نمایش نتایج 1 تا 40 از 164

نام تاپیک: مجموعه آموزشی yii2 از مبتدی تا پیشرفته همراه با پروژه عملی ساخت cms

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: مجموعه آموزشی yii2 از مبتدی تا پیشرفته همراه با پروژه عملی ساخت cms

سلام و ممنون از آموزش خوب و عالیتون یه مشکلی توی مراحل نصب واسم پیش اومد بعد اینکه با putty میام ifconfig رو میزنم بهم آی پی 192.168.33.130 رو نمیده که برم توی کامند پینگ بگیرم ولی خودم میام تایپ هم که میکنم پینگ میگیرم پینگ نمیده چیکارش باید کنم

نقل قول نوشته شده توسط vifattahi مشاهده تاپیک
    سلام و ممنون از آموزش خوب و عالیتون یه مشکلی توی مراحل نصب واسم پیش اومد بعد اینکه با putty میام ifconfig رو میزنم بهم آی پی 192.168.33.130 رو نمیده که برم توی کامند پینگ بگیرم ولی خودم میام تایپ هم که میکنم پینگ میگیرم پینگ نمیده چیکارش باید کنم
    ip رو عوض کنید و یه ip‌ دیگه بزارید مثلا 192.168.50.44

نقل قول نوشته شده توسط مهرداد سیف زاده مشاهده تاپیک
    ip رو عوض کنید و یه ip‌ دیگه بزارید مثلا 192.168.50.44

من طبق توضیح خودتون برای رفع مشکل نصب قسمت ip رو کامنت کردم و ip 8080 رو به 80 تبدیل کردم و از کامنت خارج کردم ، اما الان وقتی تو putty میام ifconfig میزنم ip 10.0.2.15 میده و وقتی تو cmd میام ping میکنم ، ping نمیده
    حتی ip که شما تو آموزش استفاده کردید رو هم ping میکنم ، ping نمیده ، باید چیکار کنم ؟؟؟

ممنون از راهنماییتون

تاپیک های مشابه

1. مجموعه آموزش عملی codeigniter از مبتدی تا پیشرفته+تکنیکهای ساخت cms
    نوشته شده توسط مهرداد سیف زاده در بخش CodeIgniter
    پاسخ: 239
    آخرین پست: یک شنبه 05 شهریور 1402, 13:35 عصر
  2. پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 08 آبان 1393, 20:28 عصر
  3. پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 02 شهریور 1393, 11:45 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار