی نبود آگهی استخدام در این زمینه خیلی منو ترسونده.

با تشکر فراوان
    علاقه اصلی من opengl و opencv و cuda است ولی نبود آگهی استخدام در این زمینه خیلی منو ترسونده.
    البته اینهایی که گفتید خیلی باهم فرق دارند شاید بشه گفت که opengl کمی به opencv نزدیک هست ولی cuda کلا بحث دیگه ای هست حالا چرا گفتم برای اینکه شما الان نگران بازار کار اینها نباش چون یاد گرفتن این مباحث تو ++c خودش 1 سال زمان میبره حالا اگر از هوش زیادی برخوردار باشید و بتونید مباحث پردازش تصویر را هم درک کنید 2 الی 3 سال طول میکشه که تو این مباحثی که گفتید expert بشید!
    البته همین الان هم شرکتهایی هستند که دارند روی opencv کار میکنند البته اگر روی opengl و اگر هم برنامه هایی را برای پردازش سمت gpu با cuda مینویسند دیگه نمیان تو آگهی بگن که شما متوجه بشی دوست عزیز!
    ولی مطمن باش تا چندسال دیگه خیلی بهتر میشه پس شما نگران نباش همه برنامه نویس ها اغلب بخاطر ایکه تو دانشگاه یک مختصری زبان ++c یاد میگیرند و با کمی جستجو هم می بینند که تو کامپیوتر خیلی گرایشها به این زبان وابسته است پیش خودشون فکر میکنند که عجب زبان ساده ای برم تو یکماه کتابخونه های مهم اش را هم یاد بگیرم بشم یک خدای زبان ++c که البته 200 درصد اشتباه میکنند بعد از چندماه کلا میرن پشت سرشونم نگاه نمیکنند البته در 18 سال گذشته عمر برنامه نویسی خودم را عرض کردم
    وقتی صحبت از opencv میکنید باید عمیقا با مباحث ماتریس ها و وکتور های بیتی و بیت ماسک و ساختمان تصویر و ... اشراف داشته باشید البته قبلش باید عمیقا اشاره گرها و ارجاع ها و الگوریتم نویسی و مباحث یادگیری ماشین و مباحث بینایی ماشین را درک کرده باشید تا بتونید موفق بشید
    ویا وقتی صحبت از cuda میکنید باید عمیقا پردازه ها و نخ ها را سطح هسته و سطح کاربری را بشناسید تا بتونید برنامه های موازی برای gpu بنویسید البته قبلش باید ساختمان نخ و نحوه موازی سازی و همزمانی تو ++c عمیقا درک کرده باشید.
    این که این کتابخانه ها اسم دهن پرکن دارند درسته! اما همون قدر هم پیچیدگی و سختی دارند

نقل قول نوشته شده توسط farhad_shiri_ex مشاهده تاپیک
    البته اینهایی که گفتید خیلی باهم فرق دارند شاید بشه گفت که opengl کمی به opencv نزدیک هست ولی cuda کلا بحث دیگه ای هست حالا چرا گفتم برای اینکه شما الان نگران بازار کار اینها نباش چون یاد گرفتن این مباحث تو ++c خودش 1 سال زمان میبره حالا اگر از هوش زیادی برخوردار باشید و بتونید مباحث پردازش تصویر را هم درک کنید 2 الی 3 سال طول میکشه که تو این مباحثی که گفتید expert بشید!
    البته همین الان هم شرکتهایی هستند که دارند روی opencv کار میکنند البته اگر روی opengl و اگر هم برنامه هایی را برای پردازش سمت gpu با cuda مینویسند دیگه نمیان تو آگهی بگن که شما متوجه بشی دوست عزیز!
    ولی مطمن باش تا چندسال دیگه خیلی بهتر میشه پس شما نگران نباش همه برنامه نویس ها اغلب بخاطر ایکه تو دانشگاه یک مختصری زبان ++c یاد میگیرند و با کمی جستجو هم می بینند که تو کامپیوتر خیلی گرایشها به این زبان وابسته است پیش خودشون فکر میکنند که عجب زبان ساده ای برم تو یکماه کتابخونه های مهم اش را هم یاد بگیرم بشم یک خدای زبان ++c که البته 200 درصد اشتباه میکنند بعد از چندماه کلا میرن پشت سرشونم نگاه نمیکنند البته در 18 سال گذشته عمر برنامه نویسی خودم را عرض کردم
    وقتی صحبت از opencv میکنید باید عمیقا با مباحث ماتریس ها و وکتور های بیتی و بیت ماسک و ساختمان تصویر و ... اشراف داشته باشید البته قبلش باید عمیقا اشاره گرها و ارجاع ها و الگوریتم نویسی و مباحث یادگیری ماشین و مباحث بینایی ماشین را درک کرده باشید تا بتونید موفق بشید
    ویا وقتی صحبت از cuda میکنید باید عمیقا پردازه ها و نخ ها را سطح هسته و سطح کاربری را بشناسید تا بتونید برنامه های موازی برای gpu بنویسید البته قبلش باید ساختمان نخ و نحوه موازی سازی و همزمانی تو ++c عمیقا درک کرده باشید.
    این که این کتابخانه ها اسم دهن پرکن دارند درسته! اما همون قدر هم پیچیدگی و سختی دارند
    با تشکر فراوان از شما دوست عزیز

کاربر جدید آواتار borderliner
    محل زندگی
    Kingston, Ontario, Canada

من بلافاصله تونستم توی کانادا کار مربوط به ++C پیدا کنم، توی دانشگاه و شهر خودمون، با اینکه توی شهر بسیار بسیار کوچیکی زندگی میکنم. الان هم استخدام یه شرکتم، که تو زمینه OpenCV و Computer Vision کار میکنه. خودم با OpenCV زیاد سروکار ندارم، ولی مدیریت کد محصولمون با منه.

سلام به همگی دوستان
    راستشو بگم بعد از یه مدت ++c و Opengl و QT خوندن یه مقدار دلسرد شدم .
    و شروع به خوندن #C کردذم. ولی راستشو بخواهید دلن اونوره.
    توی آگهی های مثلا سایت Jobinja گهگاه آگهی استخدام هست ولی مثلا هیچ وقت آگهی کارآموز ++c ندیدم.
    خلاصه اینکه می ترسم کار پیدا نشه و یا امنیت کاریش پائین باشه.
    لطفا نظراتتون رو اعلام بفرمائید.

سلام به همگی دوستان
    راستشو بگم بعد از یه مدت ++c و Opengl و QT خوندن یه مقدار دلسرد شدم .
    و شروع به خوندن #C کردذم. ولی راستشو بخواهید دلن اونوره.
    توی آگهی های مثلا سایت Jobinja گهگاه آگهی استخدام هست ولی مثلا هیچ وقت آگهی کارآموز ++c ندیدم.
    خلاصه اینکه می ترسم کار پیدا نشه و یا امنیت کاریش پائین باشه.
    لطفا نظراتتون رو اعلام بفرمائید.
    سلام،
    ببینید تمامی شرکت‌هایی که از این زبان استفاده می‌کنند معمولاً بی سرو صدا در حال توسعه‌ی محصولات بسیار خوب و پرکاربردی هستن که در سطح جهانی سرو صدا می‌کنه. اینکه شما تبلیغات و آگهی‌های استخدامی یا حتی کارآموزی نمی‌بینید به معنای این نیست که واقعاً سی++‌ تو بازار کار ما مطرح هست یا نه.
    آیا آگهی‌ها و اطلاعیه‌هایی که ما در مرجع آی‌او‌استریم اعلام می‌کنیم رو مشاهده کردین؟
    آیا در جریان پروژه‌هایی که تحت سی++ داره توسعه پیدا می‌کنه هستید؟

من نمی‌خوام به شما تاکید کنم که سی‌شارپ رو یاد نگیرید، چرا که خودم به چند زبان دیگه‌ای به جز سی++ به ویژه سی‌شارپ مسلط هستم. اما پیشنهادم این هست که دلسرد نشید و اساس کارتون رو فقط بر روی سی‌شارپ نچینید. (زبان‌ها ابزار‌های کاری ما هستند).

پیشنهادم این هست در تلگرام به گروه‌های زیر ملحق بشید و در سایت iostream.ir که معمولاً در این حوزه‌ها اطلاع‌رسانی دقیق‌تری داره مراجعه کنید تا با جامعه‌ی سی‌++ و کیوت بیشتر آشنا و در ارتباط باشید.

گروه سی/سی‌پلاس‌پلاس مُدرن
    گروه سی‌پلاس‌پلاس و کیوت

موفق باشید.

سلام،
    ببینید تمامی شرکت‌هایی که از این زبان استفاده می‌کنند معمولاً بی سرو صدا در حال توسعه‌ی محصولات بسیار خوب و پرکاربردی هستن که در سطح جهانی سرو صدا می‌کنه. اینکه شما تبلیغات و آگهی‌های استخدامی یا حتی کارآموزی نمی‌بینید به معنای این نیست که واقعاً سی++‌ تو بازار کار ما مطرح هست یا نه.
    آیا آگهی‌ها و اطلاعیه‌هایی که ما در مرجع آی‌او‌استریم اعلام می‌کنیم رو مشاهده کردین؟
    آیا در جریان پروژه‌هایی که تحت سی++ داره توسعه پیدا می‌کنه هستید؟

من نمی‌خوام به شما تاکید کنم که سی‌شارپ رو یاد نگیرید، چرا که خودم به چند زبان دیگه‌ای به جز سی++ به ویژه سی‌شارپ مسلط هستم. اما پیشنهادم این هست که دلسرد نشید و اساس کارتون رو فقط بر روی سی‌شارپ نچینید. (زبان‌ها ابزار‌های کاری ما هستند).

پیشنهادم این هست در تلگرام به گروه‌های زیر ملحق بشید و در سایت iostream.ir که معمولاً در این حوزه‌ها اطلاع‌رسانی دقیق‌تری داره مراجعه کنید تا با جامعه‌ی سی‌++ و کیوت بیشتر آشنا و در ارتباط باشید.

گروه سی/سی‌پلاس‌پلاس مُدرن
    گروه سی‌پلاس‌پلاس و کیوت

موفق باشید.
    سپاس از لطفتون

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 70
    آخرین پست: شنبه 30 آبان 1394, 20:13 عصر
  2. سوال: چرا زیر سطح های منوی بازشو، زیر بقیه Divها قرار می گیره؟(مثل این تصویر)
    نوشته شده توسط fa_karoon در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 08 شهریور 1392, 21:13 عصر
  3. سوال: آیا راهی هست که بدون اینکه فرم بالایی پایین فرم زیرش بره فوکوس رو به فرم زیرش منتقل کنه؟
    نوشته شده توسط mbshareat در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 29 فروردین 1391, 09:56 صبح
  4. سوال: زیر آیتمهای منو در Google chrome زیر banner سایت قرار میگیره
    نوشته شده توسط majid784 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 08 آذر 1390, 18:07 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •