نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: حذف اسکرول عمودی صفحه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: حذف اسکرول عمودی صفحه

من از net beans 6.7.1 استفاده میکنم / علاوه بر مشکلات گفته شده یک مشکل دیگه هم باهاش دارم . میخواستم ببینم پلاگین یا نرم افزار دیگه ای هست که این مشکلو حل کنه . با نوشته های فارسی مشکل دارم . تو نرم افزار نشون میده و میتونم باهاشون کار کنم مشکلم تو ویرایش کردنشونه . مقلا وقتی یک متن زیادی رو مینویسم و میخوام یکجاییش رو انتخاب و حذف یا ویرایش کنم نمیشه و همش متن متحرک میشه و نوشته به هم میریزه و مجبور میشم کل متن رو پاک کنم و دوباره بنویسمش / این چطوری رفع میشه ؟ با تشکر.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: حذف اسکرول عمودی صفحه

نقل قول نوشته شده توسط manager_66 مشاهده تاپیک
    من از net beans 6.7.1 استفاده میکنم / علاوه بر مشکلات گفته شده یک مشکل دیگه هم باهاش دارم . میخواستم ببینم پلاگین یا نرم افزار دیگه ای هست که این مشکلو حل کنه . با نوشته های فارسی مشکل دارم . تو نرم افزار نشون میده و میتونم باهاشون کار کنم مشکلم تو ویرایش کردنشونه . مقلا وقتی یک متن زیادی رو مینویسم و میخوام یکجاییش رو انتخاب و حذف یا ویرایش کنم نمیشه و همش متن متحرک میشه و نوشته به هم میریزه و مجبور میشم کل متن رو پاک کنم و دوباره بنویسمش / این چطوری رفع میشه ؟ با تشکر.
    من از نرم افزار sublimetext استفاده میکنم .که مزیت های بیشتری نسبت به دریم ویور داره .
    http://www.sublimetext.com/

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •