نمایش نتایج 1 تا 40 از 106

نام تاپیک: نرم افزارهای تجاری ام رو کرک و درخواست پول کردن که انتشار ندن. به نظرتون چیکار کنم

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: نرم افزارها تجاری ام رو کرک کردن و درخواست پول کردن که انتشار ندن. به نظرتون چیکار کنم

نقل قول نوشته شده توسط rahmatipoor مشاهده تاپیک
    حالا این قلم جنس رو از کجا بیاریم؟
    تنها Obfuscator رایگانی که ابزاری فعلا براش نیست ، اخرین نسخه DotNetPatcher هست.

آقا رضا نکنه شما هم دستت توی کاره؟؟؟
    چه کاری ؟

بله با نرم افزار Eziriz.NET.Reactor.4.4.7.5
    قسمت Native پروتکتور Reactor تنها یک لایه Native به برنامه اضافه میکنه که فایل اصلی .Net داخل اون هست، و در Runtime فایل Net. رو در حافظه بارگزاری و اجرا میکنه که در نتیجه میشه اون رو از روی مموری استخراج کرد.
    حالا چرا از نسخه قدیمی استفاده میکنید

بنده از یکی از دوستان عزیز قدیمی در مورد راهکار امنیت برنامه ها سوال کردم و ایشون پروتکتور NETGuard.IO رو معرفی کردند. توی تاپیک زیر موضوع رو توضیج دادم:

بررسی پروتکتور NETGuard.IO برای برنامه های دات نت
    برای یک پروتکتور پولی ، امنیت قابل قبولی داره (خود پروتکتور کرک نمیشه چون تحت سروره ، برنامه ای رو هم که میخواید پروتکت کنید همراه با Refrence هاش باید روی سرورشون آپلود و بعد از پروتکت دانلود میکنید)

نقل قول نوشته شده توسط cmsdqq2 مشاهده تاپیک
    ممنونم

بنده تصمیم داشتم کلاس ها رو در قالب DLL بنویسیم و به پروژه اضافه کنم اما وقتی مطالب تالار امنیت رو خوندم، اونجا نوشته شده بود که DLL به سادگی هم قابل خواندن و نوشتن هست و وقتتون رو هدر ندید.

چه باید کرد؟
    البته بد نیست، حداقل دست یکسری افراد newbie رو که ، فقط با de4dot و دیکامپایلر کار میکنن رو کوتاه میکنه
    آخرین ویرایش به وسیله Reza-HNA : دوشنبه 08 مرداد 1397 در 17:50 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول: نرم افزارها تجاری ام رو کرک کردن و درخواست پول کردن که انتشار ندن. به نظرتون چیکار کنم

نقل قول نوشته شده توسط Reza-HNA مشاهده تاپیک
    تنها Obfuscator رایگانی که ابزاری فعلا براش نیست ، اخرین نسخه DotNetPatcher هست.

چه کاری ؟

قسمت Native پروتکتور Reactor تنها یک لایه Native به برنامه اضافه میکنه که فایل اصلی .Net داخل اون هست، و در Runtime فایل Net. رو در حافظه بارگزاری و اجرا میکنه که در نتیجه میشه اون رو از روی مموری استخراج کرد.
    حالا چرا از نسخه قدیمی استفاده میکنید

برای یک پروتکتور پولی ، امنیت قابل قبولی داره (خود پروتکتور کرک نمیشه چون تحت سروره ، برنامه ای رو هم که میخواید پروتکت کنید همراه با Refrence هاش باید روی سرورشون آپلود و بعد از پروتکت دانلود میکنید)

البته بد نیست، حداقل دست یکسری افراد newbie رو که ، فقط با de4dot و دیکامپایلر کار میکنن رو کوتاه میکنه

برنامه ای رو هم که میخواید پروتکت کنید همراه با Refrence هاش باید روی سرورشون آپلود و بعد از پروتکت دانلود میکنید)

باید
    کل برنامه رو آپلود کنیم؟! امنیتش؟؟ . . .

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 13
    آخرین پست: پنج شنبه 25 اردیبهشت 1393, 15:03 عصر
  2. اصول طراحی و ساخت نرم افزارهای تجاری و اساسی
    نوشته شده توسط Omid.R.A.Candy در بخش VB.NET
    پاسخ: 20
    آخرین پست: شنبه 27 مهر 1392, 00:35 صبح
  3. درخواست فعال کردن مجدد تالار مربوط به ویروسها
    نوشته شده توسط www2006 در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 14 مهر 1385, 13:28 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار