نمایش نتایج 1 تا 40 از 99

نام تاپیک: رشته کامپیوتر بهتر است یا فناوری اطلاعات

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: رشته کامپیوتر بهتر است یا فناوری اطلاعات

رشته کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد زیر گروه رشته صنایع است
    یعنی چی زیر گروه رشته صنایع؟؟؟؟؟؟؟ با استناد به چی این نظریه صادر شده؟

كار مهندس نرم افزار تحليل و مديري پروژه نيست.
    اتفاقا یکی از مهمترین کاراشون می تونه همین باشه! پس این همه تجزیه و تحلیل و مخلفات می خونن برا چی؟ پس اونی که دارهMSE می خونه کارش چیه؟ کد زدن با ساعتی 40 هزار تومن؟

در مورد رشته آی تی هم باید خدمت دوستان عزیز عرض کنم فقط توی ایران اینهمه سرو صدا کرده و دهن پر کن شده ، البته منظور من این نیست که این رشته رشته خوبی نیست نه منظورم اینه که دیکه تو ایران بی دلیل اینقدر بزرگ شده و کلا به نظر من که صد البته به نظر شخصی هم بیش نیست در مقطع لیسانس در برابر مهندسیه نرم افزار حرفی برای گفتن نداره!
    آخرین ویرایش به وسیله manvaputra : چهارشنبه 09 بهمن 1387 در 10:28 صبح
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

کاربر دائمی آواتار Elham_gh
    محل زندگی
    Tehran

نقل قول: رشته کامپیوتر بهتر است یا فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته شده توسط manvaputra مشاهده تاپیک
    یعنی چی زیر گروه رشته صنایع؟؟؟؟؟؟؟ با استناد به چی این نظریه صادر شده؟

اتفاقا یکی از مهمترین کاراشون می تونه همین باشه! پس این همه تجزیه و تحلیل و مخلفات می خونن برا چی؟ پس اونی که دارهMSE می خونه کارش چیه؟ کد زدن با ساعتی 40 هزار تومن؟

در مورد رشته آی تی هم باید خدمت دوستان عزیز عرض کنم فقط توی ایران اینهمه سرو صدا کرده و دهن پر کن شده ، البته منظور من این نیست که این رشته رشته خوبی نیست نه منظورم اینه که دیکه تو ایران بی دلیل اینقدر بزرگ شده و کلا به نظر من که صد البته به نظر شخصی هم بیش نیست در مقطع لیسانس در برابر مهندسیه نرم افزار حرفی برای گفتن نداره!
    سئوال منم همينه كار مهندس نرم افزار چيه؟
    تحليل و مديريت پروژه رو بچه هاي صنايع مي گن تخصص ماست.و در ضمن اين دو كار نياز به درس مهندسي نداره. تمام اطلاعات كلاسيك اون تو رشته ما هم بود(رياضي گرايش كامپيوتر -كه الان اين رشته نيست).پس اون چه كاريه مربوط به خود مهندسي نرم افزار است؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •