نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: تغییر ظاهر متونی که از دیتابیس واکشی میشوند

کاربر تازه وارد آواتار shayanboy2
    محل زندگی
    اراک

تغییر ظاهر متونی که از دیتابیس واکشی میشوند

من علاقه زیادی به کار با اس کیو ال دارم مخصوصا نسخه اندروید. اما سوالی که برام پیش اومده اینه که به سادگی میشه با کواری نوشتن متن رو از دیتا بیس وارد کرد... اما نمیدونم چجوری میشه مثلا فونت اون نوشته ها رو تغییر داد یا تغییری در رنگ متون یا ارایش پاراگراف ها ایجاد کرد... بی شک این موارد در ساخت کتاب های زیبا برای اندروید بسیار حایض اهمیت خواهد بود. به علاوه نمیدونم ایا در هنگام وارد کردن اطلاعات متنی به دیتا بیس ایا متون با همون شکل و ترتیبی که وارد شدن در مثلا کتاب به نمایش در میان؟

نقل قول: تغییر ظاهر متونی که از دیتابیس واکشی میشوند

سلام......
    اطلاعاتی که داری واکشی می کنی رو بالاخره باید یه جایی تو برنامه ات ست کنی و به کاربر نشونش بدی ... خب تو هر جا ستش کردی همونجا رنگ و فونت و اینجور مسایل رو هم به سلیقه خودت ست کن !!!
    ار webview هم میتونی استفاده کنی و همه چیز رو بسپاری به css...

به علاوه نمیدونم ایا در هنگام وارد کردن اطلاعات متنی به دیتا بیس ایا متون با همون شکل و ترتیبی که وارد شدن در مثلا کتاب به نمایش در میان؟

محل زندگی
    اراک

نقل قول نوشته شده توسط hisalam مشاهده تاپیک
    سلام......
    اطلاعاتی که داری واکشی می کنی رو بالاخره باید یه جایی تو برنامه ات ست کنی و به کاربر نشونش بدی ... خب تو هر جا ستش کردی همونجا رنگ و فونت و اینجور مسایل رو هم به سلیقه خودت ست کن !!!
    ار webview هم میتونی استفاده کنی و همه چیز رو بسپاری به css...

خیلی ممنون... حقیقت اینه تا به حال عملی برنامه نویسی نکردم و توی چند تا اموزش ساخت کتاب هم که خریدم هیج کدوم این موضوع رو پوشش ندادن... فقط متن و مستقیم واکشی کردن

سلام...در مورد فیلم اموزشی فارسی چیزی نگم بهتره !!! پیشنهاد میکنم یوتیوپ رو دنبال کنید و اون هزینه ای که صرف خرید فیلمهای اموزشی فارسی میکنید صرف کلاسهای زبان کنید... برای دانلود سورس هرچی و همینطور اموزشهای قدم به قدم اول مستندات خود گوگل دوم موتوری جستجوی گوگل و جایگشتهای مختلفی از کلمات tutorial - android-example-learning-step by step-source code و از این دست...مثلا با کمی جست و جو با وبسایت http://camposha.info میرسی...
    اگ با سایت زیر اشنایی نداری هم اشنا شو...تو سایتهای فارسی کلیدستان و البته مقالات و اموزشهای وب سایت تحلیل داده (البته بخشی از مقالات و اموزشهاش همون ترجمه سایت زیره) رو دنبال کن
    https://www.tutorialspoint.com/
    و نکته اخر تا زمانی که مبانی برنامه نویسی رو یادنگرفتی بهیچ وجه دنبال فیلمهای اموزشی چه چور فلان اپ رو بنویسیم نرو...شاید با دیدنش اون برنامه رو بتونی با تقلید از اون فیلم بنویسی ولی اگ خواستی تغییر به خواست خودت بدی چون اصولی یاد نگرفتی تبدیل به یک عذاب و احتمال فاجعه روحی روانی خواهد شد...برنامه نویسی رو هم عملی کار کن ...تجربه و دانشی ک از عمل بدست می یاد قابل قیاس با هیچ فیلم اموزشی و هیچ کتابی نیست...
    امیدوارم به اونچیزی که میخوای برسی...
    موفق باشی

محل زندگی
    اراک

نقل قول نوشته شده توسط hisalam مشاهده تاپیک
    سلام...در مورد فیلم اموزشی فارسی چیزی نگم بهتره !!! پیشنهاد میکنم یوتیوپ رو دنبال کنید و اون هزینه ای که صرف خرید فیلمهای اموزشی فارسی میکنید صرف کلاسهای زبان کنید... برای دانلود سورس هرچی و همینطور اموزشهای قدم به قدم اول مستندات خود گوگل دوم موتوری جستجوی گوگل و جایگشتهای مختلفی از کلمات tutorial - android-example-learning-step by step-source code و از این دست...مثلا با کمی جست و جو با وبسایت http://camposha.info میرسی...
    اگ با سایت زیر اشنایی نداری هم اشنا شو...تو سایتهای فارسی کلیدستان و البته مقالات و اموزشهای وب سایت تحلیل داده (البته بخشی از مقالات و اموزشهاش همون ترجمه سایت زیره) رو دنبال کن
    https://www.tutorialspoint.com/
    و نکته اخر تا زمانی که مبانی برنامه نویسی رو یادنگرفتی بهیچ وجه دنبال فیلمهای اموزشی چه چور فلان اپ رو بنویسیم نرو...شاید با دیدنش اون برنامه رو بتونی با تقلید از اون فیلم بنویسی ولی اگ خواستی تغییر به خواست خودت بدی چون اصولی یاد نگرفتی تبدیل به یک عذاب و احتمال فاجعه روحی روانی خواهد شد...برنامه نویسی رو هم عملی کار کن ...تجربه و دانشی ک از عمل بدست می یاد قابل قیاس با هیچ فیلم اموزشی و هیچ کتابی نیست...
    امیدوارم به اونچیزی که میخوای برسی...
    موفق باشی
    خیلی ممنون.. راستش من تا به حال چندین پکیج اموزش جاوا و حتی کاتلین رو خریداری کردم و دیدم.. فکر میکنم پایه ها رو دیگه بلد باشم چون مباحث تقریبا یکی بودن... زبان اصلی بنده فرانسوی هستش و بیشتر وقتم میره برای یادگیری فرانسه و یکم برام سخت میشه بخوام در کنارش انگلیسی هم یاد بگیرم... ولی خب مجبورم انگلیسیم هم قوی کنم دیگه... ممنون از پیشنهادتون

تاپیک های مشابه

1. سوال: تغییر کردن radio button با توجه به دیتای درون دیتابیس
    نوشته شده توسط manit44 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 02 آذر 1394, 09:15 صبح
  2. اشکالات طراحی این دیتابیس(تولیدی)
    نوشته شده توسط Salah Sanjabian در بخش تحلیل و طراحی بانک اطلاعات
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 22 اسفند 1389, 16:53 عصر
  3. مبتدی: جلوگیری اتوماتیک دیتا بیس از ورد دیتای نادرست
    نوشته شده توسط qhoqnose در بخش Access
    پاسخ: 4