نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: jquery on Content page

jquery on Content page

سلام
    من يك صفحه دارم كه master page داره. هر كد jquery كه واسه كنترلهاي ا ين صفحه مي نويسم اجرا نمي شن. اگه كسي مي دونه چه جوري مي شه واسه يكه صفحه كه master page داره jquery نوشت راهنماييم كنه.

نقل قول: jquery on Content page

نقل قول نوشته شده توسط mithra مشاهده تاپیک
    سلام
    من يك صفحه دارم كه master page داره. هر كد jquery كه واسه كنترلهاي ا ين صفحه مي نويسم اجرا نمي شن. اگه كسي مي دونه چه جوري مي شه واسه يكه صفحه كه master page داره jquery نوشت راهنماييم كنه.
    سلام.
    Master Page چیه؟ یه مفهوم در ASP.NET که فقط سمت سرور معنا داره، و الا از دید Client ( ودر نتیجه jQuery) تفاوتی نخواهد کرد. لطفا کد مورد نظرتون رو اینجا قرار بدید تا به سوال شما پاسخ بدم (در حقیقت به Master Page بودن یا نبودن صفحه سمت سرور اهمیتی ندید، سمت Client کدهای HTML تولید شده رو مد نظر قرار بدید).

موفق باشید.

سلام
    یه راهنمایی شاید به دردت بخوره :
    بعضی وقتا id هایی که برای کنترل ها انتخاب میکنی بعد از اجرا تغییر میکنند.
    مشکل میتونه از این باشه

وقتی شما در content page آیدی یک کنترول رو می خوانید چون آیدی آن تغییر می کنه مشکل پیش میات

اگر کد شما این باشد شما دو راه دارید یا به وسیله کلاس اون کنترک رو بخونید(که کلاس می تونه شامل چند تا بشه)
    <asp:Image CssClass="FirstLoder" ID="FirstLoder" alt="Loding..." ImageUrl="../Image/FirstLoader.gif" runat="server" />

1-
    $('.FirstLoader').fadeOut(1000);

2-
    $('#<%=FirstLoder.ClientID %>').fadeOut(1000);

با سلام

منم همین مشکلو داشتم

برای حل مشکل باید یک بار برنا مه تو اجرا کنی و سپس view source را انتخاب بکنیو مقدار ایدی

را که برای اون کنترل نیبت داده شده را به کدت خودت اضاف کن.

مثلا div در content page بصروت زیر در میاد
    ctl00_ContentPlaceHolder1_div1
    شما باید با این مقدار کار کنی

نقل قول نوشته شده توسط mohitlog مشاهده تاپیک
    با سلام منم همین مشکلو داشتم برای حل مشکل باید یک بار برنا مه تو اجرا کنی و سپس view source را انتخاب بکنیو مقدار ایدی را که برای اون کنترل نیبت داده شده را به کدت خودت اضاف کن. مثلا div در content page بصروت زیر در میاد ctl00_ContentPlaceHolder1_div1 شما باید با این مقدار کار کنی

سلام.
    این روش مطلقا درست نیست (بخصوص که کنترل این ID ها در .NET Framework 4.0 میتونه توسط برنامه نویس تغییر کنه). روشی که جناب s.m.h.m پیشنهاد دادن، روش رسمی انجام این کار هستش.

موفق باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •